اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Lock screen weather بدون جيلبريك در اپستور ١دلار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

الان میگیرمش و کرکش رو میزارم ؛)

نظر

نوشته اصلی توسط mehrdad7110 نمایش پست ها
      با سیدیا از چه برنامه ای باید استفاده کرد برای این کار؟
      سيديا رو من نميدونم اما الان دوستان ميخوان كركش كنن به نظر من خيلي بهتر از تويك سيديا هست

نظر

نوشته اصلی توسط stala نمایش پست ها
        الان میگیرمش و کرکش رو میزارم ؛)
        ممنون دوست عزيز اگه ميشه رو ايپد ٢ هم امتحانش كنيد و نتيجه رو هم بگيد چون من بايد بخرمش جيلبريك نيستم . اگه روي ايپد ٢ اجرا بشه ميخرمش

نظر

توجه کنید که :
          این برنامه فقط با ios 5 به بالا سازگاری داره ، پس اگر روی ۴.۳.۳ هستید این برنامه مناسب شما نیست ؛)

نظر

نوشته اصلی توسط sina91h نمایش پست ها
            ممنون دوست عزيز اگه ميشه رو ايپد ٢ هم امتحانش كنيد و نتيجه رو هم بگيد چون من بايد بخرمش جيلبريك نيستم . اگه روي ايپد ٢ اجرا بشه ميخرمش
            متاسفانه ایپدم روی ۴.۳.۳ هست و امکان تست ندارم

نظر

برنامه رو خریدم اما متاسفانه نصب نمیشه ، فکر کنم برنامه خیلی مشکل داره
              اصلا از waiting به loading نمیره

نظر

ببخشيد شرمنده تقصير منم شد كه اصلا اين تاپيك رو زدم . حتما حالا پست رو ويرايش ميكنم و ميگم براي ورژن ٥ هست

نظر

دوست عزیز این چه ربطی به برنامه داره؟! مربوط به سرعت پایین اینترنت هست چون چیزپی ان هم وصل کردین به آیتیونز نمیتونه وصل بشه٬ من خودم هرکاری کردم نتونستم چیزی دانلود کنم

نظر

دوستان رو آیپد ۲ نصب نکنید. با اسمارت کاور قاطی میکنه. بی خود دلار ۱۶۰۰ تومن رو خرج این برنامه کردم :d

نظر

اگر قبلش کامنت هایی که بقیه کاربرا توی iTunes زده بودن میخوندین، متوجه میشدین که برنامه خیلی جالبی نیست و همه باهاش یه جورایی مشکل دارن.

نظر

نوشته اصلی توسط farshadxp نمایش پست ها
                        دوست عزیز این چه ربطی به برنامه داره؟! مربوط به سرعت پایین اینترنت هست چون چیزپی ان هم وصل کردین به آیتیونز نمیتونه وصل بشه٬ من خودم هرکاری کردم نتونستم چیزی دانلود کنم
                        دوست من ، من میتونم به جرات بگم که کم کم روزی ۱۰ تا برنامه از ایتیونز خریده و روی دستگاه های متفاوت نصب میکنم ، از این رو با تمام این مشکلات اشنا هستم

نظر

من خريدمش تست كردم بدنامه خوبي هست به نظرم ... برنامه ميره تو قسمت مولتي تسكينگ بعد تا وقتي اونجاس هميشه تو لاك اسكرين هم هست حالا همينجوري ميزارن باشه تا ببينم مصرف باطريش چطوره !!!

نظر

ما كه هربار كه ميريزيم كرش ميكنه
                            كسايي كه جواب گرفتن به ما هم فايلشون رو بدن

نظر

نه خوب نيست :دي البتا به نظرمااا : هي هر دفعه آهنگ گوش ميدم قطع ميشه و هي بايد از اول ... خوب هست ولي همش تو مولتي تسكينگ هست كساني كه ٤ اس دارن نصب نكنن همينجوري ٤ اس مشكل باتري داره الان من شاژم ١٧ بود بعد چند دقيقه به ٩ رسيد بدون اينكه كاري بكنم

نظر

من نصب كردم فقط بديش اينه كه مصرف باتري رو ميبره بالا همين برنامه باحاليه
                                ویرایش توسط Posiedon : https://i-phone.ir/forums/member/22852-posiedon در ساعت 02-01-2012, 01:46 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X