اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارور 3194 هنگام ری استور به 5.0.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارور 3194 هنگام ری استور به 5.0.1

از 4.2.1 میخوام برم به 5.0.1 ارور 3194 میده هاستو ویرایش کردم تو مرورگر هم میزنم میره تو هم پیج cydia دیوانه شدم چکار کنم

فایل هاست رو چطوری ویرایش کردین ؟ چی کم و زیاد کردین ؟

اگه جواب نمیده فایل هاست رو پاک کنید بعد ریستور دوباره برش گردونید

نظر

به خاطر فایل هاست آیتونزه
      آیتونز رو پاک کن آخرین ورژن رو دانلود و نصب کن مشکلت حل میشه.

نظر

اخرین ورزن ایتونز زو همنصب کردم باز هم نشد

نظر

به فایل هاست 74.208.10.249 gs.apple .com اضافه کردم اکه مشکل داشت که پیج cydia با مرورگر باز نمیشد مخم هنگ کرده

نظر

نوشته اصلی توسط koodakane نمایش پست ها
            از 4.2.1 میخوام برم به 5.0.1 ارور 3194 میده هاستو ویرایش کردم تو مرورگر هم میزنم میره تو هم پیج cydia دیوانه شدم چکار کنم
            اررورهایی در این رنج عموما از عدم توانایی آیتونز در اتصال به سرور gs.apple.com حاصل میشود.این میتواند از تداخل برنامه ضد ویروس یا فایروال قدیمی با آیتونز حاصل شود.اررور 3014 به معنی کمبود فضای خالی در هارد کامپیوتر است

نظر

نوشته اصلی توسط koodakane نمایش پست ها
              به فایل هاست 74.208.10.249 gs.apple .com اضافه کردم اکه مشکل داشت که پیج cydia با مرورگر باز نمیشد مخم هنگ کرده
              برای رفتن به 5.0.1 نیاز به ویرایش هاست نیست.چون الان آخرین ورژن هست.آقا شما اون چیزایی رو که اضافه کردی رو پاک کن.برنامه تی نی رو هم باز نکن.و بعد از پاک کردن اون چیزا باید یه بار ریستارت کنی و بعد بدون باز کردن تی نی با آیتونز ریستور کن.کاملا معمولی.اگر آخر سر نشد بدون بردن به dfu شیفت رو نگهدار و روی آپدید بزن و فایل رو بهش بده و آپدید کن.بعد ببر به dfu و دوباره ریستور کن

نظر

صبر کنید ..
              X