اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نبودن بعضی از قابلیتهای ios5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نبودن بعضی از قابلیتهای ios5

سلام من رفتم به 5.0.1 اما بعضی از قابلیت ها توش نیست مثل آیکن دوربین توی لاک اسکرین یا قابلیت های جدید سافاری و چند تا چیز دیگه.مشکل از کجاست؟

نوشته اصلی توسط grand123 نمایش پست ها
    سلام من رفتم به 5.0.1 اما بعضی از قابلیت ها توش نیست مثل آیکن دوربین توی لاک اسکرین یا قابلیت های جدید سافاری و چند تا چیز دیگه.مشکل از کجاست؟
    مطمئنین به 5.0.1 ریستور کردین ؟
    من لاک اسکرین رو دارم ولی سافاری کدوم قابلیتش رو میگین ؟ تب هاش که توی یک صفحه هستن ؟

نظر

همون قابلیت که یه دکمه میزنیم مطالب سایتو تمام صفحه نشون میده و چیزای اضافه رو خذف میکنه

نظر

منظورت reading list هستش که تو 5.0.1 هم هست به قول دوستمون مطمئنی رفتی به 5.0.1 ؟

نظر

باید دو بار home رو بزنید تا آیکون دوربین بیاد نه یکبار.
          بعضی ها بعد از ریستور personal hotspot رو از دست دادن که باید ریست نتورک ستینگ کنن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

reading list تو بعضي سايتا و مطلب ها كار نميكنه
            شما به gsm arena برو با گوشي كار ميكنه

نظر

غیر قابل ممکنه که کار نکنه. توی سافاری هم اگه صفحه هایی که باز می کنی tab هاشون بالای صفحه نیست واسه اینه که اینه که این قابلیت مال iPad هستش.

نظر

درود

reading list چیه و چطوری کار میکتنه؟

نظر

ببخشيد يه سوال ديگه دارم .من ديروز به ٥.٠.١ ريستور كردم گوشي كه بالا اومد فونت فارسي داشت و رووي منطقه ايران تنظيم شده بود و در قسمت نوتيفيكيشن روزهاي هفته ي واتر فارسي بود اما وقتي به آيتونز وصلش كردم ريستارت بكاپ رو زدم كلا تغيير كرد.چطوري ميتونم برش گردونمم به حالت قبل?
                  ویرایش توسط grand123 : https://i-phone.ir/forums/member/21495-grand123 در ساعت 05-01-2012, 06:16 PM

نظر

دو بار زدن دكمه هم براي دوربين تو ايپد نيست

نظر

لطفا يكي كمك كنه

نظر

ببخشيد يه سوال ديگه دارم .من ديروز به ٥.٠.١ ريستور كردم گوشي كه بالا اومد فونت فارسي داشت و رووي منطقه ايران تنظيم شده بود و در قسمت نوتيفيكيشن روزهاي هفته ي واتر فارسي بود اما وقتي به آيتونز وصلش كردم ريستارت بكاپ رو زدم كلا تغيير كرد.چطوري ميتونم برش گردونمم به حالت قبل?
                        منم مشکل ایشون رو دارم
                        کسی میدونه مشکل کجاست ؟

نظر

لطفا يكي كمك كنه
                          این دیگه قابل برگشت نیست مگر اینکه شما دوباره ریستور کنی چون اون موقع با استفاده از جی پی اس محل شمارو پیدا میکرده و ایران بوده.

نظر

دوست من بعد از ريستور و قبل ريختن اين بكاپ
                            بكاپ نگرفته بودين كه ونو بريزيد رو گوشي؟!

نظر

نوشته اصلی توسط icake نمایش پست ها
                              غیر قابل ممکنه که کار نکنه. توی سافاری هم اگه صفحه هایی که باز می کنی tab هاشون بالای صفحه نیست واسه اینه که اینه که این قابلیت مال ipad هستش.
                              چی غیر قابل ممکنه ؟؟

نظر

صبر کنید ..
                              X