اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اموزش ریختن فیلم با فرمت های مختلف بر روی آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اموزش ریختن فیلم با فرمت های مختلف بر روی آیفون

سلام خدمت دوستان!

امروز میخوام بهتون یاد بدم که چجوری میشه روی ایفون فیلم ریخت اونم با هر فرمتی که دلتون میخواد!!!

1)باید برنامه ی goodplayer رو داشته باشین یا اگه ندارین از لینک زیر دانلود کنین(با برنامه های شبیه این هم میتونین این کارو انجام بدین)

لینک fileape

2)با برنامه هایی مثل iphone pc suit یا یـ چیزی مثل این که بشه باهاش به فایل های داخلی گوشی دسترسی پیدا کرد فیلم مورد نظر رو توی این ادرس بریزین

کد PHP:
    /var/mobile/Applications/برنامه یgood playerرو پیدا کنین /Documents 

3)برنامه رو اجرا کنین و فیلمو نگاه کنین

AV player فوق العاده است ....

نظر

نوشته اصلی توسط mohraz نمایش پست ها
      av player فوق العاده است ....

دقیقا.تاحالافرماتی نبوده که نتونه پخش کنه.

نظر

نوشته اصلی توسط shams نمایش پست ها
        دقیقا.تاحالافرماتی نبوده که نتونه پخش کنه.
        فایل ts رو اجرا نمایکنه. رزولوشن های بیشتر از 640*960 هم اجرا نمیکنه

نظر

بچه ها واسه گوش دادن موزيك برنامه اي رو سراغ نداريد كه بشه مينيمايزش كرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
            فایل ts رو هم اجرا میکنه
            من فیلم فول اچ دی 1080p رو با av player دیدم به خوبی با فرمت mp4
            البته با mkv یکم مشکل داره که اونم با برنامه oplayer به mp4 تبدیلش میکنم (داخل گوشی) و به avplayer l میدم تا به راحتی اجراش کنه فول اچدی رو

نظر

نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
              720p و 1080 رو براحتی بخش میکنه

در ضمن ts فرمت استانداردی نیست خود ویندوز هم به زور پخشش میکنه
              ویرایش توسط omidjavadnia : https://i-phone.ir/forums/member/49502-omidjavadnia در ساعت 26-01-2012, 09:43 PM

نظر

نوشته اصلی توسط ardavan i4 نمایش پست ها
                سلام خدمت دوستان!

امروز میخوام بهتون یاد بدم که چجوری میشه روی ایفون فیلم ریخت اونم با هر فرمتی که دلتون میخواد!!!

1)باید برنامه ی goodplayer رو داشته باشین یا اگه ندارین از لینک زیر دانلود کنین(با برنامه های شبیه این هم میتونین این کارو انجام بدین)

لینک fileape

2)با برنامه هایی مثل iphone pc suit یا یـ چیزی مثل این که بشه باهاش به فایل های داخلی گوشی دسترسی پیدا کرد فیلم مورد نظر رو توی این ادرس بریزین

کد PHP:
                /var/mobile/applications/برنامه یgood playerرو پیدا کنین /documents 

3)برنامه رو اجرا کنین و فیلمو نگاه کنین

باید از هزاران هزار برنامه پلیر رایگان یا پولی در ایتونز یکی رو به دلخواه(avplayer از همه بهتره) دانلود و از ایتونز نصب کنید.
                سپس از داخل خود ایتونز ، در قسمت گوشی،در قسمتapp ، ریل را به پایین بکشید و بر روی بنامه مورد نظر که توی کادر کوچیک هست کلیک کنید و تمام.
                اصلا نیاز به داشتن پی سی سویت یا ifunbox یا هر چیز دیگه ای نیست.
                جیبریک هم نیاز نیست باشه.

نظر

بر روی بنامه مورد نظر که توی کادر کوچیک هست کلیک کنید و تمام.
                  اینجا که کلیک میکنم اتافقی نمیفته. چیکار کنم؟ ممنون

نظر

با وای فای هم میشه

ایش پلیر یه قابلیت خوبی که داره استریم انلاین هست

نظر

نوشته اصلی توسط saeed_barcelona نمایش پست ها
                      اینجا که کلیک میکنم اتافقی نمیفته. چیکار کنم؟ ممنون
                      مشخص هست که ...
                      وقتی روی برنامه کلیک کردید اون پایین گزینه add فکر کنم بود،اون رو بزنید و فایل رو انتخاب کنید.

نظر

دوستان برنامه ای هست تو سیدیا که بشه تمام فرمتا رو باهاش پلی کرد نیازی به ایتونز نداشته باشه؟

نظر

من اگه بخوام برنامه را بخرم goog player بهتره یا av player؟
                          کسی می تونه من را راهنمایی کنه؟

نظر

تو ايفون فقط من ميتونم فرمت mp4 اضافه بکنم اصلا بلد نيستم فرمت mkv اضافه کنم اگه کسي بلده که چطوري ميشه فرمت مثلا mkv رو ياد بده به من بگه ممنونش ميشم

نظر

نوشته اصلی توسط mojereza نمایش پست ها
                              تو ايفون فقط من ميتونم فرمت mp4 اضافه بکنم اصلا بلد نيستم فرمت mkv اضافه کنم اگه کسي بلده که چطوري ميشه فرمت مثلا mkv رو ياد بده به من بگه ممنونش ميشم
                              برای خد برنامه Video دیفالت iOS فقط فرمت mp4 رو ساپورت میکنه. برای اینکه بتونید ازشون در آیفونتون استفاده کنید باید کانورتشون کنید یا از پلیرهای متفرقه مثل Oplayer و... استفاده کنید.
                              .:amgr:.

نظر

صبر کنید ..
                              X