اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش اتصال ایفون به pc توسط Wifi (ویستا)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

مثل این که این فقط مشکل من نیست
    من ویندوز سون دارم که تا حدودی با این ویستا یکیه !
    من کاره خاصی نکردم ! بعد از نصب کارت شبکه فقط یه کانکشن ساختم ! بعد هم کلی وقت توی نت بودم ! ولی وقتی سیستم رو خاموشش کردم و روشنش کردم دیگه به هیچ صیقه ای وصل نشد که نشد ! یعنی این که وای فای وصل میشه ! ولی اینترنت وصل نمیشه که نمیشه چه کار کنم من الان ؟
    اداپتور وایرلسم هم برند linksys و مدل یو اس بی WUSB54GC هست ... کلافه شدم ! با کلی ذوق و شوق رفتم خرید کردم ! ولی حالا که میرم میبینم کار نمی کنه
    ویرایش توسط Bersam : https://i-phone.ir/forums/member/8482-bersam در ساعت 01-11-2009, 04:42 PM

نظر

توجه
      dns 192.168.0.1
      اشتباست
      4.2.2.4
      درسته

نظر

سلام...دوستان من هم دیروز تونستم به wifi کامپیوتر وصل شم و از اینترنت استفاده کنم اما حالا هرکاری میکنم نمیشه...hp دستی وارد میکنم ...با dhcp میزنم...فایروال هم آف کردم..چه کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط civilizable نمایش پست ها
          سلام...دوستان من هم دیروز تونستم به wifi کامپیوتر وصل شم و از اینترنت استفاده کنم اما حالا هرکاری میکنم نمیشه...hp دستی وارد میکنم ...با dhcp میزنم...فایروال هم آف کردم..چه کنم؟
          آنتي ويروس رو غير فعال كردي؟

نظر

سلام
            آقا من کانکشن ساختم ولی گوشی چیزی پیدا نمیکنه . چرا ؟ firewall و آنتی ویروس هم غیر فعاله

نظر

سلام

بچه ها من همه ی این کارارو کردم علامت wifi هم میاد ولی گوشی چیزی رو لود نمیکنه! آنتی و فایر هم غیر فعاله!!

در ضمن ویندوزه من 7 هست

میشه راهنمایی کنید

نظر

سلام بچه ها..
                اقا من با این تنظیمات قبلا درست وصل میشدم..گوشیو بردم بیرون برام bluetooth بریزه..بعد از اون میزنم پیدا میکنه تیکم میزنه که وصل شده...ولی اون ارم بالا از E که برای gprs هستش به wi-fi تبدیل نمیشه...از اونجام که من به تنظیمات gprs یوزر - پس دادم که واسه خودش وصل نشه تو هر جا که میرم میخواد با gprs وصل بشهکه نمیتونه و ارور میده..
                حالا سوالم اینه که چرا با wi-fi وصل نمیشه اصلا اون عکسشم حوض نمیشه..
                جون مادرتون جواب بدید..
                ویرایش توسط behnam_r : https://i-phone.ir/forums/member/13182-behnam_r در ساعت 05-12-2009, 05:35 PM

نظر

نوشته اصلی توسط behnam_r نمایش پست ها
                  سلام بچه ها..
                  اقا من با این تنظیمات قبلا درست وصل میشدم..گوشیو بردم بیرون برام bluetooth بریزه..بعد از اون میزنم پیدا میکنه تیکم میزنه که وصل شده...ولی اون ارم بالا از E که برای gprs هستش به wi-fi تبدیل نمیشه...از اونجام که من به تنظیمات gprs یوزر - پس دادم که واسه خودش وصل نشه تو هر جا که میرم میخواد با gprs وصل بشهکه نمیتونه و ارور میده..
                  حالا سوالم اینه که چرا با wi-fi وصل نمیشه اصلا اون عکسشم حوض نمیشه..
                  جون مادرتون جواب بدید..
                  چون قبلا وصل میشده

پس مشکل کامپیوتر و WiFi نیست

حالا برو تو Settings/General/reset/reset network settings اینو بزن

نظر

نوشته اصلی توسط oshtormel2 نمایش پست ها
                    سلام

بچه ها من همه ی این کارارو کردم علامت wifi هم میاد ولی گوشی چیزی رو لود نمیکنه! آنتی و فایر هم غیر فعاله!!

در ضمن ویندوزه من 7 هست

میشه راهنمایی کنید
                    شما کانکشن اصلی* رو share کردید؟

آدرس رو اینجوری ست شده ipv4- 192.168.137.1
                    sub-255.255.255.0

در غیر از اینصورت امکان نداره WiFi کارکنه

نظر

نوشته اصلی توسط civilizable نمایش پست ها
                      ویندوز شما چیه؟

۱ بار چک کنید که کانکشن اصلی* شما شده share **یانا؟

تو iphone چک کنید کهip address,sub.DSN رو نشون میده؟

نظر

اول از همه با تشکر از دوسته خوبمون iphone 3gs
                        اقا من فهمیدم اشکال از چیه...اشکال از ip هستش...
                        وقتی که 192.168.0.10 رو میزنم اصلا ارم wi-fi نمیاد..
                        وقتی 192.168.137.1 یا یه عدد دلخواه میزنم ارم wi-fi میاد ولی چیزی لود نمیکنه..
                        کسی مدونه اشکال از کجاست؟؟؟

نظر

من این ip رو زدم فعلا داره کار میده...
                          192.168.0.11

نظر

کاربرای Windows 7 هم بدونن که روشش مثل همینه فقط یکی دوتا ریزه کاری داره که باید دقت کنن.
                            در کل مرسی به دردم خورد

نظر

سلام آقا انگار یک مشکلی هست من علامت wifi را دارم ولی نه اینترنت دارم و نه به کامپیوتر وصل می شود مودمم هم بدون سیم است ممنون
                              with

نظر

من همه تنظیمات رو انجام دادم ولی وقتی سایتی میزنم مینویسه safari could not open the page because server stoppd responding
                                ویرایش توسط mmn0404 : https://i-phone.ir/forums/member/15206-mmn0404 در ساعت 27-12-2009, 04:42 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X