اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

به من پیشنهاد بدید در مورد جیلبریک iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• به من پیشنهاد بدید در مورد جیلبریک iPad 2

من iPad 2 دارم روی ورژن 4.3.3 هستم و جیلبریک کردم و کیبورد فارسی و سلست رو روض الان دارم و در ضمن SHSH از دستگاهم ندارم تو انجمن جشتجو کردم جواب درست و حسابی پیدا نکردم ( اگه دوستان میدونن با چه نرم افزاری میتونم SHSH بگیرم بگن ) با توجه به خبری که یکی از دوستان که عضو تحریه سایت هستن زدن مبنی بر این که pod3g گفته تا هفته دیگه جیلبریک 5.0.1 میاد برای iPad 2 و iPhone 4s من الان موندم چیکار کنم برم 5.0.1 یا همین 4.3.3 بمونم لطفأ به من مشاوره بدین

ممنـــــــــــــــــــــــــون

سریع برو 5.0.1 تا اپل آپدیت 5.1 رو نداده بیرون!!

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_iPad2
      من iPad 2 دارم روی ورژن 4.3.3 هستم و جیلبریک کردم و کیبورد فارسی و سلست رو روض الان دارم و در ضمن SHSH از دستگاهم ندارم تو انجمن جشتجو کردم جواب درست و حسابی پیدا نکردم ( اگه دوستان میدونن با چه نرم افزاری میتونم SHSH بگیرم بگن ) با توجه به خبری که یکی از دوستان که عضو تحریه سایت هستن زدن مبنی بر این که pod3g گفته تا هفته دیگه جیلبریک 5.0.1 میاد برای iPad 2 و iPhone 4s من الان موندم چیکار کنم برم 5.0.1 یا همین 4.3.3 بمونم لطفأ به من مشاوره بدین

ممنـــــــــــــــــــــــــون
      نه نظر شخصي من به ورژن 5.0.1 بريد
      چون حتي اگر pod2g هفته ي ديگه هم جيلبرك بيرون ندن بلاخره بيرون مياد

نظر

دوستان shsh رو چیکار کنم ؟

نظر

سلام دوست عزیز
          شما چه عجله ای دارید برای رفتن به 5.0.1 ؟؟ میشه بگید ؟
          اولا الان با tinyumberella می تونی shsh 5.0.1 رو بگیری بدون اینکه بخوای آپدیت کنی .. تا اگه روزی نیاز شد به 5.0.1 بری مشکل خواصی نداشته باشی ..
          دوما حالا کو تا جیلبرک بیاد شما بذار بیاد تست بشه اگه ok بود بعد برو به 5.0.1 ... یه خورده کافیه صبر کنید

نظر

نوشته اصلی توسط vahid_hv نمایش پست ها
            سلام دوست عزیز
            شما چه عجله ای دارید برای رفتن به 5.0.1 ؟؟ میشه بگید ؟
            اولا الان با tinyumberella می تونی shsh 5.0.1 رو بگیری بدون اینکه بخوای آپدیت کنی .. تا اگه روزی نیاز شد به 5.0.1 بری مشکل خواصی نداشته باشی ..
            دوما حالا کو تا جیلبرک بیاد شما بذار بیاد تست بشه اگه ok بود بعد برو به 5.0.1 ... یه خورده کافیه صبر کنید
            مگه میشه من شنیدم هر دستگاه یه SHSH مخصوص داره این چطور ممکنه ؟

نظر

بله . همون shsh دستگاه خودتون رو میگیره . در ضمن حتی غیر از اون . اگه جیلبریک واستون مهمه به نظر من نقد رو به نسیه عوض نکنید . همین 4.3.3 رو محکم بچسبید

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_iPad2 نمایش پست ها
                مگه میشه من شنیدم هر دستگاه یه SHSH مخصوص داره این چطور ممکنه ؟
                چرا که نه
                دوست عزیز با tinyumberella ...همین الان دستگاهتون رو بهش وصل کنید و رنامه رو اجرا کنید و دکمه SaveSHSH رو بزنید
                بعدش هم برید تو cydia ببینید بالا shsh 5.0.1 اضافه شده یا نه ... دیگه هیچ کاری نمی خواد بکنید صبر کنید تا ببینیم واقعا هفته دیگه چی میشه...
                ویرایش توسط vahid_hv : https://i-phone.ir/forums/member/409-vahid_hv در ساعت 04-01-2012, 05:10 PM

نظر

وحید عیز بسیار از شما ممنونــــــــــــــــــــــــــــــــم

نظر

به هيچ وجه آپديت نكنيد و از دستگاهتون لذت ببرين مطمين باشد بعد اومدن جيلبريك به راحتي مي تونيد ريستور كنيد چون تا اپل اون باگو واسه ٥.١ ببنده طول مي كشه

نظر

پس اینطوری شد که من حالا نرم به 5.0.1 تا جیلبریکش بیاد از همه ی دوستان ممنونم

نظر

صبر کنید ..
                      X