اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

وصل شدن به Wireless

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• وصل شدن به Wireless

سلام.
    ببخشید یه سوال داشتم.
    همسایه رو به رویی ما internet Wirelesst داره و من از Wireless اون اقا استفاده میکنم میخواستم بپرسم ببینم میشه وقتی گوشی من به internet Wireless وصل هست کوشی رو به کامپیوتر وصل بکنم و از internet wireless اون اقا رو کامپیوتر استفاده کنم.
    لطفا اگر برنامش هست اینجا بنویسید.
    ممنون.
    ویرایش توسط amirf797 : https://i-phone.ir/forums/member/73530-amirf797 در ساعت 03-01-2012, 06:12 PM

نوشته اصلی توسط amirf797 نمایش پست ها
    سلام.
    ببخشید یه سوال داشتم.
    همسایه رو به رویی ما internet wirelesst داره و من از wireless اون اقا استفاده میکنم میخواستم بپرسم ببینم میشه وقتی گوشی من به internet wireless وصل هست کوشی رو به کامپیوتر وصل بکنم و از internet wireless اون اقا رو کامپیوتر استفاده کنم.
    لطفا اگر برنامش هست اینجا بنویسید.
    ممنون.
    برعکس این موضوع ممکنه
    حتی این موضوع رو که شما میگی رو یه سزی گوشی ها ممکنه
    که گوشی میشه در حکم مودم و به صورت وایرلس از اینترت گوشی استفاده میشه ولی رو ایفون من ندیدم تا حالا

نظر

بله كه ميشه به راحتي
      گوشيترن فرمورش چي هست؟؟

نظر

Iphone 3gs : 4.3.3

نظر

App Store - WirelessUSB
          تبدیل آیفون یا آیپاد به هارد دیسک وایرلس اکسترنال

نظر

برنامه اي كه دوستمون معرفي كردن رو امتحان نكردم ولي ظاهرا مثل نتورك درايو عمل ميكنه و كاري مه شما ميخوايد رو انجام نميده
            در هر صورت اگر گوشيتون جيل بريك شده هست يرنامه PdaNet اين كاري كه شما ميخوايد رو براتون انجام ميده ، به اين صورت كه اينترنت رو به هر شكل wlan يا اينترنت خط از طريق كابل به كامبيوتر انتقال ميده

نظر

برنامه mywi هم فكر كنم اين كار رو انجام ميده

از سيديا نصب كنيد

----------------
              TapaTalk(TT)

Iphone 4 4.3.1

Don't forget Steve

Only UK ASTONMARTIN

نظر

نوشته اصلی توسط hj_therock نمایش پست ها
                برنامه اي كه دوستمون معرفي كردن رو امتحان نكردم ولي ظاهرا مثل نتورك درايو عمل ميكنه و كاري مه شما ميخوايد رو انجام نميده
                در هر صورت اگر گوشيتون جيل بريك شده هست يرنامه PdaNet اين كاري كه شما ميخوايد رو براتون انجام ميده ، به اين صورت كه اينترنت رو به هر شكل wlan يا اينترنت خط از طريق كابل به كامبيوتر انتقال ميده
                دوست عزیزم برنامه pdanet فقط اینترنت خط رو به کامپیوتر میده.
                نمیشه اینترنت Wireless رو از گوشی به کامپیوتر داد.

نظر

صبر کنید ..
                X