اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

No Service

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• No Service

سلام
    می خواستم یک صورت مسئله برای حرفه ای های آیفون طرح کنم برای همین تاپیک جدید باز کردم
    البته این مسئله مشکل آیفون من است که خیلی خوشحال می شم کسی بتونه کمکم کنه و شاید تجربه ای برای دیگران باشه
    من یک آیفون 4 با ورژن 4.1 دارم حدود 1 سال پیش خریدمش و همه برنامه هاش رو کامتل نصب کرده بود دو هفته پیش وارد هر برنامه ای که می شدم می پرید بیرون منم تصمیم گرفتم با برنامه Limrd که از همین سایت یاد گرفته بودم جیلبرکش کنم اما بعد از اینکه پیغام جیلبرک موفق را داد آیکون اشک مانند این برنامه ظاهر نشد که بتونم Cydia را نصب کنم
    دوباره امتحان کردم پیغام موفق بودن جیلبرک اما آیکون ظاهر نمی شد چندبار خاموش و روشن کردم نشد Restore کردم نشد هرکار کردم نشد
    تصمیم ناشیانه ای گرفتم و Reset all را از داخل گوشی فعال کردم همه برنامه ها و اس ام اسا و کانتکتا رو پاک کرد وقتی بالا اومد آیکون اشک مانند ظاهر شده بود!!!!
    ظاهرا همه چیز خوبه اما یک مشکل بزرگ اضافه شد و آن اینکه گوشی No Service شد!!!!
    هرچی سیم کارت عوض کردم درست نشد!
    بردم کامتل از شانس بدم 4 روز از گارانتی گذشته بود حالا اینش مهم نیست کامتل گوشی رو گرفت 3 روز بعد زنگ زد گوشیت مشکل سخت افزاری داره یا از Base Point گوشیه یا از Duplexer ما هم قطعه نداریم برو یک ماه دیگه بیا!!!
    من هرچی فکر میکنم نمی تونم قبول کنم که گوشی بعد از زدن دکمه Reset که توی خودش قرار داده شده مشکل سخت افزاری پیدا کنه واسه همین نمی تونم حرف کامتل رو قبول کنم. از طرفی ناشی تر از اونی هستم که بتونم این مشکل رو تنهایی حل کنم. پس خواهشا کمک کنید که بتونم این مشکل رو یک جوری حل کنم
    مرسی از همه اونایی که این متن طولانی رو خوندن و یک عالمه مرسی از اونایی که جواب خواهند داد!

از آنلاک بودن گوشیتون مطمئن هستید؟
    نگران فردایت نباش ...
    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
    اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

ببین دوست عزیز بهترین راحل الان سریع به iOS 5.0.1 بری
      جیلبریک بسیار عالی و راحتی داره و برنامه ها کم کم داره با این ورژن هم خونی پیدا می کنه
      شما اگه بعد آپدیت ایتونز نتونست Active کنه احتمالا اسیبی به قسمتی از گوشی رسید باشه
      ولی برای اثبات فقط به iOS 5.0.1 برید

نظر

ببر دفتر سايت

نظر

نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
          از آنلاک بودن گوشیتون مطمئن هستید؟
          بله دوست عزيز گوشي آنلاك است

نظر

اول بیس بند گوشیتو ببین توی about

بعد اینجا بنویسش تا بقیشو بگم

اگه مطمئن نیستی انلاکه یا نه میتونی با بردن با کاستوم فریمور به 5.0.1 بیس بندتو نگه داری و ببینی با Ultrasnow آنلاک میه یا نه

نظر

اگر آنلاک نباشه باید با گیوی بکنین آنلاک

نظر

حل شد

دوستان عزيز سلام
                مرسي كه جواب دادين
                مشكل من حل شد
                من قوانين انجمن رو ميدونم و ميدونم نبايد تبليغ مثبت يا منفي واسه هيچ شركتي بكنم ولي از مديران ميخوام اين يك دفعه رو اجازه بدن چون من ميخوام تاپيكو ببندمو يه تجربه با ارزشو در اختيار بچه ها بذارم
                من مجدد به كامتل مراجعه كردم بهشون گفتم بياين گوشيرو آپديت كنين همه ميگن مشكلش حل ميشه مهندسشون گفت نه تنها حل نميشه كه احتمالا ديگه گوشي بالا نمياد هرگز اينكارو نكن يكي دو ماهي صبر كن شايد! واسه ما قطعه بياد تازه بهت قول نميدم! بشه قطعاتشو عوض كرد چون باز امكان هنگ كردن گوشي هست!! تازه يه ٣٠٠هزار تومني هم خرجشه!! تورو خدا خودتونو بذارين جاي من بعد از يك هفته نمايندگي مركزي گوشيتون بهتون ميگه گوشيت شده آيپاد احتمال درست شدنشم يك درصده تازه بعد از دو ماه الافيو ٣٠٠ تومن خرج!!!!
                گوشيرو گرفتم بردم دفتر انجمن آقاي خوشنويس با اطمينان گفت با آپديت درست ميشه يه ربع طول كشيد آپديتش كرد و الان گوشيم درسته!!!
                من زماني كه گوشيرو خريدم ٢٠٠هزار تومن واسه گارانتي بودنش پول بيشتري دادم واقعا متاسفم كه ....!!
                مرسي از همتون يه مرسيه بزرگ از بچه هاي دفتر سايت بويژه بشير خوشنويس كه انصافا مخيه واسه خودش

نظر

صبر کنید ..
                X