اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آيا به dropbox ميشه به اندازه icloud اطمينان كرد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آيا به dropbox ميشه به اندازه icloud اطمينان كرد

دوستان من از ios4.3.3 استفاده ميكنم و همونطور كه ميدونيد اين ورژن از icloud پشتيباني نميكنه .ولي به جاش از dropbox استفاده ميكنم و ميخواستم بدونم كه ميتونم به اون اطمينان كنم و به راحتي استفاده كنم . لطفا اگه كسي تجربه اي داره راهنمايي كنه

منظور شما رو از اطمينان نمي فهمم لطفا بهتر بيان كنيد

نظر

آپلود عكسهاي شخصي يا كاري و اسناد شخصي يا كاري و ضمانت در مقابل حذف نشدن و حك نشدن

نظر

نوشته اصلی توسط saeidta نمایش پست ها
        آپلود عكسهاي شخصي يا كاري و اسناد شخصي يا كاري و ضمانت در مقابل حذف نشدن و حك نشدن
        آره دوست عزیز
        من خودم استفاده میکنم بدون هیچ مشکلی ولی از وقتی اومدم ios5 از icloud استفاده میکنم
        این هم بدونید برنامه ای که جز برترین های اپ استور باشه هیچ وقت از اصلاعات ثبت شده سواستفاده نمیکنه
        چون در آمدش از فروش برنامش بصرفه تر از اینه بره تو اطلاعات مردم فضولی و بعد اپل برنامشو حذف کنه

نظر

Dropbox از برنامه های بسیار قدیمی و قابل اطمینان هست.

نظر

حتما می دونید که جابز می حواست دراپ باکس رو بخره که صاحبانش (که یکی شون ایرانیه) موافقت نکردن. در کل سیستم بسیار کارآمد و قابل اطمینانیه.

نظر

درسته
              منم تایید میکنم
              من که تو این 1 ساله باهاش مشکلی نداشتم

نظر

یکی از دو تا صاحبای Drop Box ایرانیه و استیو جابز باهاشون قرار گذاشت که بخره کمپانی رو ازشون ولی قبول نکردن.
                جابز هم با ایده هایی که گرفته بود iCloud رو بعد از یک سال رونمایی کرد.

خیلی مطمئن و قوی هستند

نظر

فقط یک بار چند وقت پیش مشکلی براشون پیش اومد که برای چند ساعت با هر پسوردی میتونستید لاگین کنید و فایلهای افراد رو ببینید. البته خود شرکت هم پذیرفت و سریعا مشکل رو حل کرد. بعد از اون قضیه یه مقدار اطمینان کردن بهش سخت هست.

نظر

صبر کنید ..
                  X