اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گرفتن shsh

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط omidr65 نمایش پست ها
    Sn0wbreeze 2.8b11 رو گیر آوردم و باهاش IPSW ورژن 5.0.1 رو ساختم!
    حالا 1سؤالی دارم!الان دستگاهم 4.3.5 هست،جیلبریک هم نشده...اگه با این فریمور که ساختم دستگاه امو آپدیت کنم...خودش اتوماتیک جیلبرک تترد میکنه؟!
    اگه آره بعدش میتونم با Redsn0w آنتترد کنم؟!
    آره دوست من خودش جیلبریک تدر میکنه ولی بعدش اینکار لازم نیست.بعدش برو تو سیدیا یه برنامه ۴۵ کیلو بایتی هست بنام corona که جیلبریک تدر رو تبدیل به آنتدر میکنه.بعد از نصب یبار ریستارت کن.اولین بار یه مقدار طول میکشه تا گوشی بالا بیاد ولی بعدش حله

نظر

نوشته اصلی توسط omidr65 نمایش پست ها
      در مورد فایل هاست باید بگم که فایل هاستی که شما گذاشتین زمین تا آسمون با مال ویندوز که من آپلود کردم براتون فرق می​کنه!!!!!!

.
      .
      در مورد کاستوم فریمور هم اگه میشه لینک دانلود برنامه و آموزشش رو اگه میشه بزارین(برای ویندوز)...چون توی انجمن فقط برای مک رو پیدا کردم!
      و اینکه هنوز نفهمیدم که مزیت کاستوم فریمور چیه؟!
      همون یه خط آخر که این نوشته رو داره پاک کنی کافیه:
      74.208.10.249 gs.apple.com
      مزیت کاستومها اینه که اولا جلبریک شده است ثانیا ارورهاش خیلی کمتره ونکته مهم واسه گوشیهای لاکه که میتونن با کاستوم گوشیشونو به ورژنهای بالا آپدیت کنن بدون اینکه بیس باندشون تغییر کنه.
      فقط یادت باشه زمانی که کاستوم میسازی واسه گوشی لاک وانلاک یه فرق کوچیک داره آموزشش تو سایت هست.یعنی اگه گوشیت انلاک هست وکاستوم لاک بسازی آنتن نداری مجبوری دوباره ریستور کنی

نظر

از همین روشی که گفتین امتحان کردم...
        توی حالت عادی که بازم 1600 میده!!!!!(من کلاٌ وصلت کردم با این 1600!!!!)
        با چیز​پی​ان هم که همین روش رو میرم 3014 میده!!!!(این یکی دیگه جدید بود!)
        .
        .
        1چیزه دیگه هم اینکه اولش که آیتونز رو باز میکنم اصلاٌ نمیتونه برای چک کردن آپدیت جدید به سرور اپل وصل بشه و ارور میده!
        گفتم شاید مهم باشه که اینم بگم!

نظر

هرچی بود بالاخره تموم شد و نصب شد!
          حالا میگم شاید کسی استفاده کنه!
          من فایل هاست رو کلاٌ برداشتم از جایی که بود،لپ​تاپ امو ریست کردم،آنتی ویروس و فایروال رو غیرفعال کردم،پورت USB رو عوض کردم،دستگاه رو به ریکاوری بردم و ریستور کردم!

نظر

صبر کنید ..
          X