اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهترین محصول اپل در سال 2011 از دید شما

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بهترین محصول اپل در سال 2011 از دید شما

سال ۲۰۱۱ نیز مثل سال ۲۰۱۰ سال بزرگی برای اپل و کاربرانش بود . محصولات بی نظیری در این دو سال توسط اپل معرفی شد که هم سود سرشاری را نصیب اپل کرد و هم کاربران اپل را راضی نگه داشت
    اپل در این سال نیز پرارزش ترین شرکت جهان شد با بیش از ۳۷۰ بیلیون دلار ارزش . در این رده بندی اپل حدود ۶ رتبه از مایکروسافت جلوتو می باشد . همچنین این سال نیز یک سال غم انگیز برای اپل و کاربرانش می باشد ٬ اپل در این سال استیو جابز مدیر ارزشمند خود را برای همیشه از دست داد .

در این تاپیک از شما می پرسیم که بهترین محصول اپل در سال ۲۰۱۱ چه می باشد . کاندیدا های بهترین محصولات عبارتند از :

• iPad2

سلطان تبلت ها در سال ۲۰۱۱ ٬ تنها فروش سه روز اول این تبلت از فروش یک سال تبلت های سامسونگ و موتورلا بیشتر بود . این تبلت نازک تر ٬ سبک تر و قدرتمند تر نسبت به نسل اول به بازار عرضه شد و از فروش فوق العاده برخوردار بود . تا جایی که در حدود ۵۰ میلیون آیپد ۲ در سال ۲۰۱۱ به فروش رسید

• iPhone 4S

آخرین نسل از خانواده آیفون ٬ این آیفون شاید از دید بسیاری آن چیزی نبود که می خواستند ولی این آیفون نیز مثل دیگر آیفون ها فروش فوق العاده داشت و با پردازنده دو هسته ای که روی کاغذ ضعیف تر از دیگر رقبا بود در عمل بهترین نتایج گرافیکی را داشت و میتوان با گفت که آیفون 4s قوی ترین اسمارت فون دنیا است

• MacBook Air

نسل جدید مک بوک ایر به سرعت توانست جای خود را در میان طرفداران اپل باز کند . نسل جدید مک بوک ایر قوی تر طراحی بهتری نسبت به قبل داشت و بدون شک مک بوک ایر نسل جدید پرفروش ترین دیوایس مبتنی بر مک در سال ۲۰۱۱ بود

• Mac os x Lion

نسخه شیر از نسل دهم ٬ به احتمال فروان آخرین فرزند نسل دهم می باشد که با نام سطان حیوانات وزین شده است . این نسخه کارآمد تر با امکانات بسیار بیشتری به نسبت پلنگ برفی به بازار عرضه شد و با قیمت باور نکردنی ۲۹ دلار فروش فوق العاده ای داشت . نسخه شیر پذیرای چند قابلیت ios نیز بود و این نسخه مثل پلنگ برفی یک قطع ارتباط بزرگی با تکنولوژی قدیمی داشت . صدای غرش شیر را می شنوید؟

• iOS 5

iOS 5 یکی از بهترین برزو رسانی های اپل برای ios بود . اپل به نوعی جوابی مناسب به تمامی خواسته های کاربران ios در این چند سال داد . این بروز رسانی همراه با تعداد زیادی ویژگی خاص بود که همه در کنار هم ساختار ios 5 را تشکیل داده بودند .

• iCloud

تکنولوژی تحت کلود چیز جدیدی نبود ولی اپل با تولد icloud معنای تازه ای به این سیستم داد . هر آنچه از پیشتیبان گیری و به اشتراک گذاری بین دستگاه هایتان نیاز دارید icloud بصورت اتوماتیک انجام می دهد . آیکود چیزی بیشتر از یک هارد در فضای کلود است . icloud یک بروز رسانی فوق العاده از موبایل می بود که با اینکه سرور icloud بیش از دو برابر دیتا سنتر های گوگل و مایکرسافت قیمت داشت و چیزی در حدود ۱ بیلیون دلار هزینه داشت این سرویس بصورت رایگان برای تمامی کاربران ارائه شد .

• Siri

Siri یک منشی شخصی تمام عیار و حاضر جواب برای کاربران iphone 4s است . سیری چیزی بیش از یک کنترل صدا برای ios می باشد . سیری نتیجه تحقیقات چند ساله دانشگاه استانفورد می باشد و از پروژه سیری به نام بهترین پروژه هوش مصنوعی تاریخ آمریکا یاد می کنند . سیری در تعامل با شما می آموزد و باهوش تر می شود . مطمئننا سیری را در آینده در تمامی محصولات اپل خواهیم دید .

158
    iPad 2
    30.38%
    48
    iPhone 4S
    13.92%
    22
    Macbook Air
    6.96%
    11
    Mac os X lion
    10.13%
    16
    IOS 5
    8.86%
    14
    iCloud
    4.43%
    7
    Siri
    25.32%
    40
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نکته سخت برای این نظر سنجی این هست که تنظیم شده هر کاربر فقط یک رای داشته باشد
    و در بین این همه محصول فوق العاده انتخاب یکی از آنان تفکر زیادی به همراه خواهد داشت
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

نظر

مرسی روزبه جان از تاپیکت.
      من به siri رای دادم.هر چند برای اکثر ما ایرانیا کاربرد خاصی نداره ولی میشه گفت یه ابتکار فوق العادست.به نظر من icloud در سطحی نیست که بتونه با سایر گزینه ها رقابت کنه.

نظر

جدا از هرچیزی ...
        انتخاب کردن فقط یه گزینه خیلی خیلی سخته

نظر

نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
          مرسی روزبه جان از تاپیکت.
          من به siri رای دادم.هر چند برای اکثر ما ایرانیا کاربرد خاصی نداره ولی میشه گفت یه ابتکار فوق العادست.به نظر من icloud در سطحی نیست که بتونه با سایر گزینه ها رقابت کنه.
          خواهش می کنم
          iCloud هم اگر خوب بشناسیدش می فهمید که یکی از نقاط اصلی برتری اپل نسبت به سایر رقباست . هنوز icloud راه زیادی در پیش داره

نوشته اصلی توسط Nav ! D- نمایش پست ها
          جدا از هرچیزی ...
          انتخاب کردن فقط یه گزینه خیلی خیلی سخته
          دقیقا ولی ما میخوایم بهترین رو انتخاب کنیم نه بهترین ها
          i-phone.ir
          The Best or Nothing

نظر

درک سیری برای خیلی ها سخته

نظر

Icloud و siri یک انقلاب بودند اما به نظر من قسمتی از سیستم عامل هستند و مثلا فقط 4s سیری داره و یکی از ویژگی های آیفون جدیده که اونو متمایز کرده یا آیکلود قسمتی از ios و lion هست پس به نظر من بهتر بود یک نظر سنجی واسه ی سخت افزار و دیگری نرم افزار بود

نظر

روزبه جان به نظرم اگر نظر سنجی محصول سخت افزای جدا می بود ، و نرم افزاری جدا بهتر میشد تصمیم گیری کرد! چون الان Siri توی بخش نرم افزاری خیلی عالی هست و برای سخت افزارمثلا MacBook Air. چون الان من توی نرم افزار ها siri را بهترین میدونم ، توی سخت افزار مکبوک ایر.
                " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

siri!
                  چون یه گام رو به جلو بود.....و جای پیش رفت زیاد داره و شاید خیلیلا فکرشم نمیکردن اما خوب آی کلود و این ها خوب هست اما فوق العاده نیست.
                  ویرایش توسط fresh : https://i-phone.ir/forums/member/69313-fresh در ساعت 24-12-2011, 03:02 PM

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
                    روزبه جان به نظرم اگر نظر سنجی محصول سخت افزای جدا می بود ، و نرم افزاری جدا بهتر میشد تصمیم گیری کرد! چون الان Siri توی بخش نرم افزاری خیلی عالی هست و برای سخت افزارمثلا MacBook Air. چون الان من توی نرم افزار ها siri را بهترین میدونم ، توی سخت افزار مکبوک ایر.
                    نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
                    Icloud و siri یک انقلاب بودند اما به نظر من قسمتی از سیستم عامل هستند و مثلا فقط 4s سیری داره و یکی از ویژگی های آیفون جدیده که اونو متمایز کرده یا آیکلود قسمتی از ios و lion هست پس به نظر من بهتر بود یک نظر سنجی واسه ی سخت افزار و دیگری نرم افزار بود
                    درسته ولی حالا دیگه خیلی ها رای دادن و نمیشه الان جداشون کرد
                    ولی خوب می تونید به دید دیگه ای به قضیه نگاه کنید
                    بالاخره سیری درسته جزو 4s هست ولی در آینده روی همه دستگاه ها خواهد رفت پس مختص 4s نیست
                    هدف اصلی از این تاپیک این بود که بهترین محصول اپل رو انتخاب کنید . این میتونه نرم افزاری باشه یا سخت افزاری
                    مثلا شما می تونید اینجوری فکر کنید که آیا سیری بزرگترین حرکت اپل امسال بوده یا مثلا ipad 2
                    یا lion حرکت بزرگتری بوده یا مک بوک ایر
                    اینجوری شاید به نتیجه ای برسیم که بزرگ ترین حرکت اپل امسال چی بوده
                    فرقی نمی کنه سخت افزار باشه یا نرم افزار
                    i-phone.ir
                    The Best or Nothing

نظر

هیچکدومشون با siri قابل قیاس نیستن
                      اولین بار که ویدیوش رو دیدم باورم نمیشد.هنوزم که میبینم کاراییش رو کف میکنم.
                      به داداشم کاراییش رو نشون دادم باور نکردش(حتی قسم خوردم بازم قبول نکرد)
                      شاید سامسونگ و ... تا یکی دو ساله دیگه بتونن مثلا یه تبلتی بزنن که از لحاظ سخت افزاری از ایپد2 هم بهتر باشه اما تا عمر دارن نمیتونن اینو دیگه تقلید کنن

نظر

به نظر ِ من iOs 5 گزینه مناسبیه ؛ چون ..
                        Siri بدون ِ iOs 5 معنی نداره ، به عبارت ِ دیگه این iOs 5 ِ که Siri رو در خودش جای داده و Siri از قابلیت های ِ iOs 5 ِ !
                        همینطور iCloud و کلی ویژگی دیگه که iOs 5 رو برنده ِ این نظر سنجی میکنه ...
                        انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

نوشته اصلی توسط AlvliN نمایش پست ها
                          به نظر ِ من iOs 5 گزینه مناسبیه ؛ چون ..
                          Siri بدون ِ iOs 5 معنی نداره ، به عبارت ِ دیگه این iOs 5 ِ که Siri رو در خودش جای داده و Siri از قابلیت های ِ iOs 5 ِ !
                          همینطور iCloud و کلی ویژگی دیگه که iOs 5 رو برنده ِ این نظر سنجی میکنه ...
                          جواب خيلي هوشمندانه بود ؛)

Sent from my iPhone using Tapatalk
                          i-phone.ir
                          The Best or Nothing

نظر

مم تنها کسیم که به iCloud رای دادم )))
                            من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

I turned to look back but It was Gone
                            I cannot put my finger on It now
                            The Child is Grown , The Dream is Gone
                            I ... Have Become COMFORTABLY NUMB

نظر

نوشته اصلی توسط lvladreaper نمایش پست ها
                              مم تنها کسیم که به iCloud رای دادم )))
                              داش پوریا یه تنه ۲ درصد آوردیش بالا من با سختی تونستم از icloud بگذرم
                              i-phone.ir
                              The Best or Nothing

نظر

صبر کنید ..
                              X