اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

طريقه نصب viber در3g

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوسته عزیز شما باید جیلبریک کنید تا بتونید این ورژن رو نصب کنید .

نظر

طريقه نصب viber در3g

ربطي به جيلبرك نداره اون ورژن از وايبر رو او اس ٤.٣ نصب ميشه

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadra.2520 نمایش پست ها
        ربطي به جيلبرك نداره اون ورژن از وايبر رو او اس ٤.٣ نصب ميشه
        عزیزه دل ایشون گوشیشون 3 جی هست و تا 4.2.1 بیشتر ساپورت نمیکنه. و چون جیلبریک نیستن تنها راهشون اینه که وایبر رو با اپل آیدی خودشون از اپ استور بگیرن و نصب کنن.

راستش من نمیدونم اون ورژنی از وایبر رو که با 4.2.1 مطابقت داشته باشه رو ایشون باید از کجایه اپ استور دانلود کنن . حالا شما اگه میدونین بفرمایید.!

نظر

طريقه نصب viber در3g

اخرش معلوم نشد جيلبرك كردن يا نه؟
          درهر صورت جيلبرك واسه همه ورژن ها اومده،خدارو شكر جاي نگراني نيست به شرطي كه shsh داشته باشي به هر ورژني بخواي ميتوني ريستور كني،
          اگر هم نشد ميتوني ساين كني برنامه رو تا نصب بشه.روشpp هم هست،ولي اگه تو پخ كامل وضعيت الان گوشيتون رو بگيد بهتر ميشه راهنمايي كرد.

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadra.2520 نمایش پست ها
            اخرش معلوم نشد جيلبرك كردن يا نه؟
            درهر صورت جيلبرك واسه همه ورژن ها اومده،خدارو شكر جاي نگراني نيست به شرطي كه shsh داشته باشي به هر ورژني بخواي ميتوني ريستور كني،
            اگر هم نشد ميتوني ساين كني برنامه رو تا نصب بشه.روشpp هم هست،ولي اگه تو پخ كامل وضعيت الان گوشيتون رو بگيد بهتر ميشه راهنمايي كرد.
            والا چه عرض کنم قربان
            شما بیرونه پخ دارید چیزایی میگید که بنده خدا رو به اشتباه میندازه . دیگه خدا بخیر کنه واسه پخ و پخ بازی !
            گوشیه ایشون 3جی هست و خیلی پایبند shsh و این حرفا نیست و چون تا 4.2.1 بیشتر ساپورت نمیکنه پس به هر ورژنی که ماقبله 4.2.1 هست میتونن ریستور کنن نه به هر ورژنی بخوان!. تویه pp هم اکثر برنامه ها آخرین ورژن هست و باز هم بکار این بنده خدا نمیاد.

کلا فکر کنم با این اصطلاحات ماها این بابا بیخیال شده یا اینکه مشکلشون حل شده

نظر

طريقه نصب viber در3g

اميدوارم مشكلشون حل شده باشه

نظر

امیر جان سلام
                شما دقیقا مشکل گوشی من متوجه شدید میشه منو راهنمایی کنیدتا برنامه وایبر رو نصب کنم ^ یه نفر گفت باید ورزن 2.2.1 وایبر رو پیدا کنی نصب کنی . اگه کسی این ورزن داره بتونه برام بفرسته ممنون میشم

با سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط tabar نمایش پست ها
                  امیر جان سلام
                  شما دقیقا مشکل گوشی من متوجه شدید میشه منو راهنمایی کنیدتا برنامه وایبر رو نصب کنم ^ یه نفر گفت باید ورزن 2.2.1 وایبر رو پیدا کنی نصب کنی . اگه کسی این ورزن داره بتونه برام بفرسته ممنون میشم

با سپاس
                  سلام
                  تنها راه برای شما اینه که گوشیتون رو جلبریک کنید تا بتونید از نسخه های قدیمی وایبر استفاده کنید.
                  زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

بهترین روش برای جیل بریک آیفون ترجی آنلاک فکتوری چیه ؟
                    بهد از جیل بریک ورزن قدیمی وایبر را از کجا پیدا کنم.؟

با سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط tabar نمایش پست ها
                      بهترین روش برای جیل بریک آیفون ترجی آنلاک فکتوری چیه ؟
                      بهد از جیل بریک ورزن قدیمی وایبر را از کجا پیدا کنم.؟

با سپاس
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread25259.html

جلبریک که کردین تو تایپیک درخواست برنامه ایفون درخواست کنید
                      زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

دوستان بالاخره راه پیدا نشدکه وایبر و واتس اپ بدون مشکل روی ایفون 3 جی کار بکنه؟!

نظر

با سلام ...یه سوال پیش امد برام...میشه وایبر رو روی آیپاد نصب کرد؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط rezaclimber نمایش پست ها
                            با سلام ...یه سوال پیش امد برام...میشه وایبر رو روی آیپاد نصب کرد؟؟؟
                            بله میشه
                            اس ام اس رو میفرسته با شماره دیگه ای که خودت تعیین میکنید

نظر

سلام

آقا من خیلی تلاش کردن در مورد این موضوع بایستی ورژن قدیمی وایبر پیدا کنیم که من هرچی گشتم پیدا نشد کسی هست بتونه لینک قرار بده .

نظر

man iphone 3g daram aya emkan nasbe wechat ro daram?

نظر

صبر کنید ..
                                X