اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گرفتن shsh

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• گرفتن shsh

سلام خدمت دوستان عزیز.
    من امروز به 5.0.1 ریستور کردم و جیلبریک کردم.
    حالا تو سایدیا اون بالا نوشته shsh:5.0.1
    حالا میخواستم راهنمایی کنید تا چه جوری shsh این ورژن و ذخیره کنم
    ممنون

با ifaith انجام بدید. اگرم نخواستید اخرین ورژن ishshit رو از سیدیا نصب کنید با اون سیو کنید

نظر

نوشته اصلی توسط atila63 نمایش پست ها
      با ifaith انجام بدید. اگرم نخواستید اخرین ورژن ishshit رو از سیدیا نصب کنید با اون سیو کنید
      هیچ فرقی با هم ندارن؟ کدوم راحت تره؟

نظر

ببخشید...
        گفتم شاید سؤال منم مرتبط باشه...
        من الان 4.3.5 هستم...می​خوام به 5.0.1 برم...ولی 1گونی اررور میده!خلاصه هنوز نتونستم برم!!!
        می​خوام ببینم راهی هست که با ifaith از 5.0.1 فایل SHSH رو بگیرم و IPSW رو ساین کنم و خیلی راحت آپدیت کنم به 5.0.1!؟

نظر

نوشته اصلی توسط adelmontazeri نمایش پست ها
          هیچ فرقی با هم ندارن؟ کدوم راحت تره؟
          به نظرم ifaith فوق​العادس!

نظر

ممنون از راهنماییتون
            فقط میشه لینک دانلود این برنامه و اموزش کار کردن باهاشو اینجا بذارید

نظر

نوشته اصلی توسط alimt699 نمایش پست ها
              ممنون از راهنماییتون
              فقط میشه لینک دانلود این برنامه و اموزش کار کردن باهاشو اینجا بذارید
              بفرمائید...
              http://www.i-phone.ir/forums/thread45896.html

نظر

محض اطلاعتون ! رد اسنو خودش واستون اس اس اچ میگیره !

این یعنی شما الان اس اس اچو دارین از این ورژن !

نظر

نوشته اصلی توسط omidr65 نمایش پست ها
                  ببخشید...
                  گفتم شاید سؤال منم مرتبط باشه...
                  من الان 4.3.5 هستم...می​خوام به 5.0.1 برم...ولی 1گونی اررور میده!خلاصه هنوز نتونستم برم!!!
                  می​خوام ببینم راهی هست که با ifaith از 5.0.1 فایل SHSH رو بگیرم و IPSW رو ساین کنم و خیلی راحت آپدیت کنم به 5.0.1!؟
                  دوست عزیز معمولا وقتی میخواین به ورژن آخر ریستور کنین که از همه راحت تره.شما احتمالا فایل هاستتون تغییر کرده اونو درست کنین درست میشه.با ifaith نمیشه ولی کاستوم میتونین بسازین.

نظر

نوشته اصلی توسط kavire_bavar نمایش پست ها
                    دوست عزیز معمولا وقتی میخواین به ورژن آخر ریستور کنین که از همه راحت تره.شما احتمالا فایل هاستتون تغییر کرده اونو درست کنین درست میشه.با ifaith نمیشه ولی کاستوم میتونین بسازین.
                    خودممم اصلا نمیفهمم مشکل از کجاست!!!
                    همش ارور 1600 میده!!که گفته بودن با iReb درست میشه!ولی هرکاری میکنم بازم 1600 میده!!!!
                    این فایل هاست رو از خود انجمن پیدا کردم!!
                    همین​جا آپلود کردم!اگه میشه ببینین که اگه مشکل اینه که راهنمایی کنین!
                    کاستوم رو با ifaith میشه ساخت؟!یا برنامه دیگه؟!
                    استفادش چیه!؟(چه فرقی با فریمور عادی داره؟!مزیتش چیه؟!)
                    ویرایش توسط omidr65 : https://i-phone.ir/forums/member/29309-omidr65 در ساعت 01-01-2012, 02:25 AM

نظر

کاستوم رو تو ویندوز با برنامه snow breeze میسازن تو مک با pwnage tools
                      این فایل هاستی که گذاشتم مال مک با ویندوز هم زیاد فرق نمیکنه فقط اون خط آخر که نوشته اپل توش هست نباید باشه.بعضی اوقات دو تا خط هست هردو رو پاک کن.اول باید هاست رو رو دسکتاپ کپی کنی ویرایش کنی دوباره ببری سر جاش همین.

نظر

دوستان یه سوال من رو ورژن 4.2.1 shsh گرفتم و همون موقه با فایل ریستوری که داشتم sign کردم و یه فایل جدید بهم داد.
                        حالا اینو دارم الانم میتونم باز به 4.2.1 ریستور کنم؟ چون اینجوری که تو اموزش ها خوندم shshهر ورژنی رو که داشته باشم میتونم به اون ریستور کنم
                        میشه؟

نظر

سلام من یک آیپد 2 دارم و نمی دونم چطورمیشه shsh گرفت 5.0.1 هستم باید به اینترنت وصل باشم؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط kavire_bavar نمایش پست ها
                            کاستوم رو تو ویندوز با برنامه snow breeze میسازن تو مک با pwnage tools
                            این فایل هاستی که گذاشتم مال مک با ویندوز هم زیاد فرق نمیکنه فقط اون خط آخر که نوشته اپل توش هست نباید باشه.بعضی اوقات دو تا خط هست هردو رو پاک کن.اول باید هاست رو رو دسکتاپ کپی کنی ویرایش کنی دوباره ببری سر جاش همین.

در مورد فایل هاست باید بگم که فایل هاستی که شما گذاشتین زمین تا آسمون با مال ویندوز که من آپلود کردم براتون فرق می​کنه!!!!!!

.
                            .
                            در مورد کاستوم فریمور هم اگه میشه لینک دانلود برنامه و آموزشش رو اگه میشه بزارین(برای ویندوز)...چون توی انجمن فقط برای مک رو پیدا کردم!
                            و اینکه هنوز نفهمیدم که مزیت کاستوم فریمور چیه؟!

نظر

Sn0wbreeze 2.8b11 رو گیر آوردم و باهاش IPSW ورژن 5.0.1 رو ساختم!
                              حالا 1سؤالی دارم!الان دستگاهم 4.3.5 هست،جیلبریک هم نشده...اگه با این فریمور که ساختم دستگاه امو آپدیت کنم...خودش اتوماتیک جیلبرک تترد میکنه؟!
                              اگه آره بعدش میتونم با Redsn0w آنتترد کنم؟!

نظر

صبر کنید ..
                              X