اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل در رجيستر كردن Imei گوشي در شبكه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط atabaei نمایش پست ها
    براي من 760$ ($700 + 60$ tax)در اومد 3gs 32 gig كه از خود at&t گرفت بدون قرارداد ولي گوشي لاك هست و اينجا jb و unlock كردمش كه همه چيز درست بود كه حتي searching كه ميكنه 3 تا cariar ها رو نشون ميده تاليا ايرانسل و irtci ولي وقتي irtci روانتخاب ميكنم ميزنهrestricted network بعدا فهميدم كه مخابرات imei كد گوشي رو تو شبكه ديگه اتوماتيك رجيستر نميكنه وسايتش هم اون قسمتي كه اينكارو ميشد دستي كرد برداشته خلاصه الان فقط بايد براي اينكار با شماره 09990 داخلي 4 تماس گرفت كه براتون پاي تلفن فرم درخواست رجيستري گوشي رو پر ميكنن كه اسم و فاميل شماره همراه شماره ثابت و نوع و مدل گوشي و imei و در اخر يه شماره پيگيري بهتون ميدن ميگن اگه تا 10 روز ديگه درست نشد تماس بگيريد , الان مال من 5 روزش گذشته هنوز خبري نيست
    آقا گوشیتون رجیستر شد خلاصه یا هنوز منتظر هستید؟

نظر

برای منم همینطوریه .یعنی الان حدود 20 روز میشه البته دیروز به مخابرات زنگ زدم دقیقا گفت اینا تو رنج جدید هست و تا 10 روز دیگه همشون فعال میشن!!خلاصه باید فعلا صبر کرد...

نظر

برای منم تازه گرفتم با 0119 شروع میشه منم مشکل رجیستر دارم
        فعلا ایرانسل انداختم توش

نظر

یعنی دیگه قصد ندارن سایت واسه ثبت رو باز کنن ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط vbfarshad نمایش پست ها
            مشکل اینه که 3g ها و 3gs های جدید imei شون از رنج 0119 شروع میشه (اگه دقت کرده باشین قبلی ها از 0113 تا 0118 بود)
            و این هنوز به خاطر مشکلات پرتالشون توی مخابرات باز نشده...
            سلام ببخشید میپررم وسط ماجرا اما طبق فرمایش استاد فرشاد که کاملا درسته ، خیلی سخت پیش میاد که خارج از رنج ، پرتال ساپورت کنه ...
            حالا دوستان واقعا به معنای کامل خوش شانس هستن که گوشی هاشون رجیستر شده ...
            جالبه یکی از دوستان میفرمایند حتی Operator selection هم دارن ( دوست عزیزی که میفرمایند هر 3 اپراتور رو میشناسه) ...
            در کل خوشا به حاله این همه آدمه خوش شانس که تو فروم هست ، من یه دونه 32گیگ آوردم اما اصلا ساپورت نشد...

حالا از اساتید که پیرامون IMEI coding در ایران اطلاع دارن ، محبت کنن بفرمایند تا ببینیم دلیل چیه؟
            من میترسم خودم بگم بعد یه دفعه از ضوابط ایراد بگیرن اینه که از اساتید بفرمایند ، استفاده کنیم .
            ویرایش توسط urmazd : https://i-phone.ir/forums/member/1717-urmazd در ساعت 15-09-2009, 10:06 PM

نظر

کلا لازم نیست انقدر پیچیدش کنید .... رنج های جدید با یه وقفه حدودا ۱ ماهه باز میشن
              الان من کسی رو سراغ ندارم مشکل داشته باشه ( با آیفون )

ایرانسل اصولا تا الان محدودیتی رو imei نداشته
              مال همراه اول هم حتی در بعضی مناطق وجود نداره .... مثلا اطراف فرودگاه امام خمینی ٫ بخشی از پاسداران و یا حوالی اتوبان حقانی
              در مورد تالیا هم با تماس با امور مشترکین حل میشه

نظر

سلام دوستان
                من خودم چند وقت پيش براي 3gs به هيمن مشكل خوردم منتها يك اشنايي 24 ساعته imei گوشيم رو ريجستر كرد در شبكه همراه اول
                خلاصه كسي مشكل داره براي رجيستر imei پيام بده

نظر

نوشته اصلی توسط gonzaless نمایش پست ها
                  آقا گوشیتون رجیستر شد خلاصه یا هنوز منتظر هستید؟
                  آره دوست عزیز ۲ روز بعدش رجیستر شد یعنی* کلا ۷ روز طول کشید

نظر

آقا مال من هنوز رجیستر نشده، پوستم کنده شده
                    الان نزدیک به ۱ ماهه گوشیمو گرفتم ولی نمیتونم ازش استفاده کنم
                    به ۰۹۹۹۰ هم زنگ زدم هی میگن تا چند روز دیگه رجیستر میشه
                    دیگه بیچارم کردن؛ کسی راهی به ذهنش نمیرسه ؟ به خدا خسته شدم

نظر

نوشته اصلی توسط ehsansystem نمایش پست ها
                      آقا مال من هنوز رجیستر نشده، پوستم کنده شده
                      الان نزدیک به ۱ ماهه گوشیمو گرفتم ولی نمیتونم ازش استفاده کنم
                      به ۰۹۹۹۰ هم زنگ زدم هی میگن تا چند روز دیگه رجیستر میشه
                      دیگه بیچارم کردن؛ کسی راهی به ذهنش نمیرسه ؟ به خدا خسته شدم
                      يك سيم كارت ايرانسل بزار توش و استفاده كن.
                      خط همراه اول رو هم روش دايورت كن.

نظر

آقا این مشکل من دارم فعلا خط ایراسل انداختم روش همراه اولم هم روی یک 2g انداختم
                        راهی نداره مثل ورژن های قدیمی توی ورژن 3 بتونیم Imei تغییر بدیم

نظر

نوشته اصلی توسط mmx نمایش پست ها
                          آقا این مشکل من دارم فعلا خط ایراسل انداختم روش همراه اولم هم روی یک 2g انداختم
                          راهی نداره مثل ورژن های قدیمی توی ورژن 3 بتونیم Imei تغییر بدیم
                          خير .
                          تغيير imei فقط در فريمور نسل يك و بر روي آيفون 2g امكانپذير است.

نظر

مال منم با 0119 مشکل آنتن نداره فقط بعضی موقع ها پیغام عدم دسترسی میده که فکر میکنم باید یه بار دیگه ریستور کنم

نظر

خوووووووووووووب
                              بالاخره گوشی من بعد از 25 روز رجیستر شد
                              بچه هایی که 0119 دارن امتحان کنین شاید کل رنج رو رجیستر کردن
                              من که پوستم کنده شد ولی می ارزید

نظر

سلام چه جوری میشه با سیم کارت ایرانسل تنظیماتشو رو ایفون انجام داد منظورم apn و......

نظر

صبر کنید ..
                                X