اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهترین محصول اپل در سال 2011 از دید شما

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

منم با اين كه هنوز نتونستم خودم رو قانع كنم كه ٤ اس از ٤ بهتره و فقط سيري رو تو گوشيه دوستم ديدم بهترين اپل واسه امسال رو سيري انتخاب كردم!

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
      جواب خيلي هوشمندانه بود ؛)

Sent from my iPhone using Tapatalk
      من موافق نیستم آقا روزبه چون این حرف در شرایطی صدق میکنه که تو کل دیوایس ها با ios5 سیری فعال باشه نه فقط 4s.
      خودم ایفون دارم و منتظرم ایپد3 بگیرم اما به ایپد2 رای دادم چون به نظر من کامل ترین دیوایس اپل هست.
      اوج لذت رو میشه باهاش تجربه کرد من یه مدت ماله یکی از دوستام پیشم بود از همه نظر فوق العادست.
      فیلم..بازی..سرگرمی..مهم تر از همه اینترنت و کلی چیزای لذت بخشه دیگه طوریکه حقیقتا ازش خسته نمیشی

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
        من موافق نیستم آقا روزبه چون این حرف در شرایطی صدق میکنه که تو کل دیوایس ها با ios5 سیری فعال باشه نه فقط 4s.
        خودم ایفون دارم و منتظرم ایپد3 بگیرم اما به ایپد2 رای دادم چون به نظر من کامل ترین دیوایس اپل هست.
        اوج لذت رو میشه باهاش تجربه کرد من یه مدت ماله یکی از دوستام پیشم بود از همه نظر فوق العادست.
        فیلم..بازی..سرگرمی..مهم تر از همه اینترنت و کلی چیزای لذت بخشه دیگه طوریکه حقیقتا ازش خسته نمیشی
        حرفتون کاملا درسته ولی امین عزیز هم همین منظور رو داشت که مثلا شما لذتی که از آیپد ۲ میبرین بخاطر سخت افزارش که فقط نیست و ios 5 اون رو زنده کرده
        البته من خودم به lion رای دادم چون ارادت خاصی به مک دارم
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
          حرفتون کاملا درسته ولی امین عزیز هم همین منظور رو داشت که مثلا شما لذتی که از آیپد ۲ میبرین بخاطر سخت افزارش که فقط نیست و ios 5 اون رو زنده کرده
          البته من خودم به lion رای دادم چون ارادت خاصی به مک دارم
          دقیقا حق با شماست.
          ولی کلا ترکیب سخت افزار و نرم افزار هستش که یه دیوایس رو به برتری میرسونه که واقعا اپل این دو مورد رو با هم داره.

نظر

به Lion رای دادم چون iOS از اون اول هم روون و بدون نقص و در کل بهترین بود و خواهد بود اما مک های قبل از lion زیبایی و سادگی و ... Mac osx Lion رو نداشتند و اپل با انتخاب بهترین جهت ، Mac osx رو هم به بهترین سمت که iOS ه هدایت کرد ، و به نظر من بهترین دستاورد و نو اوری اپل lion بود از نحوه ی عرضش گرفته تا Mac App store و... .

نظر

کاش چند تا انتخاب داشتیم!
              من iCloud انتخاب کردم چون با وجود کلی تغییر در iOS 5 و آمدن Siri !
              iCloud چیزی جدید هست و اینکه Siri فعلا Beta هست!
              به ترتیب اینجوری رای میدادم اگه چند تا اتنخاب بود!
              ۱. iCloud
              ۲. Lion
              ۳.iOS 5+Siri
              ۴. iPhone 4S
              ویرایش توسط salar : https://i-phone.ir/forums/member/356-salar در ساعت 24-12-2011, 06:58 PM

نظر

به نظر من محصول انقلابی اپل در سال 2011 ، iPad 2 بود و بس

نظر

به نظر من هم و همون جور که مجله ی تایم اعلام کرد بهترین گجت سال ipad 2 هست

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                    خُب شما خودت جواب ِ خودتو دادی !!!
                    فیلم ُ بازی و ... با iOs شکل میگیره دیگه ، همه این چیزا تو سیستم عامل ِ !
                    تا نرم افزار نباشه ، سخت افزار ( آیپد 2 ) معنی پیدا نمیکنه !
                    انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

نوشته اصلی توسط alvlin نمایش پست ها
                      خُب شما خودت جواب ِ خودتو دادی !!!
                      فیلم ُ بازی و ... با ios شکل میگیره دیگه ، همه این چیزا تو سیستم عامل ِ !
                      تا نرم افزار نباشه ، سخت افزار ( آیپد 2 ) معنی پیدا نمیکنه !
                      درپست بعدی حرف روزبه جان رو تایید کردم آقا امین گل

نظر

من آيپد٢ رو انتخاب كردم.
                        هم تجربه شخصي خودمه هم واقعا نماينده خوبي براي شركت Apple هست.
                        محصولي كه تونست با وجود رقيب هاي متنوع و رنگارنگ كامل جاي خودشو بين مشتري ها حفظ كنه.

و دليل عدم انتخاب Siri شگفت انگيز برا من اين بود كه اونو توليد و دستاورد اپل نميدونم. سيري تكنولوژي خريداري شده هست ولي لااقل همه گزينه هاي ديگه ساخت خودApple هستن.
                        ویرایش توسط yaghoob_11608 : https://i-phone.ir/forums/member/23107-yaghoob_11608 در ساعت 24-12-2011, 08:44 PM

نظر

قطعا iCloud...انقلابی در سرویس های تحت کلود به وجود آورده وموقعیتشون رو به شدت در خطر قرار داده

نظر

داش روزبه کاش تاپیک رو منتقل می کردی به بخش نظر سنجی ها ، امروز کلی دنبالش گشتم تا پیدا شد :d
                            من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

I turned to look back but It was Gone
                            I cannot put my finger on It now
                            The Child is Grown , The Dream is Gone
                            I ... Have Become COMFORTABLY NUMB

نظر

Ipad 2
                              Iphone 4S
                              Icloud

نظر

نوشته اصلی توسط lvladreaper نمایش پست ها
                                داش روزبه کاش تاپیک رو منتقل می کردی به بخش نظر سنجی ها ، امروز کلی دنبالش گشتم تا پیدا شد :d
                                اونجا خواستم بزارم ولی مشکل این بود که اونجا کاربرا نمی تونستند پست بزارن
                                i-phone.ir
                                The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

صبر کنید ..
                                X