اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شکستن شیشه جلو ایفون ۴

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شکستن شیشه جلو ایفون ۴

سلام
    من تا حالا چند بار گوشی از دستم افتاده از فاصله های مختلف حتی یک و نیم متری ، شاید ده تا هم ملغ و چرخ میخورد ولی طوریش نمیشد. از شانس بدم دیشب از فاصله سی سانتی افتاد از کنار دکمه هوم ترک برداشته عین درخت گردو ، کل صفحه رو گرفته ولی هیچ مشکل دیگه ای نداره ، همه چی اوکی هست فقط شیشه شکسته ، صبح زنگ زدم پرسیدم گفتن صدو هشتاد تومن هزینه داره . خواستم راهنمایی کنید چکار کنم ایا باید ال سی دی هم عوض شه یا فقط شیشه رو میشه عوض کرد در ضمن قیمت شیشه رو کسی داره ، ایا خودم میتونم عوض کنم یا ببرم تعمیرگاه ؟واز کجا باید تهیه کنم . چون من شیراز هستم . پیشاپیش تشکر میکنم از راهنماییتون

مستقیما با بخش تعمیرات انجمن تماس بگیر راهنماییت میکنن.

نظر

دوست عزیز همون دفتر سایت بهترین جا هستش ارزش داره180 تومن
      مهم اصل واست بذارن هم تاچ عوض میشه هم ال سی دی
      من جایی دیگه واسه دوستم عوض کردن که بعداز چند روز مشکل پیدا کرد
      یعنی امد ال سی دی رو درست کنه
      عوض کرد اما زد اسپیکر صدا بالایی رو هم قطع کرد این تجربه من
      حالا خود دانی جاهایی دیگه هم قیمتشون زیاد فرق نداره

نظر

من آیپاد تاچم همینطور شد بردم دفتر سایت گفتن فاصله میوفته بین صفحه و بدنه دستگاه مجبور شدم ببرم شرکت شاب اونجا گفتن که فاصله نمی افته منم دادم به شاب درست کنه

نظر

اخه چراباید ال سی دی هم عوض شه؟ من فکر میکنم یه ایفون ۴ دست دوم بگیرم و به عنوان یدکی از اون استفاده کنم بصرفه تره چون میگن قسمت پشتش هم خیلی اسیب پذیره لابد امروز فردا باتریش هم میخواد عوض کنی ، فکر کنم موقع تعویض چندتا قطعه دیگه هم از کار میفته ، پس اگر یدک داشته باشم بد نیست.

نظر

نوشته اصلی توسط arshin2 نمایش پست ها
            اخه چراباید ال سی دی هم عوض شه؟ من فکر میکنم یه ایفون ۴ دست دوم بگیرم و به عنوان یدکی از اون استفاده کنم بصرفه تره چون میگن قسمت پشتش هم خیلی اسیب پذیره لابد امروز فردا باتریش هم میخواد عوض کنی ، فکر کنم موقع تعویض چندتا قطعه دیگه هم از کار میفته ، پس اگر یدک داشته باشم بد نیست.
            واسه اینکه lcd و تاچ باهم پرس هست . هیچ چیزی از کار نمیوفته ( اگه طرف وارد باشه)

نظر

نوشته اصلی توسط arshin2 نمایش پست ها
              دوست عزیز خودتو اذیت نکن ببر دفتر نه چیزیش از کار میفته نه چیزی ازش کم میشه
              چون مشکلش ثبت میشه وبهت رسید میدن من بردم پیششون بخاطر همین کارشون حرف نداره
              حالا خود دانی امیدوارم اشتباه گذشته من رو تکرار نکنید

نظر

من تا حالا 2 بار تجربه تو شکستن تاچ داشتم !!
                بهت میگم که حتما حتما به یه جای معتبر و خوب بده تعمیر کنن ... اولا هزینه ای که میدی تعمیر میکنی زیاده دوما اگر درست کنه جای خط خوردگیش و ... باشه که افسردگی میگیری ...
                الان ایپد 2 من یه شکستگی رو صفحش ایجاد شده بود ولی تاچش کار میکرد دادم 190 تومان درستش کردم الان پشیمونم
                رو صفحه چند تا از پیکسل هاش سوخته دکمه هومش خراب شده ولومش گیر میکنه رو صفحس اصلا از بین نمیره و ...
                خلاصه حواستو جمع کن !

نظر

صبر کنید ..
                X