اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در وارد کردن ادرس منزل در کانتکت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در وارد کردن ادرس منزل در کانتکت

دوستان من نمیتونم ادرس منزل رو بدرستی در کانتکتم ذخیره کنم.
    ادرس خونه من در گوگل مپ مثلا: Tehran, Sarafha Street, 11th street هست. و البته پلاک رو نداره.
    ولی وقتی این ادرس رو گوگل مپ جستجو میکنم، چیزی پیدا نمیکنه، و البته وقتی یه Pin میندازم روی این ادرس، فقط مینویسه Sarfha Street !! و خیابانی هست که با منزل من خیلی فاصله داره.
    خوب با این وجود واسه reminders و siri خیلی خوب عمل نمیکنن.
    دوستان تجربه ای در این مورد دارند؟ چطور ادرس رو دقیق تر وارد کنم؟

تا اونجا كه ما ديديم كارهاي مربوط به لوكيشن پيدا كردن سيري تو ايران كار نميكنه.

نظر

متاسفانه این مشکل وجود داره و فکر نمی کنم راه حلی هم براش باشه. کلا گوگل مپی که روی ایفون هست خیلی امکانات ضعیفی داره.
      من هم وقتی آدرس یک نفر رو روی کنتاکت ش ذخیره می کنم، بعدا که show on map می زنم یه جای کاملا نا مربوط رو نشون می ده. ولی تا حالا روی نقشه جایی به جز ایران امتحان نکردم ببینم وضعت برای بقیه کشور ها هم همینطوره یا نه.

نظر

نوشته اصلی توسط Ali T نمایش پست ها
        تا اونجا كه ما ديديم كارهاي مربوط به لوكيشن پيدا كردن سيري تو ايران كار نميكنه.
        حداقل reminder خوب کار میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط salar_mavi نمایش پست ها
          متاسفانه این مشکل وجود داره و فکر نمی کنم راه حلی هم براش باشه. کلا گوگل مپی که روی ایفون هست خیلی امکانات ضعیفی داره.
          من هم وقتی آدرس یک نفر رو روی کنتاکت ش ذخیره می کنم، بعدا که show on map می زنم یه جای کاملا نا مربوط رو نشون می ده. ولی تا حالا روی نقشه جایی به جز ایران امتحان نکردم ببینم وضعت برای بقیه کشور ها هم همینطوره یا نه.
          واسه آمریکا و کانادا خوب کار میکنه.
          هر راهی که میشد رو امتحان کردم که خونه رو درست نشون بده، ولی نمیشه !!

نظر

دوست عزیز کلا maps توی ایران دقیق کار نمیکنه و برای مواردی مثل reminder میتونی pin بندازی که درست بشه؛ وگرنه در حالت عادی من وقتی روی محل خونمون تو نقشه پین میندازم، حتی اسم استان رو هم نمیاره و فقط مینویسه Iran!!!

نظر

دوست عزیز بنظر من بهترین کار اینکه شما تو خود نرم افزار مپ Bookmark بسازید,
              من در مسافرت هرجا رو میخواستم پین میکردم و به اسمش Bookmark میساختم , برای منزل دوستانم هم اگر در کانتکت اد کنم همین مشکل شما رو دارم اما با ساختن بوکمارک به اسم شخص یا مکان مورد نظر مشکل تا حد 99 درصد حل میشه, و من دیگه با این روش تابحال مشکلی نداشتم.

البته این روش برای کار با نرم افزار مپ و مسیر یابی با اون هست, در مورد ریماندر و سیری متاسفانه اطلاع ندارم.
              ویرایش توسط Reza82N : https://i-phone.ir/forums/member/6599-reza82n در ساعت 22-01-2012, 12:43 AM

نظر

چیزی که برای من جالب هست این مطلب که گوشی من با اینکه لاک و سیم کارت رویش نیست ولی در گوگل مپ بصورت دقیق مکان لوکیشن دیوایس را نشان میدهد!!!! حتی اگر جا بجا هم بشوم ( 100 متر) باز موقعیت حرکت میکند....!!
                به نظر دوستان از چه منبعی این اطلاعات را دریافت میکند؟

نظر

نوشته اصلی توسط terminator44 نمایش پست ها
                  دوست عزیز کلا maps توی ایران دقیق کار نمیکنه و برای مواردی مثل reminder میتونی pin بندازی که درست بشه؛ وگرنه در حالت عادی من وقتی روی محل خونمون تو نقشه پین میندازم، حتی اسم استان رو هم نمیاره و فقط مینویسه iran!!!
                  متشکرم.
                  من هم همینکار رو میکنم. ولی برای ریمایندر و سیری قابل استفاده نیست

نظر

نوشته اصلی توسط mojahed25 نمایش پست ها
                    چیزی که برای من جالب هست این مطلب که گوشی من با اینکه لاک و سیم کارت رویش نیست ولی در گوگل مپ بصورت دقیق مکان لوکیشن دیوایس را نشان میدهد!!!! حتی اگر جا بجا هم بشوم ( 100 متر) باز موقعیت حرکت میکند....!!
                    به نظر دوستان از چه منبعی این اطلاعات را دریافت میکند؟
                    از م اه واره هاى جى پى اس دوست گرامى

Sent from my iPad using Tapatalk
                    ویرایش توسط kavehm : https://i-phone.ir/forums/member/78255-kavehm در ساعت 26-01-2012, 02:27 PM

نظر

شما به جای آدرس

متلاً Sarafha Street, 11th street

چون این محل ها در دیتابیس گوگل ثبت نشده

دوستانی که میگن فقط ایران این مشکل رو داره اشتباه هست و دیگر کشورها ( تایلند ، اکراین؛ ترکیه و اربکستان ) رو تست کردم و همین مشکل رو دارن چون ثبت نشده همه چیز

مختصات جغرافیایی coordinate محل رو برای هر کانکت ذخیره کنید

اگه علاقه مند بودید می گم چطوری ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Jingol نمایش پست ها
                        شما به جای آدرس

متلاً Sarafha Street, 11th street

چون این محل ها در دیتابیس گوگل ثبت نشده

دوستانی که میگن فقط ایران این مشکل رو داره اشتباه هست و دیگر کشورها ( تایلند ، اکراین؛ ترکیه و اربکستان ) رو تست کردم و همین مشکل رو دارن چون ثبت نشده همه چیز

مختصات جغرافیایی coordinate محل رو برای هر کانکت ذخیره کنید

اگه علاقه مند بودید می گم چطوری ؟
                        خوب بفرماید چطور؟

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/thread77141.html

نظر

صبر کنید ..
                          X