اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب تصویری spire

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش نصب تصویری spire

کاربران a4 می توانند Siri را روی گوشی خود نصب کنند
    امروز آموزش نصب سیری برا دوستان گذاشتم با آموزش فایل تصویری

سلام دوستان همونطور که می دونید نرم افزار Spire قادر هست سیری به صورت پورت رسمی روی گوشی آیفون و آیپد شما نصب کند
    حتماً الان پیش خودتون می گید که اینا نصب کردم ولی کار نمی کنه درسته
    ما امروز با کمک هم آموزش فعال سازی و وصل شدن سیری را انجام می دیم

دراین آموزش دیگر مشکل دور بین ندارید و سیری نصب میشود اما هنوز مشکل سرور هست اما شما میتونید کامل وصل شید و اگر نتونید هم بهتره نصب کنید چون تو ورژن بعد احتمال پورت شدن توسط اپل هست اما اون موقع دیگه اون ورن جیل نیست اما اینجوری باز میشه کاری کرد و حتما بریزید تا مشکلی برای ابن نوع نصب کردن نیافتاده

آموزش نصب Spire و وصل شدن به سرور

توجه داشته باشد در مراخل نصب به هیچ عنوان نباید هیچ GUI دیگری نصب شده باشد فقط باید Spire نصب شود

مراحل نصب

مرحله اول : باید گوشی شما حتما جیلبریک باشد اگر این کار را تا به حال انجام ندادید به قسمت جیلبریک سایت بروید و این عمل را انجام دهید

مرحله دو :بهتره از تو تنظیمات auto lock را never کنید

مرحله 3::این مرحله بسیار طول میکشد : او از سورس big boss برنامه را دانلود کنید و بعد باید صبر کنید همانطور که در تصویر میبینید در این مرحله انگار گیر کرده اما این گونه نیست.

مرحله 4:گوشی را ریستارت کنید تا و در قسمت stings سیری را فعال کنید باز هم ریستارت کنید

فعال شد:

حالا سیری را نصب کردید اما حال دوراه برای فعال سازی کامل دارید یا صبر کنید چون من در حال ساخت سروری رایگان برای بچه های گل انجمنم و یا خودتون بسازید

راه دوم خودتون بسازید
    دانلود فیلم آموزش :http://www.mediafire.com/?0i4yq64ws2o463q
    اگر سور خاموش شه از کار میافته

در صورت قابل دانستن یک سپاس ها بزنید............................................. .................................................. .................................................. .................................................. .....................................
    ویرایش توسط sos77 : https://i-phone.ir/forums/member/18968-sos77 در ساعت 05-01-2012, 10:37 PM

اموزش قبلا توصت دوستان دیگه ۲-۳ بار تکرار شده تاپیک جدا هم داره دیگه شما جان من ادامش نده تا الان ۳-۴ تاپیک برای سیری روی دیوایس های a4 زده شده همش بلا تکلیف رو هواست همشونم بی نظم و پر اسپم هست.

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
      اموزش قبلا توصت دوستان دیگه ۲-۳ بار تکرار شده تاپیک جدا هم داره دیگه شما جان من ادامش نده تا الان ۳-۴ تاپیک برای سیری روی دیوایس های a4 زده شده همش بلا تکلیف رو هواست همشونم بی نظم و پر اسپم هست.
      عزیز تصویری هست و قابل اجرا حالا مینویسم بد بود پاک میکنن حالا ببینید بد بگین بده این کاملا قابل اجراست

نظر

سروری که شما میخواهین بسازین کشش چند دیوایس رو داره؟
        ولی دیدن گفتم اموزشتون اصلا فرقی نداشت فقط ۲-۳ عکس که نبودشون هم مهم نبود
        ولی باز متشکر و خسته نباشید.

نظر

چجوری میشه سرور ساخت ؟ چه چیزایی لازم داره میشه بگید ؟

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/thread56887.html

نظر

تا
              دیوایس
              2000 البت پولی ماهی 5
              ویرایش توسط sos77 : https://i-phone.ir/forums/member/18968-sos77 در ساعت 05-01-2012, 10:32 PM

نظر

نوشته اصلی توسط sos77 نمایش پست ها
                تا
                دیوایس
                2000 البت پولی ماهی 5
                شما که گفتی رایگان تو همین پست بالا!!

نظر

از مدیریت خواهشمندم تاپیکهای در مورد spire رو تا اومدن سرور ببندن.تاپیک در مورد نصب و استفاده از spire قبلا بوده و بحث هم زیاد بوده و به همین دلیل بسته شدن.

نظر

من موندم نصب یه پکیج از سایدیا که حتی نیاز به اد کردن سورس هم نداره آموزش میخواد ؟!! که 4 تا تاپیک بزنیم ؟

نظر

دوستان شما الان دارین بدتر از ایشون عمل میکنید با زدن اسپم هایی که به نظر حمایت از قوانین هست من در دومین پست به ایشون تذکر دادم و از مدیران هم خواستم تا قسمت سیری رو به ۴ بخش تقسیم کنن تا دیگه از این بینظمی در بیاد باید دید کسی اقدامی میکنه یا نه
                      ماها هم بهتره به این تاپیک نیایم و اون اپدیت نکنیم تا الکی مثل تاپیک های قبلی پر اسپم و بشه و به بریزه لطفا دیگه کسی ادامه نده.

نظر

صبر کنید ..
                      X