اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبرک Untethered برای Apple TV

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش جیلبرک Untethered برای Apple TV

جیلبرک آنتتر بالاخره برای Apple TV منتشر شد این جیلربک فقط 4.4.4 رو ساپورت میکنه

و این جیلربک توسط Pod2g نوشته شده

اطلاعات بیشتر

هر چند

پلاگ ای های ساپورت در این ورژن :
    • Couch Surfer (√)
    • Last.fm (√)
    • Media Player (works)
    • NitoTV (√)
    • Overflow (√)
    • Remote HD (√)
    • Rowmote (√)
    • RSS Feeds (√)
    • Weather (√)
    • XBMC (√)
    • Plex (X)

برنامه مورد نیاز :

iTunes :

Seas0nPass :

دانلود Seas0nPass برای Win :

دانلود Seas0nPass برای Mac :

ابتدا برنامه را از حالت زیپ بیرون بیاورید.

سپس روی گزینه Create IPSW کلیک کنید.

سپس برنامه آخرین نسخه IOS را دانلود می کند.

حال باید APPLE TV را به DFU ببرید.

دکمه های MENU' and 'PLAY/PAUSE را به مدت 7 ثانیه نگه دارید.

حال ایتونز به صورت خودکار باز شده و ریستور کنید.

حالا iTunes تایید میکنه و Apple TV شما جیبرک شده است

موفق باشید
    ویرایش توسط beranoosh : https://i-phone.ir/forums/member/48101-beranoosh در ساعت 31-12-2011, 01:51 AM

این برنامه ios دانلود شده رو کجا ذخیره میکنه؟

نظر

من ارور 2 میگیرم.
      هم با جیز پی ان هم بدون اون تست کردم درست نشد.
      با فایل هاست هم درست نشد.
      راهنمایی کنید لطفا"

نظر

با سلام و ضمن تشکر بابت این تاپیک
        ذکر چند نکته رو برای کمک بیشتر به دوستان لازم دونستم.
        ۱. اونجایی که دکمه Create IPSW رو می زنید ، خودش اتوماتیک می ره و آخرین firmware رو که 4.4.4باشه دانلود می کنه، این برای خیلی از ما ها با این وضع سرعت اینترنت، مطلوب نیست و اکثرا تمایل داریم که فرمور رو جدا و با دانلود منیجر دانلود کنیم و بهش بدیم، خوب هیچ اشکالی نداره برنامه خودش همین امکان رو به شما می ده، کافیه موقعی که روی Create IPSW کلیک می کنید، دکمه Option در مک و یا Shift در ویندوز رو نگه دارید، صفحه Browser باز می شه و از شما می خواد که خودتون دستی فایل IPSW مخصوص اپل تی وی نسخه 4.4.4 رو بهش بدید...
        ۲. بعضی اوقات (بیشتر اوقات) تمام فرآیند که انجام شد، تو آخرین مرحله که می خواد فرمور رو روی اپل تی وی بریزه، برنامه خطای Script failed به شما می ده، هیچ اشکالی نداره و نیازی به انجام مجدد فرآیند جیلبریک نیست، در این حالت فقط کافیه که آیتونز رو باز کنید و از اون کنار AppleTV رو انتخاب کنید و با گرفتن دکمه Option (برای مک) و یا shift (برای ویندوز) روی دکمه Restore کلیک کنید، حالا از پنجره ای که باز می شه ، اون فرمور کاستومی که توسط seas0npass ساخته شده رو به آیتونز بدید (لازم به ذکره که خود seas0n pass وقتی ارور Script failed به شما می ده،*همزمان پنجره مکانی که فرمور کاستوم رو اونجا ذخیره کرده براتون باز می کنه، که بدونید فرمور کاستوم کجا ذخیره شده)...
        ۳.دوستان یادشون باشه، حتما حتما حتما، توسط برنامه TinyUmbrella تا هنگامی که وقت هست (یعنی فرمور جدید نیومده)* shsh این نسخه از فرمور اپل تی وی رو ذخیره کنن، چون همونجور که می بینید روند جیلبریک آنتتر هر دفعه داره سخت تر و زمان بر تر می شه و معلوم نیست جیلبریک آنتتر بعدی برای کدوم فرمور باشه، علاوه بر این، جیلبریک اپل تی وی فقط و فقط با ریستور مجدد امکان پذیره، که ریستور مجدد هم نیازمند داشتن shsh اون فرمور هست.
        ۳.خیلی از دوستان نمی دونن، خوب حالا جیلبریک کردم اپل تی وی رو، چیکار باید بکنیم، پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید:
        http://www.i-phone.ir/forums/thread44093.html

نظر

سلام سپاسگذارم از تمامی دوستان

من shsh رو نتونسم ذخیره کنم وقتی به مک وصل می کنم توی تانی امبرلا ؟ میاد سیو shsh رو میزنم چیزی سیو نمی کند ممنون میشم راهنماییم کنید

نظر

صبر کنید ..
          X