اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در ذخیره نشدن shsh ورژن 5.0.1 بر روی Cydia

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در ذخیره نشدن shsh ورژن 5.0.1 بر روی Cydia

با سلام و خسته نباشید به همه دوستان
    من هرکاری میکنم آیفون 4 خودم رو که ورژن 4.3.3 روی اون هستش با برنامه Tiny نمی تونم فایل shsh مربوط به 5.0.1 رو داخل Cydia ذخیره کنم در حالی که درون سیستمم این فایل ذخیره میشه و روی Cydia فقط ورژن های 4.3.3 و 4.3.4 و 4.3.5 ذخیره شده

ممنون میشم راهنمایی کنید

شما تیک Request shsh from cydia رو بردار بعد امتحان کن عزیز

نظر

نوشته اصلی توسط done نمایش پست ها
      با سلام و خسته نباشید به همه دوستان
      من هرکاری میکنم آیفون 4 خودم رو که ورژن 4.3.3 روی اون هستش با برنامه tiny نمی تونم فایل shsh مربوط به 5.0.1 رو داخل cydia ذخیره کنم در حالی که درون سیستمم این فایل ذخیره میشه و روی cydia فقط ورژن های 4.3.3 و 4.3.4 و 4.3.5 ذخیره شده

ممنون میشم راهنمایی کنید
      چه اصراری به این کار دارید شما، خود سیدیا رو باز کنید و بزارید کامل لود بشه و فایل ش ش ۵.۰.۱ رو واستون بگیره دیگه

نظر

نوشته اصلی توسط ali390 نمایش پست ها
        شما تیک request shsh from cydia رو بردار بعد امتحان کن عزیز
        میدونم این کار رو هم کردم نشده

نظر

نوشته اصلی توسط saeidjan نمایش پست ها
          چه اصراری به این کار دارید شما، خود سیدیا رو باز کنید و بزارید کامل لود بشه و فایل ش ش ۵.۰.۱ رو واستون بگیره دیگه
          خب خودش رو گذاشتم که کامل لود بشه بعد دیدم باز همون 3 تا ورژن میاد و ورژنی 5.0.1 در کار نیستش
          میشه ربط به نسخه خود Cydia داشته باشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Done
            خب خودش رو گذاشتم که کامل لود بشه بعد دیدم باز همون 3 تا ورژن میاد و ورژنی 5.0.1 در کار نیستش
            میشه ربط به نسخه خود Cydia داشته باشه؟
            دوست من شما بايد با برنامه ي ifaith اين كارو انجام بديد نه tiny
            تو انجمن سرچ كنيد آموزش كاملش هم موجوده
            موفق باشيد

نظر

نوشته اصلی توسط alirezadiba نمایش پست ها
              دوست من شما بايد با برنامه ي ifaith اين كارو انجام بديد نه tiny
              تو انجمن سرچ كنيد آموزش كاملش هم موجوده
              موفق باشيد
              بله اینم میدونم اما شنیدم آخه باید روی همون ورژن باشی تا بتونی اونو ذخیره کنی ولی من میخوام روی همین 4.3.3 که هستم بشه اونو ذخیره کنم

نظر

نوشته اصلی توسط Done نمایش پست ها
                بله اینم میدونم اما شنیدم آخه باید روی همون ورژن باشی تا بتونی اونو ذخیره کنی ولی من میخوام روی همین 4.3.3 که هستم بشه اونو ذخیره کنم
                بله . شما در صورتی که روی 5.0.1 باشید میتونید با آیفیت shsh 5.0.1 رو بگیرید .

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                  بله . شما در صورتی که روی 5.0.1 باشید میتونید با آیفیت shsh 5.0.1 رو بگیرید .
                  خب اصل مطلب همینجاست راهی نیستش که بدون اینکه روی اون ورژن بریم بتونیم shsh مربوط به اون رو ذخیره کنیم
                  اینجوری که بله یه فیرمور رو کاستوم کنم بعدش بدم به خورد آیفون بعدا ازش بیام shsh بگیرم؛ آخه جالب اینجاست برنامه Tiny فایل مربوط به 5.0.1 رو میاره اما روی خوده Cydia گوشی نمیاره

نظر

خب اصل مطلب همینجاست راهی نیستش که بدون اینکه روی اون ورژن بریم بتونیم shsh مربوط به اون رو ذخیره کنیم
                    اینجوری که بله یه فیرمور رو کاستوم کنم بعدش بدم به خورد آیفون بعدا ازش بیام shsh بگیرم؛ آخه جالب اینجاست برنامه Tiny فایل مربوط به 5.0.1 رو میاره اما روی خوده Cydia گوشی نمیاره
                    جالبه . آخه در صورتی که شما جیلبریک هستید باز هم shsh 5.0.1 رو واستون نگرفته . آخه اکثرا نیاز به سیو اون نداشتن و خودش واسه اکثر کاربرا گرفته شده!

نظر

برا منم بدون مشکل و اتوماتیک گرفته

نظر

نوشته اصلی توسط done نمایش پست ها
                        میشه ربط به نسخه خود cydia داشته باشه؟
                        ورژن سیدیا باید ۱.۱.۲ یا ۱.۱.۳ باشه.
                        تمام آپدیتای سیدیا رو برن انجام بشه بعدش ببندش و یه رسپرینگ کن و دوباره بازش کن سیدیا رو البته قبلش سیدیا رو ببند کامل.
                        دوباره که سیدیا لود میشه ش ش رو واست سیو میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط saeidjan نمایش پست ها
                          ورژن سیدیا باید ۱.۱.۲ یا ۱.۱.۳ باشه.
                          تمام آپدیتای سیدیا رو برن انجام بشه بعدش ببندش و یه رسپرینگ کن و دوباره بازش کن سیدیا رو البته قبلش سیدیا رو ببند کامل.
                          دوباره که سیدیا لود میشه ش ش رو واست سیو میکنه
                          ورژن Cydia 1.1.3 هستش من 10 باره اینکار رو کردم نمیشه که نمیشه پاک موندم چیکارش کنم؛ به نظرتون همینجوری به 5.0.1 ریستور کنم میشه قبول میکنه بعدا بزنم ببینم shsh ذخیره میشه
                          آخه داخل سیستمم میادش و داخل Cydia همون 4.3.3 و 4.3.4 و 4.3.5 میادش گذاشتم لود هم بشه ولی نمیشه حالا باز دوباره میذارم همه پکیج ها لود بشه

نظر

ورژن Cydia 1.1.3 هستش من 10 باره اینکار رو کردم نمیشه که نمیشه پاک موندم چیکارش کنم؛ به نظرتون همینجوری به 5.0.1 ریستور کنم میشه قبول میکنه بعدا بزنم ببینم shsh ذخیره میشه
                            آخه داخل سیستمم میادش و داخل Cydia همون 4.3.3 و 4.3.4 و 4.3.5 میادش گذاشتم لود هم بشه ولی نمیشه حالا باز دوباره میذارم همه پکیج ها لود بشه
                            اگه الان میخواین به 5.0.1 ریستور کنید اصلا نیازی به shsh ندارید و به راحتی ریستور کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                              اگه الان میخواین به 5.0.1 ریستور کنید اصلا نیازی به shsh ندارید و به راحتی ریستور کنید .
                              امیدوارم بعدش بشه فایل shsh مربوط به ورژن 5.0.1 رو ذخیره کنم و گرنه دیگه
                              خیلی واسم جای تعجب داره چرا به صورت اتوماتیک ذخیره نمیکنه حتی با برنامه Tiny من وقتی تیک گزینه Request from Cydia رو میزنم واسم جز 4.3.3 4.3.4 4.3.5 هیچی نمیاره بر که میدارم واسه 5.0.1 رو میاره اما روی Cydia ذخیره نمیشه

نظر

صبر کنید ..
                              X