اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل اینترنت هنگام حفظ بیسبند ۵.۰.۱

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل اینترنت هنگام حفظ بیسبند ۵.۰.۱

سلامی* گرم خدمت شما دوستان گلم با مدیران عزیز من یک عدد آیفون ۴ دارم که با حفظ بس بند ۰۱.۵۹.۰۰ به ورژن ۵.۰.۱ آپدیت کردم اما متاسفانه دیگه زمانی* که تو ستینگ میرم گزینهٔ پائینی CallularData نمیاد که من APN رو وارد کنم و به همین دلیل هم اینترنت سیم کارت فعال نمی*شه اون بالا عکس E میاد ولی* به اینترنت وصل نمی*شه جیلبریک هم با ردسنو ورژن 0.9.10b1 کردم ،لطفا کمک کنید ممنون

یه بار قسمت network رو ریست کنید.

Settings ==>General ==>Reset ==>Reset Network settings

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad shadel نمایش پست ها
      یه بار قسمت network رو ریست کنید.

Settings ==>general ==>reset ==>reset network settings
      نمی*شه دوست عزیز با ریستور هم نشد

نظر

ریستور کردی قطعا بک اپ هم روش ریستور کردی. اینجوری فایده نداره. همون reset network رو انجام بده. بعد ببین شاید فقط با safari کانکت نمیشه. از weather استفاده کن اگه دیدی وصل شد برو تو تنظیمات sfari تمام cash و histori رو پاک کن. اگه مشکل حل نشد با یه گوشی دیگه چک کن و در نهایت با اپراتور تماس بگیر.

نظر

دوست عزیز اتفاقا نمیدونم چرا تو آیتونز گزینه*های Restore/Update غیر فعال شده خیلی* عجیب در ضمن مشکل از سفری نیست Wather هم کار نمی*کنه

نظر

نوشته اصلی توسط s7user نمایش پست ها
            دوست عزیز اتفاقا نمیدونم چرا تو آیتونز گزینه*های Restore/Update غیر فعال شده خیلی* عجیب در ضمن مشکل از سفری نیست Wather هم کار نمی*کنه
            ببري dfu خودش ميره رو رستور و دكمه مياد

نظر

نوشته اصلی توسط imakoran نمایش پست ها
              ببري dfu خودش ميره رو رستور و دكمه مياد
              من نمی*خوام ریستور کنا که ببرم به حالت dfu ، کلا میگم این عجیب!!!

نظر

پس کجان این مدیران عزیز که تا یه تاپیک بی* خود میزنی* سریع می*فرستن سطل اشغال ولی* جواب سوال مارو نمیدان ؟

نظر

پس کجان این مدیران عزیز که تا یه تاپیک بی* خود میزنی* سریع می*فرستن سطل اشغال ولی* جواب سوال مارو نمیدان ؟

دوست عزیز گلگی نکن. بهت بر نخوره. ولی هر کسی اینجا کمکی میکنه وظیفش نیست لطف میکنه. بگذریم . . .

ببین اینایی که میگم مو به مو انجام دادی؟

اول سیم کارتت رو روی گوشی دیگه ای که بشه باهاش به اینترنت وصل شی بنداز. ببین اصلا شاید اینترنت سیم قطعه.

ایرانسلی یا همراه اول؟

اعتباری هست یا دایمی؟

network رو که گفتم از قسمت settings ریست کردی؟

نظر

دوست عزیز ممنون مشکلم حل شد بد از این که آنتن داد رفتم الترا اسنو رو ریموو کردم بد از فیکس الترا اسنو برای ۵.۰.۱ رفتم دوباره الترا اسنو رو نصب کردم بد تو ستینگ ریست نتورک رو زدم بد اون گزینه که گفتم اضافه شد

نظر

دوست عزیز ممنون مشکلم حل شد بد از این که آنتن داد رفتم الترا اسنو رو ریموو کردم بد از فیکس الترا اسنو برای ۵.۰.۱ رفتم دوباره الترا اسنو رو نصب کردم بد تو ستینگ ریست نتورک رو زدم بد اون گزینه که گفتم اضافه شد

البته ربطی به الترا نداشت. اگه انتن داشتی همون ریست نتورک رو که میزدی مشکلت حل میشد.

موفق باشید.

نظر

صبر کنید ..
                      X