اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش اتصال ایفون به pc توسط Wifi (ویستا)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط babphone نمایش پست ها
    نفهمیدم!
    کسی نتونست کمک کنه؟

نظر

سلام لطفا دوستان کمک کنند که بشه این مساله رو حل کرد

نظر

agha man daram mimiram dige
        jail break kardam iphone 4 ro , amma hala ke mikham cydia ro nasb konam harkari mikonam wifi vasl nemishe ke nemishe , ipva hame chiz okeye hatta arm e wifi ham bala miad ... safari ro ham ke baz mikonam oon loading e ointernetesh ham kar mikone amma hichi load nemikone lamasabbbbbbbbbbbbbb
        torokhoda komak konidddddddddd

نظر

ممنون عالی بود ...!

نظر

ممنون

نظر

سلام
              من تنظیمات adsl م طوریه که کانکشن نداره یعنی وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم خودش به اینترنت وصل میشه.
              باید چی کار کنم برای وصل شدن به اینترنت pc ؟

نظر

نوشته اصلی توسط thedude نمایش پست ها
                سلام
                من تنظیمات adsl م طوریه که کانکشن نداره یعنی وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم خودش به اینترنت وصل میشه.
                باید چی کار کنم برای وصل شدن به اینترنت pc ؟
                با سلام
                دوست عزیز فرقی نمیکنه
                شما باید همه مراحلی که در پستهای 1و2و3 این تاپیک گفته شده رو انجام بدید.

نظر

نوشته اصلی توسط shining نمایش پست ها
                  با سلام
                  دوست عزیز فرقی نمیکنه
                  شما باید همه مراحلی که در پستهای 1و2و3 این تاپیک گفته شده رو انجام بدید.
                  مراحلو انجام دادم منظورم مرحله 3 بود . من که اینترنتم کانکشن نداره باید اون تیک مرحله سوم رو روی Local Area Connection بزنم؟

نظر

خوب دوستان چرا اینقدر سخت می گیرید؟

تنها چیزهایی که لازم دارید modeme wireless و 2تا team viewer یکی برای Iphone و دیگری برای pc

اول شما روی my computer راست کلیک کنید و گزینه properties رو انتخاب کنید . بعدش تب remote setting را باز کنید و گزینه allow connections from computers running any version of remote desktop (less secure) را انتخاب کنید و ok کنید .

بعد این برنامه ها رو روی pc و Iphone یا iPod نصب کنید.

دانلود team viewer برای کامپیوتر : FileDude - Super Simple File Hosting

دانلود team viewer برای آیفون و آیپاد تاچ : FileDude - Super Simple File Hosting

بعد wifi گوشی رو روشن می کنید و به کامپیوترتون وصل می شین و برنامه team viewer را هم در کامپیوتر و هم در گوشی اجرا کنید . در نسخه مربوط به pc خودش یک یوزر و پسوورد داده آنها را در گوشی در برنامه team viewer تایپ کنید و سپس login کنید .

به همین راحتی

نظر

نوشته اصلی توسط thedude نمایش پست ها
                      مراحلو انجام دادم منظورم مرحله 3 بود . من که اینترنتم کانکشن نداره باید اون تیک مرحله سوم رو روی local area connection بزنم؟
                      شما برو تو قسمت اینترنت کانکشن روی کانکشنی که اسم مودمت هست یا اگه با کابل شبکه وصلی اسم کارت شبکه هست راست کلیک کن بعد برو تو شیرینگ

نظر

اقا میشه اموزش برای ویندوز 7 هم بگی؟خدا خیرت بده

نظر

ببخشید به من کمک کنید !
                          من همه رو کامل آیپی رو زدم درست شد و تو ایفون هم علامت کانکت در میاد ولی هیچ صفحه ای در سفاری لود نمیشه میشه کمک کنید؟

نظر

سلام. دوستان لطفا یکی بیاد دوباره لینکها رو درست کنه!!!

الان تمام لینک ها خرابه! آموزش تصویری هم هست بدون عکس که نمیشه!!!

در ضمن برای ویندوز سون هم باشه بهتره!

مرسی

نظر

ابتدا بعد از اینکه wifi کامپیوتر را در iphone پیدا کردید صبر کنید تا dhcp گوشی ip هارو شناسایی کنه بعد در قسمت dhcp و در درگاه dns کده 208.67.222.222 را بزنید
                              ان شا الله درست میشه .

نظر

agar tashakor ham kardid iradi nadare

نظر

صبر کنید ..
                                X