اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

2 سیمکارته شدن آیفون با Gmate

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان چرا این شرکت این دستگاه به این بزرگی رو چند سیم کارته ارائه نداده که بتونیم در کنار گوشی اصلیمون 3 تا سیم کارت هم داشته باشیم. برای تک سیم کارت میتونست خیلی کوچک تر بزنه و حالا جدیدش یه ویبره اضافه کرده فقط.

نظر

با ایپد۲ میشه زنگ زد با این دستگاه؟

نظر

لطفا واسه منم پیام خصوصی بزن :d

نظر

ممنون میشم برای من هم پ.خ کنید

نظر

نوشته اصلی توسط ashil_42 نمایش پست ها
            فقط دوستان توجه کنند
            چون جی میت با بلوتوث کارمیکنه برای همین سیلیست را غیرفعال میکنه وکسانی که به داشتن بلوتوث(سیلیست) حساس هستند نباید جی میت رو نصب کنند
            یعنی دیگه کلا نمیشه از سلست استفاده کرد یا اگه جی میتو غیر فعال کنیم، میشه با سلست کار کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط AshkanHSh نمایش پست ها
              یعنی دیگه کلا نمیشه از سلست استفاده کرد یا اگه جی میتو غیر فعال کنیم، میشه با سلست کار کرد؟
              نه دوست عزیز متاسفانه با هردو برنامه بلوتوث سازگار نیست باآخرین آپدیتی که جی میت کرد با AirBlueهم تداخل پیداکرد

نظر

دوستان سلام برای اطمینان بیشتر با این شماره تماس بگیرید که تو وبسایت اصلی خود دستگاه قرار داده شده و فروشنده ای رو برای فروش در ایران معرفی کرده. البته بگم خودم امتحان نکردم فقط پیدا کردم گفتم شاید مفید باشه
                Where to buy Gmate_ME

نظر

من از نمایندش اقای چابک خریدم تو خود سایت gmate+-www.Skyroam.com

نظر

صبر کنید ..
                  X