اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فراخوان برای اضافه کردنِ اماکن عمومی به برنامه ی Sygic

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام دوستان واسه بوشهر هم هيچ نقشه اي نيست راهي هست كه بشه نقشه شهر رو گرفت ؟فقط چند تا خيابان اصلي اونم بدون نام هستش فقط كمك كنيد ممنون ميشم

نظر

نوشته اصلی توسط saeid570 نمایش پست ها
      سلام دوستان واسه بوشهر هم هيچ نقشه اي نيست راهي هست كه بشه نقشه شهر رو گرفت ؟فقط چند تا خيابان اصلي اونم بدون نام هستش فقط كمك كنيد ممنون ميشم
      منم دنبال نقشه بوشهر هستم...

نظر

منم نقشه بوشهر رو میخوام

نظر

از رشت هم چیز زیادی نداره .
          در حقیقت شاید فقط بشه گفت توی تهران میشه ازش یه استفاده مناسب کرد.

نظر

نوشته اصلی توسط firstfreelove نمایش پست ها
            از رشت هم چیز زیادی نداره .
            در حقیقت شاید فقط بشه گفت توی تهران میشه ازش یه استفاده مناسب کرد.
            خیر دوست عزیز، فقط مختص تهران نیست.
            طبق گفته شرکت سازنده ( Sygic ) و اطلاعات موجود در سایت رسمی آن شهرهای :
            تهران - شیراز - اصفهان - مشهد - قم - کرج - تبریز - بندرعباس - کرمانشاه و جاده های اصلی کشور را نمایش میده.
            در ضمن تو AppStore هم همین مطالب رو میتونید مطالعه کنید.
            موفق باشید

The cities supported so far are: Tehran, Shiraz, Isfahan, Mashhad, Qom, Karaj, Tabriz, Bandar Abbas, Kermanshah and major roads.

نظر

بد نیست دوستان این برنامه رو بخرند و بعد از رجیستر در سایت سازنده، در خواست برای اضافه کردن شهر های مختلف رو بدهند، به هر حال اضافه کردنِ هر شهر به این برنامه نیازمند زمان و انرژی و پرسنل هست و باید انجام این کار برای سازندگان از جنبه اقتصادی هم به صرفه باشه.

نظر

خیلی هم زمان بر نیست گوگل همشودارهنمیدونم چرا ازش استفاده نمیکنن شاید به دلیل قانون کپی رایت باشه ولی نقشه همونه دیگه لاقل اسم خیابونها رومینوشت
                خیلی ناقصه

نظر

اگر به همین راحتی بود که شما فرمودین، دوستانی که نقشه ی شهر های مختلف رو می خواهند، از گوگل مپ به گوشی اضافه می کردند، اگر هم منظور تان شرکت سازنده است، این شرکت از نقشه های گوگل استفاده نمی کنه

نظر

ما هم می تونیم در اندروید کمک کنیم؟

نظر

نوشته اصلی توسط hp_i3 نمایش پست ها
                      ما هم می تونیم در اندروید کمک کنیم؟
                      فکر می کنم شدنی باشه، قاعدتا باید آدرس ها وارد نقشه بشه و به وسیله ی سایت سازنده مورد قبول واقع بشه، بعید می دونم که تفاوتی بکنه، باید همه ی مصرف کنندگان با پلتفرم های مختلف بتوانند کمک کنند.

نظر

بانک ها

دوستان من یه سری رستوران و ... رو در نزدیکی خودم اضافه کردم ... سعی هم کردم که اطلاعات رو کامل اضافه کنم ... اما برای بانک ها من دسته ای نمیبینم ؟؟؟ وجود نداره یا من پیداش نکردم ؟؟؟

نظر

چطوری میشه خیابان هایی که تو نقشه سیله رنگ هستن یعنی اسم ندارن اسم واسشون گذاشت
                          علیرضا توضیح داده ولی من کلمه add poI رو ندیدم

نوشته اصلی توسط alirezadiba نمایش پست ها
                          دوست عزيز شما اين كارو انجام بديد.
                          روي اون خياياني كه ميخواين اسمشو وارد كنيد يكبار با دستتون بزنيد
                          بعدش روي علامت i دستتون رو بزنيد
                          حالا در گزينه ي آخر add POI بزنيد

نظر

فکر نکنم اضافه کردن اماکن به برنامه به همین راحتی باشه.
                            مشکل اینه که هر چی رو به نقشه اضافه میکنم با علامت ستاره نشون میده،
                            که احتمالا فقط برای خود شخص قابل دیدن هست،آیا همینطوره؟

تو لینک زیر مثل اینکه آموزش اضافه کردن نقاط به نقشه هست:
                            Adding custom POIs to Sygic GPS Navigation.

نظر

ميشه لينك كرك شده اين برنامه رو بزاريد؟از كجا دانلود كنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط tttto نمایش پست ها
                                ميشه لينك كرك شده اين برنامه رو بزاريد؟از كجا دانلود كنم؟
                                اینم لینک داداش
                                apptrackr view app Sygic Iran: GPS Navigation

نظر

صبر کنید ..
                                X