اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Sync کردن iPhone با iTunes بدون حذف برنامه ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام من جندتا برنامه گرفتم از مغازه..بهم گفت appامو باک کنم...الان نه میتونم برنامه که گرفتم بریزمتو itunes نه از itunes به گوشی... راهی هست بشه ؟این جند تا که passesho ندارم اضافه شه به ارشیو itunes ام ...؟موردی با باک شدن app freeندارم

نظر

نوشته اصلی توسط ali_woooow نمایش پست ها
      سلام من جندتا برنامه گرفتم از مغازه..بهم گفت appامو باک کنم...الان نه میتونم برنامه که گرفتم بریزمتو itunes نه از itunes به گوشی... راهی هست بشه ؟این جند تا که passesho ندارم اضافه شه به ارشیو itunes ام ...؟موردی با باک شدن app freeندارم
      سلام دوست عزیز منظور مغازه دار این بوده که شما وقتی با کامپیوتر خودت میخواهی برنامه هاش رو بریزی توی آیفون برنامه های قبلی شما پاک میشه چون اونارو احتمالآ از یه کامپیوتر دیگه و با یک اپل آیدی دیگه ریختن توی گوشیتون و به خاطر همین مغازه دار برنامه ها رو خودش نریخته داخل گوشی شما...شما باید این برنامه ها رو انتخاب کنید وبکشید در قسمت app آیتونز وبعد هم رها کنید در همان قسمت...و بعدش برین روی نشان ویا اسم گوشیتون در آیتونز و به قسمت app بروید برنامه های جدید خودش در این قسمت ظاهر میشه وبعد از قسمت پایین گزینه sync رو بزنید برنامه ها شروع به نصب شدن میکنه .

نظر

نوشته اصلی توسط apple for all نمایش پست ها
        با استفاده از برنامه ی phoneit این کار ممکنه (از سیدیا بگیرید)
        کد HTML:
        open this url on iphone safari :   

Cydia://hackmod.phoneit
        سلام ممنون میشم بیشتر توضیح بدین

نظر

با سلام واسه من موقه سینک می نویسه:
          if you do not authorize this computer,162 apps and their data will be deleted from this iphone
          خواستم بدونم که اگه سینک کنم همه برنامه هام می پره؟

نظر

بله و تا جایی که من متوجه شدم راهی نداره مگه اینکه سینک نکنید

نظر

سلام
              آقا من از برنامه ها بک آپ میگیرم ولی وقتی اونها رو میکشم رویه آیتونز هیچ اتفاقی نمیافته هیچ فایلی منتقل نمیشه! البته از پنحره ویندوز میکشمشون تویه آیتونز .
              راه دیگه ای هم هست که بشه فایلهای به app لایبرری منتقل کرد.

نظر

نوشته اصلی توسط pourya1369 نمایش پست ها
                با سلام واسه من موقه سینک می نویسه:
                If you do not authorize this computer,162 apps and their data will be deleted from this iphone
                خواستم بدونم که اگه سینک کنم همه برنامه هام می پره؟
                با سلام
                شما باید کامپیوترتون رو با آیدی اپل آتورایز کنید(از طریق آیتونز)
                بعد از این دیگه برنامه هاتون پاک نمیشه

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                  به نظر من کسی که جیلبریک کرده از crackulous استفاده کنه و برنامه هاش رو کرک کنه بعد فایلشونو برداره خیلی راحت تر میتونه کار کنه چون این برنامه ها دسته اصل هستند ولی بایک اشتباه کوچیک هم پاک میشن و هم بعدا اگه ریستور کنن بدردشون نمیخوره البته این نظر منه
                  ولی در کل از اموزش کامل بی ابهامتون ممنون.
                  سلام
                  فایلهای ipa به ورژن ios حساس هستند؟ یعنی اگه من تو ورژن الانم ipaها رو بردارم، بعد میتونم به 5 ارتقا بدم، جیلبرک کنم و دوباره برشون گردونم؟

نظر

نوشته اصلی توسط Rand نمایش پست ها
                    سلام
                    فایلهای ipa به ورژن ios حساس هستند؟ یعنی اگه من تو ورژن الانم ipaها رو بردارم، بعد میتونم به 5 ارتقا بدم، جیلبرک کنم و دوباره برشون گردونم؟
                    فايلهاي ipa فايلهاي استاندارد براي ios هستند و با خود آيتونز نصب ميشن!
                    فايلهاي deb بعد از رستور پاك ميشن و براي برگشتنشون بايد گوشي رو جيلبريك و دوباره از سيديا نصب كنيد
                    بك آپ براي برگردوندن تنظيمات ، نت ها ، مسيج ها و عكسها +فيلمهاي گرفته شده با گوشي ميباشد

نظر

سلام دوتا سوال
                      1)اگه به هر نحوی پسورد فروشنده رو ازش بگیریم میشه کاری کرد که اون برنامه های free حذف نشه؟
                      2)در صورتی که برنامه های free ای که برام فروشنده ریخته حذف بشه برنامه هایی رو که خریده هم حذف میشه(مثل Angry Birds که از اینستالوس نریخته)؟

نظر

1 - بله میشه
                        2 - بله . همه ی برنامه هایی که فروشنده ریخته حذف میشه

نظر

نوشته اصلی توسط alireza_kh نمایش پست ها
                          1 - بله میشه
                          2 - بله . همه ی برنامه هایی که فروشنده ریخته حذف میشه
                          ۱)میشه بیشتر توضیح بدین؟
                          ۲)عیب نداری :دی از اینستالوس میریزمشون ولی چجوری برنامه های کرک شده حذف نشن؟
                          ۳)اگه پسوردو بزنم برنامه هایی که با آیدی خودم ریختم هم میمونن یا به جای فایل های فروشنده فایل های خودم حذف میشن؟
                          ویرایش توسط iArmanS : https://i-phone.ir/forums/member/89199-iarmans در ساعت 06-04-2012, 06:59 PM

نظر

ببخشید اگه اسپم میدم ولی لطفا جواب این سوالات رو بدین :d مخصوصا اینو
                            ۳)اگه پسوردو بزنم برنامه هایی که با آیدی خودم ریختم هم میمونن یا به جای فایل های فروشنده فایل های خودم حذف میشن؟

نظر

سلام دوستان
                              ديوايسمو براى اولين بار به آيتونز وصل كردم و اُتورايز و ترنسفر پرچس رو هم انجام دادم ، تمام برنامه هام اومدن تو آيتونز اما توقسمت اپ كمرنگه و وقتى سينك رو تيك ميزنم انگار همه برنامه هارو قاطى ميريزه و ترتيبشون بهم ميخوره ،
                              چطور ميشه اين مشكلو برطرف كنم ؟؟
                              ٥.١ جيل نشده برنامه ها هم همش با اكانت خودمه .

✳Send From ipad (Tapatalk)

نظر

نوشته اصلی توسط kavehm نمایش پست ها
                                سلام دوستان
                                ديوايسمو براى اولين بار به آيتونز وصل كردم و اُتورايز و ترنسفر پرچس رو هم انجام دادم ، تمام برنامه هام اومدن تو آيتونز اما توقسمت اپ كمرنگه و وقتى سينك رو تيك ميزنم انگار همه برنامه هارو قاطى ميريزه و ترتيبشون بهم ميخوره ،
                                چطور ميشه اين مشكلو برطرف كنم ؟؟
                                ٥.١ جيل نشده برنامه ها هم همش با اكانت خودمه .

✳send from ipad (tapatalk)
                                نمیتونید عوض کنید ترتیبشونو؟

نظر

صبر کنید ..
                                X