اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش حل مشکل crash کردن ibooks بعد از جلبرک در os 5.0.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش حل مشکل crash کردن ibooks بعد از جلبرک در os 5.0.1

با عرض سلام خدمت کاربرهای محترم انجمن،

یکی از مشکلاتی که اکثر کاربران بعد از جلبرک آنتترد در os 5.0.1 با آن مواجه می شوند اروری هست که هنگام باز کردن برنامه پر کاربرد ibooks با آن مواجه می شوند.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    آپدبت:
    برنامه redsn0w جدید یعنی ورژن 9.10b5 رو از انجمن دانلود کنید،
    http://www.i-phone.ir/forums/thread59060.html

مراحل جلبرک را انجام دهید ولی تیک install cydia را هنگام جلبرک کردن بردارید .

مشکلات بسیاری چون ibooks و مشکل متون در ibooks حل خواهند شد.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    برای حل مشکل در اینترنت راهکار های مختلفی از source های گوناگون موجود میباشد.
    من همرو امحتحان کردم و هیچکدوم جواب ندادند ولی این راه جواب داد .

خواهش میکنم تمام مطالبی که میگم را انجام بدید بعد اگر جواب نداد کامنت بزارید، کمی حوصله کنید مشکل حل خواهد شد.

1- ابتدا هر ibooks fix ای که از سورس های مختلف مثل repo.insanelyi.com و .. ریختید رو package مربوطه اش را پاک کنید.
    خود ibooks که از اپل استور دانلود کردید یا ریختید را نیز پاک کنید.

اکنون از سورس bigboss که بصورت پیشفرض داخل cydia هست، برنامه sbsettings را نصب کنید.

برنامه sbsettings که نصب شد، برنامه اش را که آیکون آن در spring board شما اضافه شده و قابل رویت است، باز کنید.

از زیر مجموعه های بخش system wide options ، گزینه system option را انتخاب کنید.

در sys options اولین موردی که خواهید دید یعنی fix user dir permissions را اجرا کنید.

از شما سوالی پرسیده میشه، که باید FIX ME را انخاب کنید. ( لطفا قبل از زدن این fix me به warning ای که میده توجه کنید تا به مشکلی بر نخورید، ولی زدن آن برای حل مشکل اجباریست)

خوب کار ما با sbsettings تمام شد.

2-حال وارد cydia بشید و این سورس را اضافه نمایید :

cydia.xsellize.com

اکنون از این سورس ibooks fix for ios 5 را install کنید، حدودا سایزی برابر با 12.5 مگابایت دارد.
    بعد که نصب شد ، یکبار گوشی خود را ریستارت کنید.

آیکون ibooks ای که از سورس xsellize به به spring board اضافه شده را باز کنید و از ibooks لذت ببرید.

خودم تست کردم، جواب داده ! پس گوشی شما اگر iphone باشد ! و با redsn0w 9.10b3 در ios 5.0.1 بصورت untethered جلبرک شده باشد ، پس قاعدتا نباید با انجام مو به موی کار های بالا به مشکلی بر بخورید.

موفق باشید
    ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 01-02-2012, 07:40 PM

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

از آنجاییکه خیلی ها از sbsettings خوششون نمیاد و با این برنامه مشکل دارند ، در آخر مشکلشون که حل شد میتونن با خیال راحت sbsettingsو متعلقاتشو پاک کنند

نظر

بسیار عالی...

خیلی به درد خورد! دو سه تا اپ دیگه هم بود که مشکلات مشابه داشت مشکل اونا هم حل شد:d

نظر

بسیار ممنونم
        مشکل من حل شد

نظر

برای منم ایفون و ایپادم درست شد ممنون

نظر

ibook crash

خیلی ممنون عالی بود!

نظر

بعد از يك هفته تمام روش ها را تست كردن اين روش جواب داد

مرسي:

نظر

عزيزم همه چي رابهم ريختي رفت !!!!!!!! داداش من از داخل اكس سيتينگ اي بوك فاكس نصب كرده بودم وهمه چي عالي بود باطناب شما رفتيم توچاه همه چي را بهم ريختي نه سيديا لود ميشه نه انتن واي فاي دارم نه سفري باز ميشه ونه ريسپوتين ميشه فقط ريبوت ميشه كه باز هم سيديا عمل نمي كنه !!!!! بابا دستت درد نكنه با اين برنامه

نظر

نوشته اصلی توسط majid301 نمایش پست ها
                  عزيزم همه چي رابهم ريختي رفت !!!!!!!! داداش من از داخل اكس سيتينگ اي بوك فاكس نصب كرده بودم وهمه چي عالي بود باطناب شما رفتيم توچاه همه چي را بهم ريختي نه سيديا لود ميشه نه انتن واي فاي دارم نه سفري باز ميشه ونه ريسپوتين ميشه فقط ريبوت ميشه كه باز هم سيديا عمل نمي كنه !!!!! بابا دستت درد نكنه با اين برنامه
                  شما با برنامه redsnow گوشی رو just boot کنید باید مشکل حل بشه

نظر

دوست عزیز با این روش ورژن۱.۳ نصب میشه
                    آیا روشی برای نصب ورژن۱.۵ هست؟(این ورژن رو بخاطر تم night که برای مطالعه در تاریکی عالیه میخوام)
                    ویرایش توسط ahmadi103mahdi : https://i-phone.ir/forums/member/64889-ahmadi103mahdi در ساعت 02-01-2012, 12:38 AM

نظر

نوشته اصلی توسط majid301 نمایش پست ها
                      عزیز حالت خوبه؟

رو گوشی همه درست کار کرده غیر از شما، مشکل به جایی بر میگرده که شما آموزش رو کامل نخوندی ،
                      شما بهتره یکبار دیگه آموزش رو از اول خط به خط بخونی تا آخرش تا متوجه بشین کجای کار رو درست انجام ندادید. مطمعنا مشکل از بی دقتی شخص جنابعالی بوده.

با طناب من کسی تو چاه نمیره و نرفته تا به الان، متاسفانه شما خودتون جفت پا تشریف بردید داخل چاه.

موفق و موید باشید.
                      ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 01-01-2012, 10:58 PM

نظر

مرسی از شما دوست عزیز
                        اینراهم مبنده اضافه کنم
                        بنده ورژن 1.5 را پاک نکردم ولی طبق گفته دوستمون کارهای توی sbsetting را انجام دادم مشکلم حل شد و ibooks اجرا شد.

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadi103mahdi نمایش پست ها
                          دوست عزیز با این روش ورژن۱.۳ نصب میشه
                          آیا روشی برای نصب ورژن۱.۵ هست؟(این ورژن رو بخاطر تم night که برای مطالعه در تاریکی عالیه میخوام)
                          اگر در پست قبلی تان نقل قول از پست اول را بدلیلی طولانی بودن پست بردارید ممنون میشم،

بار ها تست کردم ورژن 1.5 روش نصب نمیشه فعلا.

حتی از سورس insanelyi هم ibook fix ای که حجم 54 کیلوبایت داشت رو هم نصب کردم بعدش ورژن 1.5 رو ریختم بازم درست نشد.

کلا تنها راه فعلا همین هست.
                          من باز هم میگردم در نت اگر راهی که برای درست کار کردن ibook 1.5 پیدا کردم تستش میکنم و همینجا راهشو اضافه میکنم. اگر هم جنابعالی راهی پیدا کردید ممنون میشم همینجا اعلام فرمایید.

نظر

نوشته اصلی توسط king-1 نمایش پست ها
                            مرسی از شما دوست عزیز
                            اینراهم مبنده اضافه کنم
                            بنده ورژن 1.5 را پاک نکردم ولی طبق گفته دوستمون کارهای توی sbsetting را انجام دادم مشکلم حل شد و ibooks اجرا شد.
                            iBooks 1.5 نیازی به فیکس نداره، فقط همون ارور فیکس اس بی ستینگ کافیه

نظر

نوشته اصلی توسط king-1 نمایش پست ها
                              مرسی از شما دوست عزیز
                              اینراهم مبنده اضافه کنم
                              نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                              iBooks 1.5 نیازی به فیکس نداره، فقط همون ارور فیکس اس بی ستینگ کافیه
                              ممنون از شما دو عزیز،

من الان راهی که شماها گفتید را هم امتحان کردم،
                              ابتدا پکیج ibooks fix for ios 5 را از cydia پاک کردم بعد ، ibooks 1.5 را ریختم، از sbsettings هم fix me را زدم . ریست هم کردم ولی این روش روی ورژن 1.5 جواب نداد و کرش کرد. فکر میکنم تنها راه همان روش پست اول است.

نظر

صبر کنید ..
                              X