اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

در خواست مشاوره برای خرید iphon3

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• در خواست مشاوره برای خرید iphon3

سلام دوستان .
    یکی از دوستان من یک iphone3 داره و حاظر شده با htc chacha من عوضش کنه .
    آیا ارزشش رو داره .؟ iphone3 میگن قدیمی شده . آیا بدن به مشکل بر میخورم ؟ یا همین chacha رو نگه دارم ؟
    گوشی هم هم انلاکه هم جیلوینگ شده . 4.1 os هم هست .
    با تشکر.

منظورتون iphone 3g هست یا iphone 3gs

اگه 3g هستش زیاد جالب نیست اما برای تجربه ios چیز خوبیه

اگه 3gs هست و من اینو احتمال میدم چیز خوبیه و با این مشخصات اگه خط و خش نداره و مشکلی هم توش نمیبینی پیشنهاد بدی نیست

نظر

در كل هر چي باشه از چاچا بهتره

عوضش كن

اگه تري جي بود صد در صد عوض كن

اين جيلوينگ هم فكر كنم جيلبريك منظورتون باشه

نظر

3g ﻫﺴﺘﺸ. ﻭﺍﻟﺎ ﻣﻦ ﻳﻪ ﻛﻢ ﺍﻳﻦ ﻓﺮﻭﻡ ﺭﻭ ﺩﻳﺪﻡ ﺗﺮﺳﻴﺪﻡﻫﻤﻬﻴﻪ ﺟﻮﺯﺍﻳﻲ ﻣﺸﻜﻞ ﺩﺍﺭﻥ ﺑﺎ ﻛﻮﺷﻴﺸﻮﻥ ﻣﻦ 1 ﺟﻬﺎﺭﺗﺎﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ ﺍﺯ ﻛﻮﺷﻲ ﺍﻱ ﺍﻳﻦ ﺣﺎﺭﻭ ﺑﻬﻢ ﻣﻴﺮﻩ ?
        1:yahoo masenger
        2:facebook
        3:youtube
        4:music

نظر

من چاچا داشتم
          خیلی داره لطف می کنه بهت
          شک نکن
          من دست آخر چاچامو هدیه دادم انقدر بد بود که حتی حضورشو نمی تونستم تحمل کنم

نظر

نوشته اصلی توسط vahidaga نمایش پست ها
            3g ﻫﺴﺘﺸ. ﻭﺍﻟﺎ ﻣﻦ ﻳﻪ ﻛﻢ ﺍﻳﻦ ﻓﺮﻭﻡ ﺭﻭ ﺩﻳﺪﻡ ﺗﺮﺳﻴﺪﻡﻫﻤﻬﻴﻪ ﺟﻮﺯﺍﻳﻲ ﻣﺸﻜﻞ ﺩﺍﺭﻥ ﺑﺎ ﻛﻮﺷﻴﺸﻮﻥ ﻣﻦ 1 ﺟﻬﺎﺭﺗﺎﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ ﺍﺯ ﻛﻮﺷﻲ ﺍﻱ ﺍﻳﻦ ﺣﺎﺭﻭ ﺑﻬﻢ ﻣﻴﺮﻩ ?
            1:yahoo masenger
            2:facebook
            3:youtube
            4:music
            مشکلات 3جی تقریباً حل شده است و اتفاقا با مطالعه در این انجمن تجربه خود را در اپل زیاد میکنید ....
            من هنوز گوشی 2 جی و 3جی قبلی خودم رو دارم اپلیکیشنها یش فکر میکنم به آن اچ تی سی می ارزد....!
            خیلی بیشتر از آن مواردی که نام بردید برایتان کار انجام میدهد .. یه سر به قسمت اپلیکیشن های انجمن بزنید...
            !
            ویرایش توسط mojahed25 : https://i-phone.ir/forums/member/80453-mojahed25 در ساعت 30-12-2011, 04:16 AM

نظر

گوشی رو گرفتم . واقعا خیلی سر تر از htc هست .
              فقط یه سوالی دارم . برنامه facebook یا opera هست که حتی با *** هم قادر به باز کردنش نیستم .
              برای android یه ورژن از opera بود که چیلتر نبود . اگه لطف کنید واسه ios رو به من تازه وارد بگید بهترین هدیه ارو بهم دادن + یه برنامه ای که مصرف استفاده از wifi رو بهم نشون بده .
              مرسی
              ویرایش توسط vahidaga : https://i-phone.ir/forums/member/82961-vahidaga در ساعت 31-12-2011, 09:50 PM

نظر

صبر کنید ..
              X