اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کمک فوری ریستورنشدن sms ها در 4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کمک فوری ریستورنشدن sms ها در 4s

سلام دوستان من ایفون 4 با فریمور 4.3.3 دارم که با برنامه ایتونز از اطلاعاتش backup کرفتم به ایفون 4s ریستور کردم همه ی اطلاعاتم ریستور شد اما smsهام ریستور نمیشه چند بار این کار کردم اما نشد که نشد خواهش میکنم کمک کنید خیلی به smsهام نیاز دارم در ضمن گوشی من جیلبریک نشده نمیخوام جیلبرکش کنم با تشکر

سلام اون طور که من میدونم ساختارشون عوش شده! و نمیشه اس ام اس ها رو برگردوند!
    به نظرم روی یه دستگاه که رو ios4 هست تست کن!
    یه بارم با phoneview تست کن شاید اونجا نشون بده بتونی از اطلاعاتتون استفاده کنید!

نظر

تست کردم رو ios4 میاد در ضمن دوستام این مشکلو ندارن واسه اونا ریستور شدsms هاشون,اگه ممکنه بگید این phoneviwe چیه؟ ممنونم

نظر

نوشته اصلی توسط rahas نمایش پست ها
        سلام دوستان من ایفون 4 با فریمور 4.3.3 دارم که با برنامه ایتونز از اطلاعاتش backup کرفتم به ایفون 4s ریستور کردم همه ی اطلاعاتم ریستور شد اما smsهام ریستور نمیشه چند بار این کار کردم اما نشد که نشد خواهش میکنم کمک کنید خیلی به smsهام نیاز دارم در ضمن گوشی من جیلبریک نشده نمیخوام جیلبرکش کنم با تشکر
        کسی راهی بلد نیست؟

نظر

فكر كنم یه بار روی آیفون 4 كه روی os 5 هست بریزی دوباره بك آپ بگیری درست بشه!

نظر

هركاري کردم نشد یعنی هیچ کسی نمیدونه؟

نظر

با ibackupbot میتونی اس ام اس هایی که توبک اپ 4 هست ببینی و فایل db اس ام اس هارو از 4 به بک اپ ایفون 4اس منتقل کنی و یه دور بک اپ رو restore کنی

نظر

صبر کنید ..
              X