اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سورس برایoverboard در ios5.0.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سورس برایoverboard در ios5.0.1

دوستان عزیز لطفا اگه سورس مناسب برای نصب overboard میشناسید معرفی بفرمایید . راستی من نمیتونم سورس cydia.myrepospace.com/os5 رو add کنم .

منم نتونستم اد کنم وقتی هم اون قسمت آخررا نمی نویسم (os5/) اد میشه ولی هیچی توسورس نشان نمیده خالیه

نظر

میتونید از این سورس ها استفاده کنید :
      ilove-apple.com
      repo.insanelyi.com

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
        Ilove-apple.com
        repo.insanelyi.com
        نرم افزاری شبیه به این نرم افزار وجود داره که فقط بتونیم تعداد صفحات رو افزایش بدیم هنگام زدن هوم اون صفحه سیاه رنگ نیاد؟

نظر

نوشته اصلی توسط hamedzm نمایش پست ها
          نرم افزاری شبیه به این نرم افزار وجود داره که فقط بتونیم تعداد صفحات رو افزایش بدیم هنگام زدن هوم اون صفحه سیاه رنگ نیاد؟
          nopage-limits رو تست کنید ببینید جواب میگیرید . ( از سیدیا باید نصب کنید .)

نظر

نوشته اصلی توسط hamedzm نمایش پست ها
            خوب دوست من شما میتونید همین برنامه ی overboard نصب کنید ولی از تو ستینگش کاری کنی که دیگه اون صفحه ی سیاه رو نبینی

نظر

نوشته اصلی توسط alirezadiba نمایش پست ها
              خوب دوست من شما میتونید همین برنامه ی overboard نصب کنید ولی از تو ستینگش کاری کنی که دیگه اون صفحه ی سیاه رو نبینی
              دقیقا باید چه تغییراتی بدیم؟

نظر

نوشته اصلی توسط hamedzm

دقیقا باید چه تغییراتی بدیم؟
                ميشه از قسمت ستينگش برام يك اسكرين شات بگذاريد تا خدمتتون عرض كنم؟!

نظر

ميشه از قسمت ستينگش برام يك اسكرين شات بگذاريد تا خدمتتون عرض كنم؟!
                  الان با گوشی هستم و نمیتونم اپلود کنم. ممنون میگردم و پیداش میکنم اگه پیداش کردم همینجا اعلام میکنم

نظر

نوشته اصلی توسط hamedzm

الان با گوشی هستم و نمیتونم اپلود کنم. ممنون میگردم و پیداش میکنم اگه پیداش کردم همینجا اعلام میکنم
                    ممنونم. ببينيد توي ستينگش يك قسمت دلره كه براش تعريف ميكنيد وقتي دكمه ي هوم رو ميزنيد چه اتفاقي بيافته.
                    البته با activator هم ميتونيد اين كارو بكنيد

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                      Ilove-apple.com
                      repo.insanelyi.com
                      دوست عزیزهیچکدام ازاینها با 5.0.1 سازگارنیستند ورژنی که من میخوام 1.2.8 هستش
                      بازم ممنون

نظر

ممنونم. ببينيد توي ستينگش يك قسمت دلره كه براش تعريف ميكنيد وقتي دكمه ي هوم رو ميزنيد چه اتفاقي بيافته.
                        البته با activator هم ميتونيد اين كارو بكنيد
                        توی ستینگش وارد activation methods بشید و عین activator تنظیم کنید

نظر

نوشته اصلی توسط ashil_42 نمایش پست ها
                          دوست عزیزهیچکدام ازاینها با 5.0.1 سازگارنیستند ورژنی که من میخوام 1.2.8 هستش
                          بازم ممنون
                          من با اولی نصب کردم کاملا سازگاره !

نظر

متاسفانه من نتونستم جواب بگیرم قبلا یه سورسی بود که الان متاسفانه موقع اد کردن خطا میده
                            ویرایش توسط ashil_42 : https://i-phone.ir/forums/member/34141-ashil_42 در ساعت 03-01-2012, 04:43 PM

نظر

من no pageimit رو از پرشين نصب كردم جواب داد ، ٥.٠.١

🎯

نظر

صبر کنید ..
                              X