اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

۸ دلیل برای برتری آیفون ۴ اس بر گالکسی نکسوس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط javad772 نمایش پست ها
    دوستان راسته که میگن محافظ صفحه ایفون تاچشو خراب میکنه ؟
    خیر دوست عزیز. شایعه هستش

نظر

نوشته اصلی توسط alirezadiba نمایش پست ها
      به نظر من صفحه ی 4 اینچی ایده آل ترین صفحه میتونه باشه برای آیفون نسل بعدی
      به نظر من ٤اينچم زياده
      ٣.٧ خوبه

نظر

اصلا گوشی زیر ۴.۵اینچ گوشی نیست

نظر

نوشته اصلی توسط imosi نمایش پست ها
          من خودم تجربه ی چند ماه کار با گلکسی اس ۲ رو دارم
          اما الان دیگه ردش کردم چون فهمیدم ، گوشی ه بزرگتر از ۴ اینچ گوشی نیست و میشه به عنوان سینی ازش استفاده کرد یا ماهی تابه

نظر

نوشته اصلی توسط imosi نمایش پست ها
            پس شما عادت داری سینی بزاری دم گوشت ؟
            یا مثلا جیب های شلوارت خیلی گشاده ؟

نظر

دوستان بهتره با گوشيه بزرگتر كار كنن تا ببينن چه لذتي داره. از وقتي گوشيه 4.3 دستم گرفتم واقعا ديگه اعصابم خورد ميشه با 3.5
              به نظر من ايفون بعدي حتما بايد بالاي 4 اينچ باشه.
              كيفيت صفحه و تصاوير نكسوس اصلا قابل مقايسه با 4 اس نيست. بسيار رنگها واضحتر هستن و پيكسل دنسيتي هم به دليل اچ دي شدن تفاوت محسوسي با ايفون نداره
              عمر باتري هم مطمون باشيد از آيفون 4اس خيلي بيشتر هست.
              و البته سيري هم كه خودتون ميدونيد فقط چند روز اول جذابه و تو راي گيري هايي كه اكثر سايتا مثله pocketnow كرده بودن بالاي 70 درصد افراد كلا deactive اش كردن.

و اما .........

در مورد كيفيت ساخت 100 موافقم. البته چقدر خوب ميشده كه اپل از گوريلا استفاده ميكرد و خياله همه رو هم راحت ميكرد.
              در مورد اپليكيشنها واقعا راحتي كه توي ios هست اصلا نميشه تو اندرويد حس كرد. يعني اگه همش دنبال دردسر ميخواي بگردي بايد بري سراغ آندرويد. البته از نظر تعداد تقريبا ديگه دارن يه پا ميرن البته ios جلوتر هست.
              در مورد دوربين من هم تعجب كردم كه چطور ممكنه روي galaxy s II دوربين 8 هست ولي سامسونگ اومده روي اين 5 گذاشته اصلا عجيبه.
              در مورد لوازم جانبي هم كه 100 درصد پيروز ميدان آيفون هستو

به نظر من هيچكدوم گوشيه كاملي نيستن و هر دو ضعف هايي دارن. متاسفانه تو فروم ها يك سري فقط از روي طرفداري يه مطالبي مينوسن بهتر يكم واقع بين بود.
              چند وقت پيش تو يدونه از همين فروم ها مطلبي با همين موضوع البته به طرفداري از آندرويد ديدم

لذت تصاوير super amoled plus hd رو تجربه كنيد بعد بيايد بگيد كه كيفيت تصوير سيري بهتر هست.
              من خودم 4 داشتم الانم آيپاد دارم و آيپد ولي خوب نبايد حقايق رو در نظر نگرفت هميشه دنبال محصولي باشيد كه به شعور مخاطب احترام ميذاره نه اينكه بياد بعد از 1سال و نيم همون محصول رو با كوچكترين تفاوتي بده بعدم انقدر تو بوق و كرنا كنه.

نظر

ببخشيد كيفيت تصوير 4اس منظورم بود نوشتم سيري :دي

نظر

نوشته اصلی توسط solaria نمایش پست ها
                  ببخشيد كيفيت تصوير 4اس منظورم بود نوشتم سيري :دي
                  رنگها واقعي نيستن بلكه كاذب هستن

نظر

لذت تصاوير super amoled plus hd رو تجربه كنيد بعد بيايد بگيد كه كيفيت تصوير سيري بهتر هست.
                    من خودم 4 داشتم الانم آيپاد دارم و آيپد ولي خوب نبايد حقايق رو در نظر نگرفت هميشه دنبال محصولي باشيد كه به شعور مخاطب احترام ميذاره نه اينكه بياد بعد از 1سال و نيم همون محصول رو با كوچكترين تفاوتي بده بعدم انقدر تو بوق و كرنا كنه.
                    به شور مخاطب توهين كردن اينه كه روزي يه گوشي بدي بيرون
                    ميري جديدترين گوشي رو ميخري بعد ميبيني فردا يه مدل ديگه زده با يه تغيير كوچولو
                    شما كيفيت تصويرو تو چي ميبيني ؟ فقط رنگ؟
                    اپل دو سال پيش retina رو زد هنوزم هيچ محصولي تو بازار نيست كه تراكم پيكسل retina رو داشته باشه

نظر

دوستان مثله اينكه كلا از ريشه مشكل دارن با سامسونگ و اندرويد. من اهل فن بازي نيستم ولي واقعيت و قبول دارم. اتفاقا اون چيزايي كه شما ذكر كرديد دقيقا احترام به شعور مخاطب هست كه دستشو باز بذاره از بين چندين مدل يكيشو انتخاب كنه نه اينكه محدودش كنه بگه اگه ميخواي يوزر من باشي تا 1 سال بايد هميني كه دادم و دستت بگيري ميخواي بخواه نميخواي هم نخواه.

در ضمن اون دوستي كه ميگن رنگها كاذب هست. لطفا يه حرفي بزنيد كه پايه علمي داشته باشه. شما بهتره راجع به هن آوري oled مطالعه كنيد متوجه ميشيد كه كاذب هست يا خير.
                      اگه بخوايم مثله شما فكر كنيم بايد سوني وقتي سامسونگ ال اي دي رو معرفي كرد ميومد ميگوفت نه اين رو چون من ندارم و كنتراست رنگهاش از ال سي دي بيشتر هست رنگ هاش كاذب هست. يا الان كه الجي اومده تلويزيون oled داده همه بيان بگن كاذبه (ces امسال رو اگه دنبال ميكرديد هر كس تصوير oled) الجي رو ديده بود ميگفت كيفيت تلويزيون ال اي دي مضخرفه.

نظر

منم تنها تنها به خاطر ios و پايداريش ايفون گرفتم وگرنه از خيلي جهات كم داره
                        در مقايسه با گالكسي اس 2 تنها چيزي كه داره سيستم عاملي هستش كه من طرفدارشم
                        اگه اين سيستم عامل رو گوشي هاي ديگه مثل گالكسي اس يا اس 2 يا گوشي هاي ديگه بود يه لحظه هم تو خريدش شك نميكردم
                        متاسفانه اپل همونجور كه دوستمون گفتن
                        نبايد حقايق رو در نظر نگرفت هميشه دنبال محصولي باشيد كه به شعور مخاطب احترام ميذاره نه اينكه بياد بعد از 1سال و نيم همون محصول رو با كوچكترين تفاوتي بده بعدم انقدر تو بوق و كرنا كنه.
                        تنها برتري كه ميشد ديد دوربين هستش و افزايش صدا اسپيكر

اين صفحه نمايش 3.5 اينچ واقعا اعصاب خورد كن هستش البته اينو كسايي ميدونن كه با گوشي هايي كار كردن كه 4.3 اينچ بوده چون ميدونن كه چقدر تو استفاده راحت هستش تو همه زمينه ها هم نوشتن اس ام اس هم وبگردي هم برنامه هم بازي

متاسفانه خيلي هامون از روي تعصب حرف ميزنيم و واقعيت رو نميگيم البته منم خيلي تعصب دارم رو آيفون ولي جمع خودموني هستش

يكي از دوستان ميگفت اوني كه بالاي 4 اينچ هستش نميشه باهاش خوب كار كرد و بايد با دو دست كار كني !!!!!!!! دوست من من دو سال گوشي هاي با صفحه 4.3 اينچ داشتم و خيلي خيلي راحت بود با يه دست كار كردن شما رو چه حسابي ميگين؟

در حال حاضر اپل ( البته مرحوم استيو جابز) سياست هاي خيلي ديكتاتوري داشت و بايد اين رو قبول كرد
                        چون سيستم عامل اختصاصي داره به همين خحاطر ميگه هر چيزي كه من بخوام بايد همونه همه بخوان !!!!!!!! اگه ios دست بقيه كمپاني ها هم بود 1000000% امكان داشت كه الان به جاي يه ايفون 4 يا 4 اس چندين مدل مختلف با امكانات سخت افزاري مختلف و ايفون هاي كوچيك و بزرگ داشته باشيم و اين يعني تنوع در انتخاب و احترام به حقوق مصرف كننده

كسي منو مجبور نكرده از ايفون استفاده كنم و فقط به خاطر ios مجبور به تحمل اين گوشي هستم

دوستي كه گفته بودن در تاپيك ديگه 4.3 اينچ سخت هستش نگه داشتنش كاش با همچين صفحه اي كار ميكرد تا ميدونست لذت كار كردن با صفحه نمايش بزرگ چقدر زياد هستش
                        از نظر اندازه گوشي درسته كمي بزرگتر هستش ولي لذت و راحتي استفاده از صفحه نمايش بزرگ به مراتب ارزشش بيشتر هستش
                        ویرایش توسط King PDA : https://i-phone.ir/forums/member/3727-king-pda در ساعت 18-01-2012, 01:55 PM

نظر

وبگردي و اس ام اس دادن رو حتما يه بار با 4.3 اينچ تجربه كنيد تا متوجه بشيد.
                          من خودم عاشق ios هستم. به نظرم روزي اگه آنرويد بخواد 100 درصد موفق باشه بايد بتونه به راحتي و همه پسندي و رووني ios بشه. و خوب به نظرم دور نيست اون روز.
                          ios و apple
                          با محدوديت هايي كه گذاشتن واسه يوزر دقيقا مثال بارز حرف دوستمون هست كه گفتن يه ديكتاتوري هست.

دوستان لطف كنيد اگه ميخوايد بحث هم كنيد بحث منطقي بكنيد نه از روي تعصب

نظر

دوستان بهتره با گوشيه بزرگتر كار كنن تا ببينن چه لذتي داره. از وقتي گوشيه 4.3 دستم گرفتم واقعا ديگه اعصابم خورد ميشه با 3.5
                            به نظر من ايفون بعدي حتما بايد بالاي 4 اينچ باشه.
                            كيفيت صفحه و تصاوير نكسوس اصلا قابل مقايسه با 4 اس نيست. بسيار رنگها واضحتر هستن و پيكسل دنسيتي هم به دليل اچ دي شدن تفاوت محسوسي با ايفون نداره
                            عمر باتري هم مطمون باشيد از آيفون 4اس خيلي بيشتر هست.
                            و البته سيري هم كه خودتون ميدونيد فقط چند روز اول جذابه و تو راي گيري هايي كه اكثر سايتا مثله pocketnow كرده بودن بالاي 70 درصد افراد كلا deactive اش كردن.

و اما .........

در مورد كيفيت ساخت 100 موافقم. البته چقدر خوب ميشده كه اپل از گوريلا استفاده ميكرد و خياله همه رو هم راحت ميكرد.
                            در مورد اپليكيشنها واقعا راحتي كه توي ios هست اصلا نميشه تو اندرويد حس كرد. يعني اگه همش دنبال دردسر ميخواي بگردي بايد بري سراغ آندرويد. البته از نظر تعداد تقريبا ديگه دارن يه پا ميرن البته ios جلوتر هست.
                            در مورد دوربين من هم تعجب كردم كه چطور ممكنه روي galaxy s ii دوربين 8 هست ولي سامسونگ اومده روي اين 5 گذاشته اصلا عجيبه.
                            در مورد لوازم جانبي هم كه 100 درصد پيروز ميدان آيفون هستو

به نظر من هيچكدوم گوشيه كاملي نيستن و هر دو ضعف هايي دارن. متاسفانه تو فروم ها يك سري فقط از روي طرفداري يه مطالبي مينوسن بهتر يكم واقع بين بود.
                            چند وقت پيش تو يدونه از همين فروم ها مطلبي با همين موضوع البته به طرفداري از آندرويد ديدم

ممنون از نوشتتون که مشخصه بدون تعصبه.
                            در مورد سایز ال سی دی هم با شما موافقم , حتی تو اون تاپیک قبلی که انقدر سنگ ال سی دی 3.5 اینچ رو به سینه میزدند نظرمو گفتم,واسه خوندن pdf هم سایزش مناسب نیست.

نظر

نوشته اصلی توسط sarukhan
                              دوست گرامی بهتون پیشنهاد می کنم زیاد وارد این جور بحث ها نشید چون به جرئت می تونم بگم ۹۹ درصد افرادی که اینجا تعصبی نظر می دن ذره ای سواد ندارن و بحث کردن با این جور افراد مانند اب در هاون کوبیدنه.
                              شما كه معلومه خيلي با سوادي
                              با سواد جرئت

نظر

دوستان مثله اينكه كلا از ريشه مشكل دارن با سامسونگ و اندرويد. من اهل فن بازي نيستم ولي واقعيت و قبول دارم. اتفاقا اون چيزايي كه شما ذكر كرديد دقيقا احترام به شعور مخاطب هست كه دستشو باز بذاره از بين چندين مدل يكيشو انتخاب كنه نه اينكه محدودش كنه بگه اگه ميخواي يوزر من باشي تا 1 سال بايد هميني كه دادم و دستت بگيري ميخواي بخواه نميخواي هم نخواه.

در ضمن اون دوستي كه ميگن رنگها كاذب هست. لطفا يه حرفي بزنيد كه پايه علمي داشته باشه. شما بهتره راجع به هن آوري oled مطالعه كنيد متوجه ميشيد كه كاذب هست يا خير.
                                اگه بخوايم مثله شما فكر كنيم بايد سوني وقتي سامسونگ ال اي دي رو معرفي كرد ميومد ميگوفت نه اين رو چون من ندارم و كنتراست رنگهاش از ال سي دي بيشتر هست رنگ هاش كاذب هست. يا الان كه الجي اومده تلويزيون oled داده همه بيان بگن كاذبه (ces امسال رو اگه دنبال ميكرديد هر كس تصوير oled) الجي رو ديده بود ميگفت كيفيت تلويزيون ال اي دي مضخرفه.
                                شما كه اينقدر دم از كيفيت ميزني داري علمي صحبت ميكني ؟
                                شما مثل اون افرادي هستي كه كيفيت دوريين رو تو مگاپيكسل دوربين ميبينيد
                                بهتره به جاي تكرار حرفايي كه تو سايت هاي fan سامي خوندين رو اينجا بيان كنيد تجربه كنيد
                                اونايي هم كه ميگن اينجا همه تعصب دارن ، خودشون رو معرفي ميكنن

نظر

صبر کنید ..
                                X