اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دوربین 4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوربین 4s

سلام .

من یه مشکلی دارم ، می خوام نظر شمارو بدونم . من چند روزی هست ۴اس گرفتم . خواهرم هم ۴اس داره ، جفتمون هم از دوبی گرفتیم . گوشیه دسته من حالا جدا از این که برایتنس صفحه اش فرق داره احساس م ی کنم دوربینش ضعیف تر از مال خواهرمه ( می شه گفت که مقداری زننده اس )

برای همین از یه گلدون همزمان با هردو عکس انداختم و وقتی عکس هارو کنار هم گذاشتم مال خواهرم خیلی زنده تر و روشن تر بود نسبت به مال من . چرا اینطوریه به نظرتون ؟

خیلی فرق داره؟

میتونید ۲ تا عکسها رو اینجا آپلود کنید؟

نظر

نوشته اصلی توسط mistyc_7 نمایش پست ها
      سلام .

من یه مشکلی دارم ، می خوام نظر شمارو بدونم . من چند روزی هست ۴اس گرفتم . خواهرم هم ۴اس داره ، جفتمون هم از دوبی گرفتیم . گوشیه دسته من حالا جدا از این که برایتنس صفحه اش فرق داره احساس م ی کنم دوربینش ضعیف تر از مال خواهرمه ( می شه گفت که مقداری زننده اس )

برای همین از یه گلدون همزمان با هردو عکس انداختم و وقتی عکس هارو کنار هم گذاشتم مال خواهرم خیلی زنده تر و روشن تر بود نسبت به مال من . چرا اینطوریه به نظرتون ؟

فکر کنم از تنظیمات دوربین هست جفتشونو یکی تنظیم کن اگه نشد دو تا عکسو اپلود کن ببینیم

نظر

سلام
        گوشی بنده هم همینطور است نسبت به 4 خیلی ضعیف و حتی کدر شده یعنی مایل به زرد است اصلا کیفیت iphone 4 را ندارد.

نظر

نوشته اصلی توسط akiani نمایش پست ها
          سلام
          گوشی بنده هم همینطور است نسبت به 4 خیلی ضعیف و حتی کدر شده یعنی مایل به زرد است اصلا کیفیت iphone 4 را ندارد.
          یعنی دوربین 5mp آیفون 4 از 8mp آیفون 4s بهتره؟

نظر

رنگ صفحه که فرق میکنه طبیعیه از اول بوده اینجوری... اما دوربین هم مثل اینکه اینجوری شده... فرق میکنن باهم تو ۴اس
            دوربین من با اینکه مشکلی نداره اما از نظر کیفیت راحت گلکسی اس ۲ دوربین منو خورد...کلا دوربین ۴اس اونطور که فکر میکردم نیست اصلا
            ویرایش توسط ali007 : https://i-phone.ir/forums/member/170-ali007 در ساعت 03-01-2012, 01:21 PM

نظر

من که با دوربینم مشکلی ندارم.با 4 مقایسه کردم بیچاره صاحب 4 دپ شد.

نظر

میشه ورژن و پارت نامبر هر 2 دستگاه رو بگین؟ و تنظیمات دوربین رو در یک حالت قرار بدین و از یک فاصله عکس بگیرین.. ( حواستون باشه روی لنز هم چیزی نگرفته باشه) .. اگر ممکنه هر 2 عکس رو آپلود کنید..

نظر

نوشته اصلی توسط ali007 نمایش پست ها
                  رنگ صفحه که فرق میکنه طبیعیه از اول بوده اینجوری... اما دوربین هم مثل اینکه اینجوری شده... فرق میکنن باهم تو ۴اس
                  دوربین من با اینکه مشکلی نداره اما از نظر کیفیت راحت گلکسی اس ۲ دوربین منو خورد...کلا دوربین ۴اس اونطور که فکر میکردم نیست اصلا
                  فکر نمیکنم دوربین ها با هم فرقی داشته باشه.. می خواین برای رفع این موضوع همه عکس بگیریم آپلود کنیم شاید رفع ابهام بشه.. البته اگر دوستان موافق باشن..

نظر

از تمیزی لنز هم مطمین شین

نظر

نوشته اصلی توسط ali007 نمایش پست ها
                      اتفاقا دوربين 4s خيلي قويتر از اس٢ هست خواستي عكس هم بذارم
                      مخصوصا تو فيلم برداري

نظر

نوشته اصلی توسط posiedon3000bc نمایش پست ها
                        اتفاقا دوربين 4s خيلي قويتر از اس٢ هست خواستي عكس هم بذارم
                        مخصوصا تو فيلم برداري
                        مال منم دوربينش از s2 بهتره ولي عكس هاي كه در نور لامپ مي گيرم خياي تار وكدر خيلي بده كيفييت عكسش خورد تو زوغم
                        Part no man:md258B/A hast

نظر

نوشته اصلی توسط armen21 نمایش پست ها
                          مال منم دوربينش از s2 بهتره ولي عكس هاي كه در نور لامپ مي گيرم خياي تار وكدر خيلي بده كيفييت عكسش خورد تو زوغم
                          Part no man:md258B/A hast
                          خورد تو زوغت یا ذوقت؟این نرم افزار رو که برای 1 روز فری شده رو بگیر و نصب کن و کیفیت نور و تصویر رو خیلی میبره بالا.
                          App Store - ACDSee Camera Flash
                          ویرایش توسط dashtekahe : https://i-phone.ir/forums/member/10507-dashtekahe در ساعت 07-01-2012, 01:34 PM

نظر

من با 4s و 4 یه عکس مشابه گرفتم - 4s کلا یه سر و گردن بالاتره !!

نظر

نوشته اصلی توسط tooka نمایش پست ها
                              از تمیزی لنز هم مطمین شین
                              تایید میکنم نکته بسیارکلیدی هستش که کسی توجه نمیکنه .

نظر

صبر کنید ..
                              X