اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل صدا در ios 5.0.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل صدا در ios 5.0.1

سلام دوستان من 2 روز پیش به فریمور 5.0.1 ریستور کردم ولی الان صدا ندارم تو بازیها یا برنامه ها یا بخصوص در قسمت آیپاد ولی موقع زنگ خوردن صدارو به وضوح میشه شنید پس سخت افزاری نیست میشه کمکم کنید ممنون دوستان

نوشته اصلی توسط masoud_0761 نمایش پست ها
    سلام دوستان من 2 روز پیش به فریمور 5.0.1 ریستور کردم ولی الان صدا ندارم تو بازیها یا برنامه ها یا بخصوص در قسمت آیپاد ولی موقع زنگ خوردن صدارو به وضوح میشه شنید پس سخت افزاری نیست میشه کمکم کنید ممنون دوستان
    دوست عزیز توصیه میکنم یه بار دیگه ریستور کنین بر گبق آموزشهای موجود در انجمن

موفق باشین

نظر

همون طور که گفته شد باید دوباره ریستور کنید

نظر

[QUOTE=amir6988;563576]دوست عزیز توصیه میکنم یه بار دیگه ریستور کنین بر گبق آموزشهای موجود در انجمن

موفق باشین:sm1

duste aziz man restoro kamelan baladam bad az 2 ruz in moshkel pish umad pas az restor nist

نظر

[quote=masoud_0761;563583]
          نوشته اصلی توسط amir6988 نمایش پست ها
          دوست عزیز توصیه میکنم یه بار دیگه ریستور کنین بر گبق آموزشهای موجود در انجمن

موفق باشین:sm1

duste aziz man restoro kamelan baladam bad az 2 ruz in moshkel pish umad pas az restor nist
          به قوانین انجمن احترام بزارین و فارسی تایپ کنین
          خوب حالا یک بار دیگه ریستور کنین چیزی نمیشه

نظر

بخاطر یه مشکل کوچیک هی ریستور...؟
            به هرحال تشکر ریستور آخرین راهه که خودم هم میدونستم پس چه تاپیک طرح مشکلیه که راه انداختین؟

نظر

نوشته اصلی توسط masoud_0761
              بخاطر یه مشکل کوچیک هی ریستور...؟
              به هرحال تشکر ریستور آخرین راهه که خودم هم میدونستم پس چه تاپیک طرح مشکلیه که راه انداختین؟
              دوست من از سيديا چه برنامه هايي نصب كردي؟

نظر

یه برنامه والپیپر محرک بود که از سیدیا نه به صورت ipa نصب کردم

نظر

نوشته اصلی توسط masoud_0761
                  یه برنامه والپیپر محرک بود که از سیدیا نه به صورت ipa نصب کردم
                  نه دوست عزيز اون مشكلي پيش نمياره
                  ميتونيد reset setting بكنيد؟؟

نظر

آره چندين بار ريست فكتوري كردم وكلا ريست كردم همه چي ريست شد جز اين موضوع،وقتي تو لاك اسكرينم ولمو ميزنم مينويسه no volume control

نظر

صبر کنید ..
                    X