اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Internet explorer برای آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Internet explorer برای آیفون

بچه ها سلام
    من از وقتی آیفون گرفتم دیگه کلا کامپیوترو واسه اینترنت بیخیال شدم فقط موقعی مجبورم برم پشت پیسی که میخوام برم نمره ها دانشگامو ببینم.
    حتما واسه شمام پیش اومده یه سری سایتا به جز با اینترنت اکسپلورر بالا نمیاد (معمولا سایت دانشگاها یا یه سری بانکا) تا اونجاییم که میدونم اینترنت اکسپلرورر تو آیفون اپلیکیشن نداره.
    حالا شما لینک اکسپلورر واسه آیفون یا نرم افزار جایگزینی واسه اینکار اگه بدین دیگه کلا کامپیوتر خونرو بذاریم کنار.
    مرسی دوستان

فک نکنم چنین برنامه ای وجود داشته باشه

نظر

نوشته اصلی توسط rafia6432 نمایش پست ها
      بچه ها سلام
      من از وقتی آیفون گرفتم دیگه کلا کامپیوترو واسه اینترنت بیخیال شدم فقط موقعی مجبورم برم پشت پیسی که میخوام برم نمره ها دانشگامو ببینم.
      حتما واسه شمام پیش اومده یه سری سایتا به جز با اینترنت اکسپلورر بالا نمیاد (معمولا سایت دانشگاها یا یه سری بانکا) تا اونجاییم که میدونم اینترنت اکسپلرورر تو آیفون اپلیکیشن نداره.
      حالا شما لینک اکسپلورر واسه آیفون یا نرم افزار جایگزینی واسه اینکار اگه بدین دیگه کلا کامپیوتر خونرو بذاریم کنار.
      مرسی دوستان
      شما اگر توی App Store کلمه browser را بزنید و search کنید نرم افزار های زیادی برای web browsing می بینید که بعضا free هم هستند از بین اینها قطعا یک نرم افزار وجود دارد که میتواند سایت اینترنتی مورد نظر شما را بالا بیاورد.
      من خودم علاوه بر Safari از Atomic Lite و UC Browser استفاده میکنم که مشکلی تا حالا نداشتم.

موفق باشید
      ویرایش توسط hro189 : https://i-phone.ir/forums/member/25693-hro189 در ساعت 30-12-2011, 01:57 AM

نظر

من خودم ۴تا دارم بروزر علاوه بر سافاری.
        ولی این یوسی بروزرم حالا نصب میکنم ببینم چي مشه.
        مرسی از جوابتون

نظر

یک کاری کنید! این روشی که میخوام بگم بعضی اوقات برای من جواب میده!
          شما برنامه icabmobile روی iphone بریز بعد برو تو قسمت setting برنامه و browser id رو در حالت internet explorer بزار شاید درست شد.
          ویرایش توسط ashaebani2002 : https://i-phone.ir/forums/member/1335-ashaebani2002 در ساعت 29-12-2011, 02:54 PM

نظر

نوشته اصلی توسط ashaebani2002 نمایش پست ها
            یک کاری کنید! این روشی که میخوام بگم بعضی اوقات برای من جواب میده!
            شما برنامه icabmobile روی iphone بریز بعد برو تو قسمت setting برنامه و browser id رو در حالت internet explorer بزار شاید درست شد.
            این کارم کردم جواب نداد. قبلشم بایه نرم افزار دیگه به اسم وولت کرده بودم یه همچین حرکتی.
            سیستمای مزخرف دانشگاهی ایرانه دیگه . ماکه درسمون تموم شد
            ولی چه نرم افزار ترو تمیزی بود مرسی

نظر

سلام
              شما از این جستجوگر استفاده کن جواب میده صد در صد
              360
              یا
              appolo

نظر

opera mini
                skyfire
                اينارو هم امتحان كن شايد كارت راه افتاد . اينا خيلي مرورگرهاي قوي هستند

نظر

dolphin browser
                  رو هم چک کنید
                  Dolphin Browser | Smart Phone, Clever Browsing
                  App Store - Dolphin Browser

نظر

icabmobile
                    اين نرم افزاريهه كه منم براي رفع همين مشكل ازش استفاده ميكنم، البته بايد فايرفاكس رو انتخاب كني.

نظر

دوستان فقط خواستم بگم همرو نست کردم جواب نداد :ی
                      همون میرم با پیسی میبینم
                      مرسی از لطفتون به هر حال

نظر

دوست عزيز منم دانشگاه ازاديم ميدونم مشكلت چيه
                        پرتال دانشگاه ما هم همين مشكل رو داره
                        اون برنامه كه گفتم رو نصب كنيد و به قسمت تنظيمات رفته و برنامه رو به عنوان فايرفاكس معرفى كن

نظر

دوست عزيز منم همچين مشكلي دارم و تنها راه استفاده از برنامه اي كه به تازگي منتشر شده تو آپ استور كه كليه توانايي هاي اينترنت اكسپلور رو داره ولي مجاني نيست!!!!
                          اسمش اينه:
                          IE sync Pro

نظر

منم همین مشکل رو دارم که نه توی مک بوک پروم میتونم نمره هام رو ببینم نه توی آیفونم ولی روش حل این مشکل دست خودمونه نه نرم افزار!

مشکلاتی که ما اینجا داریم اینقدر ابتدایی هستند که کمتر پیش میاد که کسی برای حلشون فکری کرده باشه!

ولی در هر دو مورد رو توضیح میدم:

ببین دوست من اولین کاری که باید بکنی اینه که java script رو غیر فعال کنی

از مک:

نرم افزار سافاری رو باز کنید از منوی safari> preferences وارد پنجره ی تنظیمات بشید (میتونید از دکمه های ترکیبی command , هم استفاده کنید)

برید به تب security و گزینه Enable JavaScript رو تیکش رو بردارید

از آیفون:

Settings>Safari و گزینه ی JavaScript رو غیر فعال کنید

حالا دیگه سایت به شما اجازه میده که ازش استفاده کنید ولی مشکلی که وجود داره اینه که چون شما جاوا اسکریپت رو غیرفعال کردید دیگه رمزی که توی سایت وارد کنید کدگذاری نمیشه (تا حالا توجه کردید وقتی رمز مثلا ۵ رقمیتون رو وارد میکنید و اینتر می زنید یه دفعه میشه ۱۰-۱۵ رقم؟!!! - این در واقع همون رمز ورود شماست که کد گذاری شده) پس باید خودمون این کار رو دستی انجام بدیم

میتونید برید توی گوگل و عبارت text to md5 وارد کنید و روی یکی از نتایج کلیک کنید مثلا سایت زیر خیلی خوبه:

md5 Encrypt - Converter / Generator - Encryption - iWEBTOOL.com

توی اون کادر رمز ورودتون رو وارد کنید و روی دکمه Encrypt کلیک کنید

حالا به رمز عبور شما کد کذاری شده و میتونید اون رو توی وب سایت دانشگاهتون وارد کنید و از دیدن نمره هاتون وحشت کنید!

البته اگه توی رمز عبورتون به جز رقم از حروف هم استفاده کردید یادتون نره که از حروف بزرگ استفاده کنید (یعنی اگه رمز عبورتون mac هست اون رو به شکل MAC توی اون کادر وارد کنید)

امیدوارم دیگه مشکلی نداشته باشید

(یادتون نره که بعد از بد و بیراه گفتن به اساتید محترم و خودتون و رئیس دانشگاه و بقیه پرسنل محترم دانشگاه و بستن وب سایت دوباره جاوا اسکریپت رو فعال کنید چون که بعضی سایت ها برای اجرا شدن یا درست اجرا شدن بهش نیاز دارند)

نظر

روش شما هم تست شده و جواب نمیده دوست عزیز

نظر

صبر کنید ..
                              X