اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نرم افزار جدید gps فارسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط amin.kh نمایش پست ها
    شهر اهواز را هم داره؟
    می گن نقشش مربوط به سال ۱۳۸۳-درسته؟
    دوست عزیز اصلا برای شهر اهواز نقشه ای کامل نداره که بخواد برای سال 88 باشه..!!!!
    این هم یک عکس که کاملا همه چیز مشخصه.

نظر

نوشته اصلی توسط amin.kh نمایش پست ها
      شهر اهواز را هم داره؟
      می گن نقشش مربوط به سال ۱۳۸۳-درسته؟
      ۸۳ کدومه ماله همین امسال هستش با این برنامه میتونی بگی ایفون هم gps داره برنامه دیگه ای تو این اندازه تو ایفون نداریم که ایران رو هم داشته باشه البته همه جای ایران رو نداره ولی شهرهای هم که داره خیلی خوب کالیبره شده

Tapatalk

نظر

ولی اسم خیلی از کوچه ها رو ننوشته
        کاش میشد یجوری کامل ترش کرد گاهی کوچه های یک طرفه رو نمیشناسه میگه واردش بشی
        اماکالیبرش خوبه اگه میشد یجورایی ادیتش کرد یا نقشه اضافه کرد یا مثلا یه نقشه میذاشت تو سایتش جزییات رو بازدید کنندگان بنویسن اینجوری یه نقشه با دتایل کامل داشتیم اما فکر نکنم به پای گارمین یا تام تام برسه(نظر شخصی)

نظر

سلام تو قسمت my sygic یه نرم افزار اضافه شده برای خرید به اسم 3D Landscape ولی تو خریدش مشکل دارم وقتی میخوام بخرم این خطا رو میده :

برنامه رو از آیتونز خریدم گوشیم جیلبریکه ولی AppSynce روش نصب نیست

نظر

نوشته اصلی توسط sghd نمایش پست ها
            سلام تو قسمت my sygic یه نرم افزار اضافه شده برای خرید به اسم 3D Landscape ولی تو خریدش مشکل دارم وقتی میخوام بخرم این خطا رو میده :
            برنامه رو از آیتونز خریدم گوشیم جیلبریکه ولی AppSynce روش نصب نیست
            3d Landscapeتو ايران كاربرد چندانى نداره من خريدمش ، من فكر ميكنم بايد يه اكانت سيژيك هم بسازيد ،

Sent from my iPad using Tapatalk

نوشته اصلی توسط vahidabediny62 نمایش پست ها
            ولی اسم خیلی از کوچه ها رو ننوشته
            کاش میشد یجوری کامل ترش کرد گاهی کوچه های یک طرفه رو نمیشناسه میگه واردش بشی
            اماکالیبرش خوبه اگه میشد یجورایی ادیتش کرد یا نقشه اضافه کرد یا مثلا یه نقشه میذاشت تو سایتش جزییات رو بازدید کنندگان بنویسن اینجوری یه نقشه با دتایل کامل داشتیم اما فکر نکنم به پای گارمین یا تام تام برسه(نظر شخصی)
            يه بخشى داره كه ميتونيد اماكن عمومى رو بهش معرفى كنيد ، مثل بغالى سر كوچه ويا حتى جاى قرار گرفتن دوربين كنترل سرعت و خيلى چيزاى ديگه ،
            من به شخصه با گارمين يا تام تام كار نكردم اما فكر ميكنم اين برنامه جاى پيشرفت زيادى داره ، يكى از دوستان تو تورنتو ازش استفاده ميكنه و بسيار راضيه و تقريبا هر چيزي رو تو ديتا بيسش داره ، از ترافيك آنلاين گرفته تا نشون دادن سبز و قرمز بودن چراغهاى ٤ راهها ،
            بهـرحال اميدوارم بزودى با آپديت هاى جديد خوشهالمون كنن و همش بر ميگرده به اينكه چند نفر تو ايران اين برنامه رو ارجينال استفاده ميكنن ، اون بيچاره هم خرج داره ديگه 😉💰

نظر

نوشته اصلی توسط kavehm نمایش پست ها
              3d Landscapeتو ايران كاربرد چندانى نداره من خريدمش ، من فكر ميكنم بايد يه اكانت سيژيك هم بسازيد ،

ممنون
              اکانت Sygic هم درست کرده بودم
              یکم سرچ کردم دلیل اصلی فکر کنم به خاطر جیلبریک کردن آیفونم باشه

نظر

نوشته اصلی توسط HKTFSK نمایش پست ها
                سلام
                دوست عزیز این برنامه یکی از بهترین و کاملترین برنامه هایی از این قبیل هست که تا الان من دیدم.
                یکی از دوستان با برنامه نوکیا مقایسه کرده بود که اصلا مقایسه خوبی نیست.
                شما کافیه مکان فعلی خودتان و مقصد را برای برنامه مشخص کنید ... برنامه مسیر را برای شما مشخص میکنه... البته با جدیدترین نقشه خیابانهای تهران...! یکی از قابلیتهای جالب اون این هست که مکانهایی رو در اطراف شما نمایش میده که شاید خودتان تا الان از آنها اطلاع نداشتید.... از دفترخانه اسناد رسمی با شماره دفترخانه ، داروخانه با نام کامل و ...
                داخل تنظیمات هم میتونید دو نوع صدا انتخاب کنید : صدای مرد با نام آرش و صدای زن با نام سارا
                منوها کاملا فارسی... چندتا عکس از محیط برنامه براتون میزارم که بیشتر متوجه بشید
                ولی تا برنامه را نصب نکنید کاملا متوجه همه امکانات اون نمیشوید.
                فقط برای تهران هست؟؟ شهرهای دیگه مثل بوشهر چی؟؟؟

---
                I am here: http://maps.google.com/maps?ll=29.262337,51.227215

نظر

نوشته اصلی توسط Terminator44 نمایش پست ها

---
                  I am here: http://maps.google.com/maps?ll=29.262337,51.227215
                  فعلا بوشهر رو نداره دوست عزيز اما اميدوارم تو آپديتهاى بعدى اضافه شه ،

نظر

نوشته اصلی توسط terminator44 نمایش پست ها

---
                    i am here: Google Maps
                    تو همین تاپیک یکی از دوستان اسامی شهرهایی که فعلا تو این برنامه نقشه اونها کامل هست رو نوشته بود ... بگردید پیدا میکنید.
                    برای بوشهر و سایر شهرهایی که نقشه اونها نیست انشاء الله آپدیتهای بعدی اضافه میشه ... البته امیدوارم

نظر

چطور میشه توی برنامه sygic با اس ام اس موقعیت رو برای طرف مقابل فرستاد؟

نظر

نوشته اصلی توسط ttr نمایش پست ها
                        چطور میشه توی برنامه sygic با اس ام اس موقعیت رو برای طرف مقابل فرستاد؟
                        تو برنامه زیاد گشتم ولی چنین قابلیتی ندیدم ، فقط فکرکنم موقعیت رو باید بصورت دستی برای طرف اس ام اس کنید....!

نظر

ببخشيد اين برنامه به جي پي اس نياز داره؟
                          روي آيپاد مشكلي نداره؟
                          من فقط از نقشش ميخام استفاده كنم.

iMessage:
                          Morefa995@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط kavehm نمایش پست ها
                            3d landscapeتو ايران كاربرد چندانى نداره من خريدمش ، من فكر ميكنم بايد يه اكانت سيژيك هم بسازيد ،

sent from my ipad using tapatalk
                            اقا شما خریدی حجم این پلاگین سه بعدیش چقد بود یعنی چقدر طول کشید تا دانلود بشه بعدشم منظورتون از اینکه تو ایران کاربرد نداره چیه یعنی وقتی روی تقاطع غیر هم سطح میرید سه بعدی نشون نمیده؟

نظر

نوشته اصلی توسط arnazari نمایش پست ها
                              اقا شما خریدی حجم این پلاگین سه بعدیش چقد بود یعنی چقدر طول کشید تا دانلود بشه بعدشم منظورتون از اینکه تو ایران کاربرد نداره چیه یعنی وقتی روی تقاطع غیر هم سطح میرید سه بعدی نشون نمیده؟
                              درباره حجمش زیاد اطلاعی ندارم ولی بیشتر برای دیدن ساختمانها ، برجها و مکانهای مهم کاربرد داره. ( نه همه ساختمانها )
                              البته اگه تصاویر مربوط به سایر کشورها رو دیده باشید همینطوری هستش.

نظر

سلام کسی این امکان رو داره این برنامه را به صورت reedeem بفروشه بخصوص الان که تخفیف خورده!واسه کسایی که مشکله خرید دارن؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X