اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد shsh

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد shsh

سلام به همه دوستان،يه سوال داشتم ميخواستم بدونم امكان اين هست كه خود گوشي به طور خودكار shsh جديد بگيره؟اخه من تا ديروز فقط 4.1 , 4.2.1r1 ,4.3 و 4.3.3 داشتم ولي امروز ديدم 4.3.5 و 5.0.1 اضافه شده!
    ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد. 

بله دوست عزیز سادیا هم به طورخودکارshshروسیومیکنه ولی بهترومطمین تراینه که با برنامهtiny umbrella بررویpcسیوش کنیدتا
    به مشکل احتمالی برنخورید(درهنگام دانگریداحتمالی)

نظر

سلام
      منم همین مساله رو دارم و برام اتفاق افتاده
      من shsh 4.0.1 رو دارم فقط و تا حالا به ورژن بالاتری ریستور نکردم در صورتی که داخل سایدیا چند روزیه که ورژن 5.0.1 رو هم برای shsh ثبت کرده برام!!!!
      الان گوشی خراب شده و تازه میخام برای اولین بار برم روی ورژن 5.0.1 ولی این مسئله عجیب بود!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط lpolice نمایش پست ها
        سلام
        منم همین مساله رو دارم و برام اتفاق افتاده
        من shsh 4.0.1 رو دارم فقط و تا حالا به ورژن بالاتری ریستور نکردم در صورتی که داخل سایدیا چند روزیه که ورژن 5.0.1 رو هم برای shsh ثبت کرده برام!!!!
        الان گوشی خراب شده و تازه میخام برای اولین بار برم روی ورژن 5.0.1 ولی این مسئله عجیب بود!!!!
        عجیب نیست . طبیعیه برای همه ذخیره میکنه .
        نگران فردایت نباش ...
        خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
        ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
        اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

خوب آخه وقتی تاحالا به اون ورژن نرفتم ولی shsh اون داخل سایدیا اومده برام اینجاش عجیبه دیگه

اطلاعاتی که در مورد سایدیا دارم این بوده که وقتی داخل ورژنی باشی و جیلبریک کنی سایدیا shsh ورژنت رو ذخیره میکنه ولی وقتی به اون ورژن نرفته باشی سایدیا باز هم اتوماتیک بهت shsh جدید میده؟!!

نظر

نوشته اصلی توسط lPolice نمایش پست ها
            خوب آخه وقتی تاحالا به اون ورژن نرفتم ولی shsh اون داخل سایدیا اومده برام اینجاش عجیبه دیگه

اطلاعاتی که در مورد سایدیا دارم این بوده که وقتی داخل ورژنی باشی و جیلبریک کنی سایدیا shsh ورژنت رو ذخیره میکنه ولی وقتی به اون ورژن نرفته باشی سایدیا باز هم اتوماتیک بهت shsh جدید میده؟!!

شما وقتی اقدام به ذخیره shsh کنید ، روی هر فرموری که باشید ، جدیدترین shsh ذخیره خواهد شد .
            نگران فردایت نباش ...
            خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
            ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
            اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

نه ديروز من گوشي اكبند برادرمو جيلبريك كردم قبلش نه استفاده شده بود نه ش ش گرفته بود كسي ولي خود سايديا ش ش ٥.٠.١ رو سيو كرد

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
                نه ديروز من گوشي اكبند برادرمو جيلبريك كردم قبلش نه استفاده شده بود نه ش ش گرفته بود كسي ولي خود سايديا ش ش ٥.٠.١ رو سيو كرد
                اولین بار که جیلیبریک کردی و برای اولین بار که سیدیا لود شد همون موقع واست ثبت میکنه و شما اون بالا مشاهدش میکنی

نظر

سلام دوستان من یه 3gs دارم که بیس بندش به 6.15 آبدیت شده می خواستم فریم وارش ابدیت کنم به 5.1 که اشتباهی به 4.3.3 آبدیت کردم و shsh این ورژن را نداشتم گوشی به این ورژن ابدیت شد ولی وقتی خاموش می کردی روشن نمی شد وباید با redsn0w با جاست بوت روشن می شد خواستم دانگرید کنم نشد خواستم آبگرید کنم نشد بابرنامه greenpois0n گفتم جیلبرگ کنم توهمین ورژن بمونه که خاموش کردنی گوشی روشن بشه که greenpois0n یه سری مراحل طی کرد گوشی دیگه روشن هم نمیشه فقط با redsn0w جیلبرگ که میشه صفحه سفید گوشی یه چند دقیقه روشن میشه وبعد خاموش میشه هر کاری می کنم ریستور نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنید فایل کاستوم هم فلش نمیشه iTunes ارور 1600 یا 3194 می ده .

نظر

صبر کنید ..
                  X