اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فراخوان برای اضافه کردنِ اماکن عمومی به برنامه ی Sygic

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فراخوان برای اضافه کردنِ اماکن عمومی به برنامه ی Sygic

دوستان عزیز
    ظاهرا بسیاری از ما داریم از برنامه ی Sygic استفاده می کنیم، حالا یا مثل بنده این نرم افزار رو از iTunes خریداری کردیم و یا داریم از نسخه ی کرک شده استفاده می کنیم. به هر حال بد نیست که خودِ ما هم آستین بالا بزنیم و به نویسندگان این برنامه و (در وحله ی اول به خودمان) کمک کنیم و آدرس اماکن عمومی رو به این برنامه اضافه کنیم، کار سخت و وقت گیری هم نیست، هر کس بنا به شناختِ خودش از اماکنِ عمومی که در اطرافِ محل کار یا زندگیش قرار داره، این اماکن رو به نقشه اضافه کنه، فقط لطف کنیم و اگر از محل دقیقِ جائی اطمینان نداریم چیزی اضافه نکنیم (به همین دلیل هم گفتم که هر کسی اماکنِ اطرافِ خودش رو اضافه کنه)، دلیل هم نداره هر محلی رو اضافه کنیم، می تونیم جاهائی را اضافه کنیم که تصور می کنیم برای اغلب افراد می تونه مهم یا جذاب باشه. من خودم تعدادی اضافه کردم. اگر هر کسی نسبت به توان و شناختش این کار رو انجام بده، به تکاملِ این برنامه و در نتیجه خودمان کمک کردیم.
    باز هم خواهش* می کنمکه اگه از محل دقیقِ جائی اطمینان ندارم، آن را به نقشه اضافه نکنیم.
    با تشکر و به امید همکاریِ دوستان

مگه نسخه ی کرک شده قابلیت آپدیت داره که بنویسیم و اشتراک بزاریم ؟

نظر

من نمی دونم نسخه ی کرک شده، قابلیت تگ کردنِ اماکن رو داره یا نه دوست عزیز، دوستانی که از کرک استفاده می کنند، میگفتند که به خوبی کار می کنه، لابد این به خوبی یعنی اینکه این امکانات رو هم داره دیگه، در غیر اینصورت من اسمش رو به خوبی نمیگذارم که هیچ، اصلا هم رضایت ندارم که ۳۵ دلار پول بدم، اماکن عمومی رو هم به نوبه ی خودم اضافه کنم و بقیه ی دوستان لذتش رو ببرند، فکر می کنم این کمالِ بی انصافی باشه که به خاطر برخی از دوستان، ما این امکان رو از خودمان سلب کنیم.

نظر

سلام
        ممنون از ایده خوبتون من هم کاملا استقبال میکنم ... ولی اگر نیاز به آموزش داره ، حتی بصورت خلاصه قرار بدید تا این مطلب بیشتر استقبال بشه.

نظر

آموزشِ خاصی نداره دوست محترم، روی هر مکان یا نقطه ای در هر خیابانی، انگشتتان را کمی نگه دارید، رنگش تغییر می کنه و اسمی ظاهر میشه، روی همان اسم اگه انگشت بگذارید، یک منو ظاهر میشه که قسمتِ آخرش نوشته اضافه کردن به مکان عمومی، انتخاب می کنید و بقیه اش هم بسیار ساده است، امکان اضافه کردنِ اسم، تلفن، ای میل، و اینکه این مکان در چه رسته ای از اماکنِ عمومی هست رو به شما می ده، بسته به شناختتون پر کنید و بعد تائید کنید و تمام.

نظر

من خودم تو همین چند روز فکر کنم بالای ۱۰ تا عکس از غرب تهران بهش اضافه کردم.

نظر

من با برنامه کرک شده تونستم اضافه کنم.
              البته من رو نقشه تبریز دارم کار میکنم.
              ویرایش توسط arash_xonix : https://i-phone.ir/forums/member/60623-arash_xonix در ساعت 01-01-2012, 03:07 AM

نظر

هر کدام از ما در هر شهر و هر محلی که زندگی می کنیم، می تونیم به کامل تر شدن این برنامه کمک کنیم، این به نفع خود ما خواهد بود، امیدوارم برنامه نویسانش هم وقتی ببیند که کاربران این برنامه فعال هستند، با شوقِ بیشتری بروز رسانی های بعدی رو انجام بدن

نظر

سلام
                  این برنامه نقشه کرمان و بندرعباس هم داره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط bigbang0 نمایش پست ها
                    سلام
                    این برنامه نقشه کرمان و بندرعباس هم داره ؟
                    کرمان فعلا خیرولی بندرعباس رو داره

نظر

نوشته اصلی توسط omidbj نمایش پست ها
                      من نمی دونم نسخه ی کرک شده، قابلیت تگ کردنِ اماکن رو داره یا نه دوست عزیز، دوستانی که از کرک استفاده می کنند، میگفتند که به خوبی کار می کنه، لابد این به خوبی یعنی اینکه این امکانات رو هم داره دیگه، در غیر اینصورت من اسمش رو به خوبی نمیگذارم که هیچ، اصلا هم رضایت ندارم که ۳۵ دلار پول بدم، اماکن عمومی رو هم به نوبه ی خودم اضافه کنم و بقیه ی دوستان لذتش رو ببرند، فکر می کنم این کمالِ بی انصافی باشه که به خاطر برخی از دوستان، ما این امکان رو از خودمان سلب کنیم.
                      اگه تازه خریدینش و ناراضی هستین می تونین پسش بدین و پولتون رو پس بگیرید

نظر

آقا جان هر كي دوستش داري اسم هارو درست وارد كنيد تا بشه مثل ادم سرچ كرد...اگه نحوه نوشتن اسمي رو نميدونيد يه چنتا مثل اون رو سرچ كنيد ببينيد بعد مال خودتون رو اضافه كنيد يا تو اينترنت سرچ كنيد...در ضمن عملكرد اون مكان هم حتما صحيح وارد كنيد(رفتم ديدم يه مجتمع بزرگ خريد رو طرف وارد كرده supermarket جاي shopeing center )
                        و در اخر باز هم من تاكيد ميكنم كه اگر جاي دقيق رو نميدونيد به خدا لازم نيست چيزي وارد كنيد
                        (اگه همه دست به دست هم يه نقشه مشتي درست كنيم با اين جزيات چي ميشه!!!!!)

در ضمن يه سوال هم داشتم..اگه بخايم مكاني اضافه كنيم كه بين دو تا خيابان هست بايد چيكار كنيم كه ايكون اون مكان درست باشه؟( به زبان ساده تر آيكن مكان رو نميشه يه جور دستي حركت داد تا جاي دقيق بزاري؟)
                        ویرایش توسط Ahmadreza.ara : https://i-phone.ir/forums/member/81966-ahmadreza-ara در ساعت 01-01-2012, 10:03 AM

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadreza.ara نمایش پست ها
                          آقا جان هر كي دوستش داري اسم هارو درست وارد كنيد تا بشه مثل ادم سرچ كرد...اگه نحوه نوشتن اسمي رو نميدونيد يه چنتا مثل اون رو سرچ كنيد ببينيد بعد مال خودتون رو اضافه كنيد يا تو اينترنت سرچ كنيد...در ضمن عملكرد اون مكان هم حتما صحيح وارد كنيد(رفتم ديدم يه مجتمع بزرگ خريد رو طرف وارد كرده supermarket جاي shopeing center )
                          و در اخر باز هم من تاكيد ميكنم كه اگر جاي دقيق رو نميدونيد به خدا لازم نيست چيزي وارد كنيد
                          (اگه همه دست به دست هم يه نقشه مشتي درست كنيم با اين جزيات چي ميشه!!!!!)

در ضمن يه سوال هم داشتم..اگه بخايم مكاني اضافه كنيم كه بين دو تا خيابان هست بايد چيكار كنيم كه ايكون اون مكان درست باشه؟( به زبان ساده تر آيكن مكان رو نميشه يه جور دستي حركت داد تا جاي دقيق بزاري؟)
                          ۱۰۰٪ با حرف شما موافقم که تا اسامی رو و نوع کاربردش رو درست وارد کنیم، به همین دلیل هم نوشتم که از اطراف خودمان شروع کنیم که امکان اشتباه کمتر باشه، در مورد آیکون هم حق با شماست، من خودم هم این مشکل رو دارم، یعنی آدرس منزل رو با مختصات جغرافیائی برام ثبت کرد و وقتی خواستم کمی تغییرش بدم، نشد

نظر

ضمن عرض سلام و تبريك واسه همكاري خوبتون به دوستان عزيزم، راستش من يه سوالي داشتم، آيا امكان اضافه كردن خيابان هم وجود داره؟ راستش من اكثرا در يكي از شاهراه هاي جنوبي كشور تردد دارم، كه نتاسفانه در نقشه نيست، چطور ميتونم اون رو اضافه كنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط no_sugar_no نمایش پست ها
                              ضمن عرض سلام و تبريك واسه همكاري خوبتون به دوستان عزيزم، راستش من يه سوالي داشتم، آيا امكان اضافه كردن خيابان هم وجود داره؟ راستش من اكثرا در يكي از شاهراه هاي جنوبي كشور تردد دارم، كه نتاسفانه در نقشه نيست، چطور ميتونم اون رو اضافه كنم؟
                              واقعا نمی دونم، بشه تا این اندازه ادیت کرد، اگه شدنی باشه باید با همین روش بشه

نظر

صبر کنید ..
                              X