اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Sync کردن iPhone با iTunes بدون حذف برنامه ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان من یه مشکلی پیدا کردم...

من چند وقت پیش یه آیپاد5 خریدم و دادم فروشنده چندتا اپلیکیشن پولی برام ریخت.
    حالا آیپاد رو وصل کردم که آهنگ بریزم توش، اما اصلا نمی‌شه! زدم سینک بشه که هشدار داد که iTunes Libraryم قبلا با iMac یکی دیگه سینک شده و اگه سینک کنم هر چی از اونجا ریختن پاک می‌شه... حالا فکر کنم قطعا منظورش برنامه‌ها باشه چون آهنگ برام نریختن...
    چطوری می‌تونم بدون پاک شدن برنامه‌هام، آهنگ بریزم الآن؟ ممنون می‌شم کمکم کنین...

پ.ن. جیلبریک هم نیستم و نمی‌خوام جیلبریک کنم...

نظر

نوشته اصلی توسط Shepeskof نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید! من جدیدا یه آیفون 5s خریدم فروشنده واسم یه سری برنام ها و بازی ها ریخت مثل asphalt 8 و یه سری بازی و برنامه های سبک و سنگین! اما موقعی که من گوشی رو خریدم ios 7.03 بودش! و برنامه ها باز میشد! اما روز بعد اخطاری رو گوشیم اومد که ورژن 7.04 اومده گوشی رو آپدیت کردم. و از اون روز تمامی برنامه هام باز نمیشن یعنی میشن! اما اپل آیدی میخواد مال خودم رو که می زنم میاد از برنامه بیرون! در ضمن گوشیمو به itumes وصل میکنم سینک نمیشه میگه the iphone could not be sync be cause this computer is no longer authorized for purchased items that are on this iphone یعنی راهی هست که بتونم برنامه ها رو حفظ کنم لاقل اون هایی که بقثث ریخته نشدن یا حجمشون بالاست؟؟؟؟؟ اما جالبه itunes من اتوریز شدس با سیستم یعنی ایدی خودمو زدم و شناخته و بعد این ارور میرم دوباره انجامش میدم میگه این کامپیوتر آتوریز شده نیاز به اتوریز نداره و اپل ایدی من رو هم شناخته!!! اما نمیدونم چرا سینک نمیشه!
      هیچ راهی نداره جز پاک کنین همرو از دم! حتی فری هایی که تو کامپیوتر هم دارین نمیتونین بریزین چون سینک نمیشه
      منم اپلیکشن پولی ریختم(بل اجبار) دقیقا همین داستان فقط با Wifi میشد دانلود کنه که دیدم مصرف باطری زیاد میشه و برای 4 تا اپلیکشن پولی بخوام برم مغازه طرف مجانی واسم اپدیت کنه یا چیزای دیگه بریزه بیخیال پولی که دادم شدم همرو پاک کردم جیلبریک کردم و کرک شده همونارو ریختم! گوشیمم دست طرف نمیدم

اگه میتونین دانلود کنین; پول بابت نرم افزار ندین

نظر

سلام
        برنامه که میخوام نصب کنم aplyy نمیشه مشکل چیه؟؟؟؟؟

نظر

با سلام
          ینده ورژن ios ام 9.2 هستش متاسفاته برنامه هایی که جدیدا با گوشیم دانلود میکنم وقتی بک آپ میگیرم دیگه به ایتونز کامپیوتر سینک نمیشه در صورتیکه تا ورژن قبل 9 تمام برنامه هام موقع بکاپ روی pc هم سینک میشد
          راه جلی جهت حل این مساله وجود دارد
          با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط arash_al63 نمایش پست ها
            با سلام
            ینده ورژن ios ام 9.2 هستش متاسفاته برنامه هایی که جدیدا با گوشیم دانلود میکنم وقتی بک آپ میگیرم دیگه به ایتونز کامپیوتر سینک نمیشه در صورتیکه تا ورژن قبل 9 تمام برنامه هام موقع بکاپ روی pc هم سینک میشد
            راه جلی جهت حل این مساله وجود دارد
            با تشکر
            با سلام ؛

خیر. با توجه به تغییرات اپل در نسخه ۹ به بعد امکانش وجود ندارد. می بایست در صورت نیاز برنامه را به صورت کامل از طریق آیتونز بر روی سیستم دانلود کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
            X