اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

voicemail فعال نمیشه در ایفون 4s و...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• voicemail فعال نمیشه در ایفون 4s و...

سلام دوستان خسته نباشید.من توی 4s ام نمیتونم voicemail (پیام گیر صوتی)روفعال کنم قبلا توی ایفون 4 ام میتونستم ولی الام توی 4 اس و ورژن 5.0.1 نمیشنه.کد *5005*86*710# جواب نمیدی و فرقی حاصل نمیشه...چرا دوستان؟درضمن خطم ایرانسل دائمی هست.
    یه مشکل دیگه هم دارم.من assistive touch روفعال کردم ازgeneral-accessibility-assistive touch قابلیت سیری(siri) فعال نمیشه وقتی home buttom مجازیرو میزنم چرا؟
    پیشاپیش ممنونم از جواباتون

کسی نیست بمن جواب بده؟لطفا راهنمایی کنین...ممنونم
    ویرایش توسط masoudkhademy : https://i-phone.ir/forums/member/2087-masoudkhademy در ساعت 31-12-2011, 12:16 AM

نظر

مثل اینکه پست من نمایش داده نمیشه مدیرا لطفا بررسی کنین.ممنون

نظر

رو کد 12 هم میشه فعال کرد؟

نظر

کسی نیست جواب بده
          تعمیرات ، عیب یابی ، ارتقا و مشاوره در خصوص مسائل سخت افزاری مک بوک - آی مک و ...

مجتمع پایتخت - برج A - طبقه 7 واحد 705آ مرکز خدمات تخصصی اپل i-Phone.ir

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۱۹۳۳۶۴ - ۰۹۱۰۲۰۱۶۹۷۸

نظر

نوشته اصلی توسط masoudkhademy نمایش پست ها
            سلام دوستان خسته نباشید.من توی 4s ام نمیتونم voicemail (پیام گیر صوتی)روفعال کنم قبلا توی ایفون 4 ام میتونستم ولی الام توی 4 اس و ورژن 5.0.1 نمیشنه.کد *5005*86*710# جواب نمیدی و فرقی حاصل نمیشه...چرا دوستان؟درضمن خطم ایرانسل دائمی هست.
            یه مشکل دیگه هم دارم.من assistive touch روفعال کردم ازgeneral-accessibility-assistive touch قابلیت سیری(siri) فعال نمیشه وقتی home buttom مجازیرو میزنم چرا؟
            پیشاپیش ممنونم از جواباتون
            siri با assistive touch کار میکنه. وقتی اسکرین لاک نیست و شما هوم رو نگه دارید سیری جواب نمیده ولی وقتی که اسکرین لاک هست با assistive touch دکمه هوم رو نگه دارید و سیری کار میکنه. من از این طریق باهاش کار میکنم.

نظر

منم با voice mail توی ایفون ۴ اس مشکل دارم
              یعنی با اون کد بالا فعال نمیشه
              کسی نمیدونه باید چی کار کرد؟

نظر

صبر کنید ..
              X