اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل در رجيستر كردن Imei گوشي در شبكه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل در رجيستر كردن Imei گوشي در شبكه

سلام براي من يه ايفون 3gs اوردن هفته پيش از امريكا بعد از JB و Unlock كه انجام دادم بعد از Searching ميزنه Districkted Network بعدا فهميدم كه مخابرات imie گوشي رو رو شبكه رجيستر نكرده - ولي من پارسال همينجوري يه ايفون 3g رو خودش اوتماتيك بعد از انلاك رو شبكه رجيستر شد ! -كسي به اين مشكل خورده ?

اين مشكل از طرف مخابرات پيش اومده و حتي رجيسترو از سايت هم برداشته و گفته شده حدود 14 روزه ديگه ok ميشه ( )
    در اين دنيا كه آدمها عصا از كور ميدزدند
    من نادان خوش باور محبت جستجو كردم

نظر

بنده 2 عدد ایفون 3gs از امریکا برام اورده بودن یکی 16 یکی 32 یکی مشکی یکی سفید...هردو رو جیل بریک و انلاک کردم و الان هم هردو تاش بدون ثبت imei داره کار میکنه..مشکی دست خودمه بدون مشکل انتن میده و زنگ میخوره...سفید هم دست یکی از اقوام هست اونم بدون مشکل کار میکنه...

نظر

نوشته اصلی توسط mazi_z نمایش پست ها
        بنده 2 عدد ایفون 3gs از امریکا برام اورده بودن یکی 16 یکی 32 یکی مشکی یکی سفید...هردو رو جیل بریک و انلاک کردم و الان هم هردو تاش بدون ثبت imei داره کار میکنه..مشکی دست خودمه بدون مشکل انتن میده و زنگ میخوره...سفید هم دست یکی از اقوام هست اونم بدون مشکل کار میکنه...
        میشه بگید قیمتاش چند بوده؟ چون من از کانادا سفارش دادم بگیرن قیمت ندارم!!!

نظر

کانادا 790 دلار کانادا میشه(16 گیگ)

نظر

16 گیگ در اومده 610 تومن...32 گیگ هم 710 تومن...

نظر

کلا در حال حاضر چیزی به اسم ثبت دستی imei در کشور انجام نمیشه...
              من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

I turned to look back but It was Gone
              I cannot put my finger on It now
              The Child is Grown , The Dream is Gone
              I ... Have Become COMFORTABLY NUMB

نظر

منم یه آیفون 16 گیگ سفید دارم.. خیلی عجیبه مشکلی مثل آیفون های قدیمی داره.. فقط با ایرانسل کار میکنه و بعضا در برخی از نقاط اصفهان و تهران همراه اول جواب میده..

نظر

منم این مشکل رو دارم

هفته قبل یکی از اقوام به سفارش من 4 تا iphone 3GS آوردن دو تا سفید دو تا مشکی همشون 16GB ولی متاسفانه من یکیشو که واسه خودم ورداشتم بعد از JB و Unlock کردن به FW 3.0.1 فقط با ایرانسل کار میکنه ولی با خط همراه اول کار نمی کنه. فکر میکنم مشکل رجیستر در مخابرات داشته باشه. اگه کسی راجب این موضوع اطلاعی کسب کرد خبر بده ممنون میشم. منم اگه راهی پیدا کردم که این مشکل رو حل کنم حتماً خبر میدم. ضمناً اگه درست بشه اون سه تا دیگه میفروشم اگه مشتری بودین خبر بدین.

نظر

قبلا که رجیستر مخابرات باز بود شاید دوباره از بیکاری بستنش

نظر

مشکل اینه که 3g ها و 3gs های جدید imei شون از رنج 0119 شروع میشه (اگه دقت کرده باشین قبلی ها از 0113 تا 0118 بود)
                      و این هنوز به خاطر مشکلات پرتالشون توی مخابرات باز نشده...
                      far-shad.ir

نظر

مال من که با 0119 شروع میشه و بدون ثبت در مخابرات داره بدون مشکل کار میکنه....

نظر

نوشته اصلی توسط Mazi_z نمایش پست ها
                          مال من که با 0119 شروع میشه و بدون ثبت در مخابرات داره بدون مشکل کار میکنه....
                          جالبه
                          خوش شانس هستی پس
                          چون اکثرا بعد از ۲ ساعت آنتن دادن no service میشن
                          ولی یه تعدادی هم بدون مشکل هست
                          far-shad.ir

نظر

جالب اینه که یه 16 گیگ 3gs هم همزمان با مال خودم انلاک کردم اونم بدون مشکل کار میکنه..دست یکی از اقوام هست...

نظر

براي من 760$ ($700 + 60$ Tax)در اومد 3gs 32 gig كه از خود at&t گرفت بدون قرارداد ولي گوشي لاك هست و اينجا jb و unlock كردمش كه همه چيز درست بود كه حتي Searching كه ميكنه 3 تا Cariar ها رو نشون ميده تاليا ايرانسل و Irtci ولي وقتي Irtci روانتخاب ميكنم ميزنهRestricted Network بعدا فهميدم كه مخابرات Imei كد گوشي رو تو شبكه ديگه اتوماتيك رجيستر نميكنه وسايتش هم اون قسمتي كه اينكارو ميشد دستي كرد برداشته خلاصه الان فقط بايد براي اينكار با شماره 09990 داخلي 4 تماس گرفت كه براتون پاي تلفن فرم درخواست رجيستري گوشي رو پر ميكنن كه اسم و فاميل شماره همراه شماره ثابت و نوع و مدل گوشي و Imei و در اخر يه شماره پيگيري بهتون ميدن ميگن اگه تا 10 روز ديگه درست نشد تماس بگيريد , الان مال من 5 روزش گذشته هنوز خبري نيست

نظر

صبر کنید ..
                              X