اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نرم افزار جدید gps فارسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

يه نرم افزاره كه كشورها نقشه هاشونو روش ميريزن آپديت ميكنن و پشتيباني ميكنن و الان سايجيك از هند و ايران و چند كشور ديگه پشتيباني ميكنه كه نسخه
    ايرانش از ir-tci بوده
    ولي خود نرم افزار cygic ايراني نيست

نظر

نوشته اصلی توسط saeedrele نمایش پست ها
      مگه sygic ارتباطي با ir-tci داره؟
      يا شايد شما در مورد برنامه ديگه اي صحبت ميكنيد؟
      دوستاني كه sygic رو نصب دارن به پاي گوگل مپس ميرسه؟ صرف نظر از آفلاين بودن
      اين sygic مال چه شركتيه؟ كجاييه؟ از چه نقشه هايي استفده ميكنه؟ نقشه هاش خوب كاليبره هست؟
      خئمت شما : App Store - Sygic Iran: GPS Navigation

نظر

نوشته اصلی توسط saeedrele نمایش پست ها
        مگه sygic ارتباطي با ir-tci داره؟
        يا شايد شما در مورد برنامه ديگه اي صحبت ميكنيد؟
        دوستاني كه sygic رو نصب دارن به پاي گوگل مپس ميرسه؟ صرف نظر از آفلاين بودن
        اين sygic مال چه شركتيه؟ كجاييه؟ از چه نقشه هايي استفده ميكنه؟ نقشه هاش خوب كاليبره هست؟
        سلام
        دوست عزیز sygic ارتباطی به ir-tci نداره
        این لینک سایت اصلی این شرکت Sygic | GPS navigation for smart phones
        فقط فروم نامبرده شده تنها کاری که کرده اینه که نسخه کرک شده این برنامه رو برای دانلود گذاشته و تو صفحه ابتدایی برنامه لوگوی خودشو گذاشته که خیلی راحت میشه حذفش کرد .... همین
        چند پست عقب تر تعدادی تصویر از محیط برنامه گذاشتم ... البته بیشتر از این هم قابلیت زوم داره...
        نقشه های اون از برنامه Maps خوده گوشی ایفون جدیدتره و مسیر های تغییر داده شده را صحیح تر نشون میده.
        ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 25-12-2011, 08:53 PM

نظر

نوشته اصلی توسط saeidta نمایش پست ها
          روي آدرس پيش فرض گير ميكنه و جاهاي ديگه رو كه ميخواي ببيني دوباره بر ميگرده سر جاي اول
          دوست عزیز آدرس پیش فرض رو من متوجه نشدم ؟ بیشتر توضیح میدید؟
          ولی من هربار که برنامه رو اجرا میکنم دقیقاً موقعیت من رو روی نقشه نشون میده و برای دیدن مکانهای دیگر هم مشکلی ندارم و اون برگشتی که شما میگید رو نداره....

نظر

نوشته اصلی توسط hktfsk نمایش پست ها
            دوست عزیز آدرس پیش فرض رو من متوجه نشدم ؟ بیشتر توضیح میدید؟
            ولی من هربار که برنامه رو اجرا میکنم دقیقاً موقعیت من رو روی نقشه نشون میده و برای دیدن مکانهای دیگر هم مشکلی ندارم و اون برگشتی که شما میگید رو نداره....
            من خونم شرقه و بار اول از شرق وارد نرم افزار شدم . ولي حالا اومدم غرب پيش كسي مثلا . وارد نرم افزار كه ميشم اول مياد شرق و بعد از حدود ٣٠ ثانيه غرب رو پيدا ميكنه . متوجه شديد دوست من؟

نظر

نوشته اصلی توسط saeidta نمایش پست ها
              من خونم شرقه و بار اول از شرق وارد نرم افزار شدم . ولي حالا اومدم غرب پيش كسي مثلا . وارد نرم افزار كه ميشم اول مياد شرق و بعد از حدود ٣٠ ثانيه غرب رو پيدا ميكنه . متوجه شديد دوست من؟
              سلام
              تازه متوجه شدم ... ولی خوشبختانه من به هیچ عنوان این مشکل رو ندارم و به محض اجرا کردن برنامه و برقراری ارتباط دقیقاً مکان فعلی من رو نشون میده....
              ولی اگر هم برای شما به اینصورت کار میکنه به نظر باید طبیعی باشه ... چون احتمالا آخرین مکان (قبل از بستن برنامه) رو که ذخیره کرده ، جستجو میکنه و در صورت درست نبودن مختصات دوباره شروع به جستجوی مکان فعلی شما میکنه و به همین خاطر حدود 30 ثانیه وقت میگیره.
              ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 26-12-2011, 06:51 PM

نظر

دوستان برای شما gps کار می کنه ؟ روی ایپد همه ی نتظیماتش رو دیدم ولی اصلا فعال نمیشه .
                چیکار باید کرد ؟؟؟؟؟ ممنونم !!!

نظر

دوستان نمیشه نقشه هایی که نداره رو ریخت و ازش استفاده کرد ؟ اگه میشه از کجا باید دانلود کرد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط hamid4821 نمایش پست ها
                    دوستان نمیشه نقشه هایی که نداره رو ریخت و ازش استفاده کرد ؟ اگه میشه از کجا باید دانلود کرد ؟
                    سلام
                    دوست عزیز اگر منظورت برنامه Sygic هست ، فکر نکنم بشه نقشه به اون اضافه کرد.

نظر

کسی تونسته gps رو فعال کنه که جای خودمون رو نشون بده ؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohammadkhajoo نمایش پست ها
                        بله
                        هم با نرم افزار Sygic و هم با برنامه Maps روی گوشی.
                        شما اول ارتباط اینترنت خودتون را برقرار کنید ( wifi یا gprs )
                        بعد در Settings/Location Services برنامه مورد نظر ( Sygic یا Maps ) را روی حالت On قرار دهید.
                        حالا هر کدام از این برنامه ها را اجرا کنید ، مکان فعلی شما را نمایش خواهند داد.

نظر

منظورتونو متوجه نميشم ❕❕❔
                          من هر روز از gps استفاده ميكنم

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

ممنونم . دوستان نقشه چطور میشه آپدیت کرد ؟ ممنون

نظر

ممنونم . دوستان نقشه چطور میشه آپدیت کرد ؟ ممنون
                              برنامه Sygic فکر کنم تو ورژن بعدی که ارائه بشه نقشه ها هم آپدیت بشه... و شاید هم شهرهایی که در این ورژن موجود نیست رو اضافه کنه.

نظر

شهر اهواز را هم داره؟
                                می گن نقشش مربوط به سال ۱۳۸۳-درسته؟

نظر

صبر کنید ..
                                X