اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک انتترد ایفون 4 در iOS 5.0.1 توسط redsn0w 0.9.10

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ممنون دوستان از کجا میتونم اموزش نصب وگرفتن نرم افزار مثل ای فایل یا اس بی ستینگ از سیدیا رو ببینم؟

نظر

سلام به همگی
      اساتید من الان رو ورژن 5 و جیل تیدر هستم لطفا راهنمائی میفرمائید باید پیکار کنم ؟؟ از رو خود گوشی به 5.1 برم بعد جیل آنتدر کنم یا همون 5 رو میشه آنتدر کرد ؟؟؟ اصلا چه کاری به صلاح هستش
      واقعا ممنونم از همه دوستانی که فعال هستند و کمک میکنن به مشکلات همه

نظر

نوشته اصلی توسط meyti_torabi نمایش پست ها
        سلام به همگی
        اساتید من الان رو ورژن 5 و جیل تیدر هستم لطفا راهنمائی میفرمائید باید پیکار کنم ؟؟ از رو خود گوشی به 5.1 برم بعد جیل آنتدر کنم یا همون 5 رو میشه آنتدر کرد ؟؟؟ اصلا چه کاری به صلاح هستش
        واقعا ممنونم از همه دوستانی که فعال هستند و کمک میکنن به مشکلات همه

درود
        بهترین کار این هست که اول به 5.0.1 ریستور کنید. سپس با استفاده از آموزش همین تاپیک بصورت آنتدر جیلبریک کنید.
        به همین سادگی به همین خوشمزگی

نظر

نوشته اصلی توسط dani_p20 نمایش پست ها
          ممنون دوستان از کجا میتونم اموزش نصب وگرفتن نرم افزار مثل ای فایل یا اس بی ستینگ از سیدیا رو ببینم؟
          سورس cydia.mobile4persian.net رو تو سیدیا اضافه کنید و تو سرچ سیدیا بزنید هزچیخواستید واضافه کنید

appsync
          sbs settings
          bitesms
          delivery
          installous
          barell
          ...

نظر

مرسی از راهنمائئیتون
            سئوال اینجاست با گوشیم به 5.0.1 آپگرید بشم یا برم کامل 5.0.1 رو دانلود کنم ؟؟؟؟یا اصلا اگر با خود گوشی به 5.0.1 برم جیلبرک تیدر ورژن 5 میپره ؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط alireza013 نمایش پست ها
              درود
              بهترین کار این هست که اول به 5.0.1 ریستور کنید. سپس با استفاده از آموزش همین تاپیک بصورت آنتدر جیلبریک کنید.
              به همین سادگی به همین خوشمزگی
              مرسی از راهنمائئیتون
              سئوال اینجاست با گوشیم به 5.0.1 آپگرید بشم یا برم کامل 5.0.1 رو دانلود کنم ؟؟؟؟یا اصلا اگر با خود گوشی به 5.0.1 برم جیلبرک تیدر ورژن 5 میپره ؟؟

نظر

راحت شدیم از این برنامه ناقص semitether

نظر

دوست عزیز با فایل 5.0.1 آپگرید کنی بهتره ، از خود گوشی آپدیت نکن

نظر

کدوم ۵.۰.۱ ریستور کنیم؟این رو جدیدشم که اومده کار میکنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط hidden2255 نمایش پست ها
                      دوست عزیز با فایل 5.0.1 آپگرید کنی بهتره ، از خود گوشی آپدیت نکن
                      مرسی پس باید دوباره 600 یا 700 مگابایت دانلود کنم یه جورائی روز از نو روزی از نو

نظر

دوستان ببخشید ۵.۰.۱ اگه بخام دانلود کنم باید ۵.۰.۱ قدیمی رو دانلود کنم یا ورژن جدید بعد بازنویسی رو ؟

نظر

نوشته اصلی توسط meyti_torabi نمایش پست ها
                          مرسی از راهنمائئیتون
                          5.0.1 رو دانلود کنید و سپس ریستور ...

نظر

باز نویسی مال 4s بود نه4

نظر

نوشته اصلی توسط siphone نمایش پست ها
                              کدوم ۵.۰.۱ ریستور کنیم؟این رو جدیدشم که اومده کار میکنه؟

دوست عزیز این جیلبریک برای 4s نیست. تا جایی که من اطلاع دارم فقط برای 4s بود که 2بار 5.0.1 ریلیز شد.

نظر

سلام.من می خوام آیفون ۴ ام رو که لاک هست و ورژن ۴.۳.۳ ببرم ۵.۰.۱ اما برای اینکه بیس باندم آپدیت نشه باید کاستوم بسازم.ممکنه کسی به من بگه چطوری می تونم کاستوم بسازم؟

نظر

صبر کنید ..
                                X