اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

۸ دلیل برای برتری آیفون ۴ اس بر گالکسی نکسوس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اینم واسه اونایی که میگن تعصبی ام
    اگه تعصبی بودم s2 نمیخریدم

نظر

نوشته اصلی توسط posiedon3000bc نمایش پست ها
      شما كه معلومه خيلي با سوادي
      با سواد جرئت
      جرأت | لغت نامه دهخدا

جرأت نشانه های اختصاری
      جرأت . [ ج ُ ءَ ] (ع مص ، اِ مص ) جرئت دلیری نمودن . (ناظم الاطباء). روی آوردن به چیزی و گستاخی کردن . (از اقرب الموارد). حالتی که انسان به خلاص امید نیکودارد و افتادن به مکروه را دور داند و مکروه نزد اوغیرموجود یا دور باشد. دلیری . یارا. دل . جگر. جسارت . گستاخی . تهور. زهره . (یادداشت مؤلف ) :
      سخن بسیار باشد جرأتم نیست
      نفس از ترس نتوانم کشیدن .
      ناصرخسرو.

شما مثله اينكه مشكل داري با خودتم.

باشه ما بيسواديم و كيفيت دوربين تو مگاپيكسل هست. ولي شما كه انقدر ادعا ميكني اگه فرق شاتر و ديافراگم تونستي بگي بعد بيا ادعا كن

نظر

من واقعا موندم که چرا هنوز این بحث ها تو انجمن ها ادامه داره. چه فرقی داره کدوم بهتره؟ آیفون دوست داری آیفون بگیر گوشی آندرویدی دوست داری آندرویدی بگیر. کسانی هستن کارشون با 1100 راه میافته خیلی هم از خیلی دوستان متعصب آندرویدی وآیفونی بیشتر میدونن. دلیل نمیشه. من این گوشیو دوست داشتم اینو گرفتم یکی دیگه یه گوشیه دیگه دوست داشته اونو گرفته. تا 1 سال دیگه هم این بحث ها ادامه پیدا کنه به جایی نمیرسه.

نظر

من اصلا فن بوي سامسونگم عزيز. من هميشه سعي ميكنم عاقلانه فكر كنم همونطور كه تو بازار تبلت ها آيپد داره حرفه اول و ميزنه و هرجا باشه ازش طرفداري ميكنم (اگه خواستيد يه چند نمونه لينك بدم تو فروم هاي ديگه كه با يه سري فن اندرويد چقدر كلنجار رفتم تا بهشون ثابت كنم كه تبلت هاي موجود غير از ايپد مفت نميارزن فعلا.) همونطوري هم ميگم كه 4اس مضخرفي بيش نبود در صورتي كه 4 وقتي اومد به نظرم از شاهكار هم فراتر بود. گفتم شما اگه خواستي منطقي بحث كني جوابتو ميدم. حالا اس 2 داشته باشي دليل بر هيچ چيزي نيست.
          وقتي مياي به جاي جواب ميخواي از كلمه هاي بقيه سوتي بگيري همون بهتر كه بري فن بازيتو بكني.

نظر

ای کاش به جای اینکارا حرفه ای عمل میکردیم و از مزایای گوشی مون (چه آیفون چه آندرویدی) میگفتیم تا کسانی که موندن سر دوراهی به یه نتیجه برسن و حداقل بحثمون هم ثمری داشته باشه.

نظر

نوشته اصلی توسط solaria نمایش پست ها
              من اصلا فن بوي سامسونگم عزيز. من هميشه سعي ميكنم عاقلانه فكر كنم همونطور كه تو بازار تبلت ها آيپد داره حرفه اول و ميزنه و هرجا باشه ازش طرفداري ميكنم (اگه خواستيد يه چند نمونه لينك بدم تو فروم هاي ديگه كه با يه سري فن اندرويد چقدر كلنجار رفتم تا بهشون ثابت كنم كه تبلت هاي موجود غير از ايپد مفت نميارزن فعلا.) همونطوري هم ميگم كه 4اس مضخرفي بيش نبود در صورتي كه 4 وقتي اومد به نظرم از شاهكار هم فراتر بود. گفتم شما اگه خواستي منطقي بحث كني جوابتو ميدم. حالا اس 2 داشته باشي دليل بر هيچ چيزي نيست.
              وقتي مياي به جاي جواب ميخواي از كلمه هاي بقيه سوتي بگيري همون بهتر كه بري فن بازيتو بكني.
              خوب اونکه معلومه عاقلانه فکر میکنید بحثی نیست!
              ولی داری یه حرفی میزنی که انگار ما ندیدیم رنگ تو amoled خیلی تو چشم میزنه به مرور زمان خسته میکنه
              نگید کیفیتش بیشتر هست چون نیست تو texture ها دقت کنید
              اون سوتی واسه کسی بود که داشت به بقیه توهین میکرد در حالی که خودش خیلی بی سوادتر هست

نظر

نوشته اصلی توسط sarukhan
                باور کنید داشتم فکر می کردم که همین پاسخ رو به این دوستمون بدم ولی گفتم بحث حالت کل کل پیدا می کنه
                همیشه توی این جور بحث ها از این جور افراد عصبی پیدا می شن که هیچ کنترلی روی شیوه ی سخن گفتنشون ندارن و فقط مایه خراب شدن یه گفتگوی مفید می شن.
                در ضمن دوست گرامی posiedon3000bc
                خیلی وقته که مفهوم "سواد" دستخوش دگرگونی شده٫ امروزه به کسی میگن با سواد که توانایی تفسیر اطلاعات و یافتن ساختارهای اطلاعاتی و بهره برداری از اونها رو داشته باشه٬
                بله منم با شما موافقم که سواد تو درست نوشتن کلمات نیست
                اما اینکه بیای با یه چوب همه رو بزنی درست نیست
                پستت رو یه بار بخون !

نظر

نوشته اصلی توسط posiedon3000bc نمایش پست ها
                  خوب اونکه معلومه عاقلانه فکر میکنید بحثی نیست!
                  ولی داری یه حرفی میزنی که انگار ما ندیدیم رنگ تو amoled خیلی تو چشم میزنه به مرور زمان خسته میکنه
                  نگید کیفیتش بیشتر هست چون نیست تو texture ها دقت کنید
                  اون سوتی واسه کسی بود که داشت به بقیه توهین میکرد در حالی که خودش خیلی بی سوادتر هست
                  باور كنيد من از هيچ كس كه با سوپرامو ال اي دي كار كرده نشنيدم كه بگه رنگش تو ذوق ميزنه. بر عكس همه راضين و اينكه هر كس كه تا حالا اين تصوير و نديده وقتي ميبينه واقعا تحسين ميكنه.
                  در مورد تكسچر تا حدودي با شما موافقم در سري سوپر امو ال اي دي. ولي لطفا يه بار تصوير super amoled hd رو ببينيد هموني كه الان روي note و GNexus هست. اونوقت ميبينيد كه ديگه اين مساله هم وجود نداره

نظر

دوست عزیز من با بیشتر حرف های شما موافقم و اصلا تعصبی هم برخورد نمیکنم هم آندرویید داشتم هم الان آی او اس.. به نظر من درسته صفحه ی 4 اینچ به بالا تو خیلی از کارا مناسب و راحته ولی مهم اینه که 3.5 اینچ راحت تر تو جیب جا میگیره و حمل و نقلش راحت تره و این کاملا سلیقه ای هستش.. در مورد صفحه هم نمیتونم نظر بدم چون صفحه gs2 ندیدم تا حالا فقط میدونم بهترین تکنولوژی روز مخصوصا تو صفحه نمایش دست سامسونگ.. ولی اصلا این درست نیست شما میگی 4 اس مضخرفی بیش نبود ممکنه خیلی از دوستان این گوشی و داشته باشن و خوششون نیاد از این ادبیات.. هر چیزی برای هر کسی عزیز چون زحمت کشیده پول داده اون و خریده.. پس خواهشا توهین نکنین.. ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط sarukhan
                      پستم رو دوباره خوندم
                      گفتم افرادی که از روی تعصب نظر می دن سواد ندارن
                      شما مخالف این سخن هستید ؟
                      اگه اره٫ دلیل تون رو بفرمایید.
                      .........
                      (راستی اگه امکان داره توی پیام خصوصی بهم بگید از کجا فهمیدید من از همه بی سواد ترم ؟)
                      چرا فكر ميكنيد كه هر كس كه تعصبي هست بي سواد هم هست؟

عزيز ما كه با هم دعوا نداريم فقط حرفم اينه كه به كسي توهين نكنيد حتي كسي كه تعصبي حرف ميزنه
                      ویرایش توسط Posiedon : https://i-phone.ir/forums/member/22852-posiedon در ساعت 19-01-2012, 12:04 AM

نظر

باور كنيد من از هيچ كس كه با سوپرامو ال اي دي كار كرده نشنيدم كه بگه رنگش تو ذوق ميزنه. بر عكس همه راضين و اينكه هر كس كه تا حالا اين تصوير و نديده وقتي ميبينه واقعا تحسين ميكنه.
                        در مورد تكسچر تا حدودي با شما موافقم در سري سوپر امو ال اي دي. ولي لطفا يه بار تصوير super amoled hd رو ببينيد هموني كه الان روي note و GNexus هست. اونوقت ميبينيد كه ديگه اين مساله هم وجود نداره
                        با اين حال بازم تراكم پيكسل اين دو به retina نميرسه
                        يكي از مهم ترين دلايل كيفيت صفحه نمايش تراكم پيكسل هست
                        بله حتما به زودي كه يكم قيمت ها متعادل بشه حتما amoled hd رو تست ميكنم
                        و در مورد سايز صفحه نمايش من بحثي با شما ندارم چون سليقه اي هست
                        من صفحه بزرگتر از ٣.٥ رو قبول ندارم چون اون ديگه گوشي نيست ميشه ميني تبلت
                        همچنين تبلت كوچكتر از ١٠ و بزرگتر رو قبول ندارم
                        ویرایش توسط Posiedon : https://i-phone.ir/forums/member/22852-posiedon در ساعت 19-01-2012, 12:09 AM

نظر

با این بحثا دردی از هیچکی دوا نمیشه

خواهشا بس کنید و توی پ.م یا email ادامه بدین

اینجا جای این بحثا نیست

نظر

منم قبلا ایکس 10 داشتم صفحه ی 4 اینچ خیلی هم خوب بود ولی باور کنید وقتی میذاشتم تو جیبم نمیتونستم راحت بشینم.. اصولا تو دستم بود ولی الان به نظرم 3.5 یا 3.7 مناسبه.. ولی اینم باز میگم سلیقه ای هستش و خوب اپل هم چون یک گوشی داره نرمال جامعه رو نگاه می کنه.. به نظر من خوبیه صفحه نمایش رتینا اینه که وقتی تا آخر زوم هم کنی از کیفیتش کاسته نمیشه در هر صورت شاید گالکسی هم اینجوری باشه من که ندیدم:d
                            منم طرفدار هیچ سیستم عاملی نیستم:d آندرویید دنیای بزرگی داره و قابل پیشرفت.. تنها مشکلشم اینه که امنیت درست و حسابی نداره..

نظر

چرا دوستان واقعا نمیتونن در محیطی گرم و دوستانه نظراشون و با هم شر کنن؟:d خدایی نکرده پدر کشتگی نداریم که.. همه دوستیم

نظر

الان گالكسي اس 2 فقط يه ios كم داره كه اونوقت ديگه اگه داشته باشه

نظر

صبر کنید ..
                                X