اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید رایگان و رسمی برنامه diskaid

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید رایگان و رسمی برنامه diskaid

سلام دوستان
    به احتمال زیاد همه برنامه ی diskaid رو می شناسید که برای دسترسی به فایل ها هست . کاراییش خیلی شبیه به ifunbox هست ولی با سرعت بسیار بیشتر و محیطی بسیار زیباتر و از همه مهم تر پشتیبانی مک و ... .
    از این لینک می تونید نسخه ی رایگان این برنامه رو دانلود کنید :
    برای ویندوز :

برای مک :

حالا غرض از مزاحمت
    ای برنامه در نسخه ی free اجازه ی خیلی از کارا رو بهتون نمیده . به همین دلیل خیلی ها از کرک شده ی این برنامه استفاده می کنن . ولی من امروز به نحوی تونستم برنامه رو قانونی رجیستر کنم

این برنامه برای دانشجویان و اساتید دانشگاه ها به صورت رایگان رجسیتر میشه !!! و از همه جالب تر دانشگاه های ما رو هم ساپورت می کنه

به این صفحه برید:
    Free DiskAid Educational License Program

و نام و نام خانوادگی و ایمیل دانشگاتون رو وارد کنید .(دانشگاه امیرکبیر تست شد )
    ایمیلی به ایمیل دانشگاتون فرستاده میشه . بازش کنید و روی لینک کانفرمیشن کلیک کنید . به سایت دیسک اید منتقل میشید و سایت به شما ریجستر کد میده و تمام .
    شما حالا باید در برنامه روی دکمه ی ریجستر کلیک کنید و برید با طعمی قانونی از diskaid استفاده کنید ... .

دوستان هر کسی که از آخرین ورژن این برنامه ( 5.08 ) استفاده میکنه و رجیستر کرده ، کد رجیستر رو همین جا اعلام کنه تا سایر دوستان هم استفاده کنند.

نظر

دوستان کسی هست که ایمیل با دامین دانشگاه داشته باشه؟ متاسفانه دانشگاه ما ایمیل نداره
      دوستان اگه کسی هست یه کمکی به من بکنه منم کد این نرم افزارو بگیرم، ممنون

نظر

نحوه کرک کردن
        کرک برنامه محبوب DiskAid 5.05 - انجمن تخصصی آیفون

نظر

آقا دانشگاه علامه طباطبايی رو هم ساپرت نميکنه
          چی کار بايد کرد؟

نظر

هر ایمیلی که در انتها .ac.com یا .ac.ir داشته باشه حله

نظر

صبر کنید ..
            X