اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارور موقع ریستور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارور موقع ریستور

سلام. آقا گوشی من موقع ریستور این ارور رو میده چیکارش کنم؟ ]the iphone "iphone" could not be restored.an unknown error occured(2005).h

نوشته اصلی توسط miladok_m نمایش پست ها
    سلام. آقا گوشی من موقع ریستور این ارور رو میده چیکارش کنم؟ ]the iphone "iphone" could not be restored.an unknown error occured(2005).h

چه فریموری میخوای بریزی؟ احتمال داره فایلت ناقص دانلود شده باشه. البته قبلش اینترنت رو چک کن که حتما وصل باشه.

نظر

برای ios 5 و 4.3.3 هر دوتاش همین ارورو داد. اینترنت هم وصله

نظر

این ارور دو علت داره عزیز.
        یکی اینه که کانکشن مشکل داره.
        دومی یه قطعه سخت افزاری که تو این شرایط یعنی پورت usb سیستمت مورد داره با یه پورت دیگه امتحان کن درست میشه اگه سیستم دیگه ای هم در دسترس داری با اونم چک کن.

نظر

پورت رو عوض کردم نشد. سیستم دیگه ای هم ندارم

نظر

ولی غیر از اینا علتی نداشته:
            Error 2005
            Problem connecting. Probably a hardware failure.

Somebody reported that reinstalling the USB drivers fixed the problem.

نظر

دوست عزیز چیز....ان رو خاموش کن اگه به 5.0.1 ریستور میکنی نیازی نیست اکثر ارورها ازاین هستش

نظر

تو رستور کردن در کلیه فرم ورها اگه عادی رستور بشه به چیز پی ان نیاز نیست..نه تنها 5.0.1 بلکه همه.
                چیز پی ان در شراط dfu و recovery برای چک کردن سرور اپل نیاز هست.

نظر

راستش من در هرریستوری ازش استفاده میکردم فقط این بار هی خطا داد تا اینکه قطع کردم مورد حل شد گفتم شاید این دوستمون نیز مثل من داره به
                  این نحو ریستور میکنه

نظر

نه دوست گلم فقط در وضعیت dfu و ریکاوری به دلیلی که در بالا گفتم.
                    شما اگه ارورت یادته بگو تا بگم مشکل از کجا بوده واسه بعدنت.

نظر

آره راست میگی ولی متسفانه یادم نمونده باز تشکراز راهنماییت

نظر

صبر کنید ..
                      X