اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانگرید تضمینی iPad 2 3g gsm از IOS 5 به 4.3.3 با کاستوم فریمور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط u2u4u نمایش پست ها
    سلام دوستان من به یه مشکل اساسی و وحشتناک برخوردم لطفا کمک کنید
    iPad2,2_4.3.3_8J2_Restore.bbupdate را از این تاپیک دانلود کردم. زمانی که مراحل را طی می کردم در مرحله ای که از طریق آی تیونز شروع به ریستور کردم یه ارور تو مایه های 16 و خورده ای داد. حالا روی صفحه آی پد فقط یه کابل یو اس بی و یک فلش و لوگوی آی تیونز را نشون می ده و اصلا بالا نمی یاد. خاموش و روشن می کنم فایده نداره. زمانی که روشن می شه لوگوی اپل را نشون می ده و دوباره همون صحنه یو اس بی.
    tiny و itune و ویندز هم تشخیصش نمی دهند. چه کار کنم.
    در ضمن آپد 2 داشتم که ios 5 از اول روش نصب بود.
    لطفا کــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــمــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــک کنـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــیـــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــد
    خب عزیز من شما نمی تونی از ios 5 بدون SSH بری 4.3.3
    باید ios 5 یا 5.0.1 رو بگیری دوباره ریستور کنی آیپدت میاد بالا

نظر

آقا ممنون ولی این که گفتید یعنی چه؟
      SSH یعنی چه؟ فکر نکنید سرچ نکردما. همه جا به کار می برند ولی یک نفر دقیق نگفته که تو تمام این مراحل هدف چیه. ما هم که مبتدی هستیم گیج می شیم مجبوریم مراحل را طوطی وار انجام بدیم. امکانش هست که من ipad 2 & orginal ios 5 را دانگرید کنم؟ و بعد که کردم امکانش هست که جیلبریکش کنم یا کلا بی خیالش بشم؟

نظر

دوستان من یه مشکل با تینی آمبرلا دارم. تا این برنامه رو باز میکنم این خطا را میده :

Cannot Start TSS Service
        DO NOT RESTORING YOUR DEVICE!!!
        C:\Windowd\system32\drivers\etc is not writable!

به این مسیر که گفته میرم فایلی به اسم host نیست 4 تا فایل دیگه هست به اسمهای :

lmhosts.sam
        networks
        protocol
        services

اون فایل lmhosts رو پاک کردم درست نشد. با notepad بازش کردم هیچ جمله ای مثل 74.208.10.249 gs.apple.com توش نیست که پاکش کنم. باید چیکارش کنم؟
        ویرایش توسط archipay : https://i-phone.ir/forums/member/61575-archipay در ساعت 29-12-2011, 11:08 AM

نظر

دوستان من شنيدم كاستوم فريمور cpu دستگاه رو نابود ميكنه حقيقت داره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط archipay نمایش پست ها
            دوستان من یه مشکل با تینی آمبرلا دارم. تا این برنامه رو باز میکنم این خطا را میده :

Cannot start tss service
            do not restoring your device!!!
            C:\windowd\system32\drivers\etc is not writable!

به این مسیر که گفته میرم فایلی به اسم host نیست 4 تا فایل دیگه هست به اسمهای :

Lmhosts.sam
            networks
            protocol
            services

اون فایل lmhosts رو پاک کردم درست نشد. با notepad بازش کردم هیچ جمله ای مثل 74.208.10.249 gs.apple.com توش نیست که پاکش کنم. باید چیکارش کنم؟
            دوستان كسي نيست به من كمك كنه؟
            ویرایش توسط archipay : https://i-phone.ir/forums/member/61575-archipay در ساعت 29-12-2011, 11:09 AM

نظر

نوشته اصلی توسط archipay نمایش پست ها
              دوستان كسي نيست به من كمك كنه؟
              این فایل(ضمیمه) رو کپی کن به این ادرس

C:\Windows\System32\drivers\etc

نظر

دوستان گرامی کسی به ما نمیگه از کجا باید این SHSH را گیر بیارم با توجه به اینکه سیستم عامل اورجینال آی پدم ios 5 بوده؟

نظر

Salam distance man gaze iPad geared tam versionesh 5.0.1 hast .mishe be in ravesh dangirid known?faggat windows daram be Mac cast resi nadaram

نظر

دوستان يه سوال دارم. من الان رو ورژن 5.0.1 با گيفت كارت چند تا برنامه خريدم. با اين اوصاف جيلبيريك مي خوام برم رو 4.3.3 ( shsh دارم ) بعدش ميشه بك آپ رو برگردونم رو آيپد؟ چون وقتي از 4.3.3 اومدم رو 5 بك آپ درست برنگشت اما چون برنامه كرك شده ريخته بودم مهم نبود اما حالا پول دادم

نظر

نوشته اصلی توسط archipay
                      دوستان يه سوال دارم. من الان رو ورژن 5.0.1 با گيفت كارت چند تا برنامه خريدم. با اين اوصاف جيلبيريك مي خوام برم رو 4.3.3 ( shsh دارم ) بعدش ميشه بك آپ رو برگردونم رو آيپد؟ چون وقتي از 4.3.3 اومدم رو 5 بك آپ درست برنگشت اما چون برنامه كرك شده ريخته بودم مهم نبود اما حالا پول دادم :d
                      فک نکنم بک اپ ۵ رو بشه رو ۴.۳.۳ ریخت ،رو ایفون که اررور میداد!
                      ؛-)

نظر

دوست عزیز، SHSH گیر اوردنی نیست، هر دیوایسی SHSH مربوط به خودش رو داره و نمی تونه از مال دیگری استفاده کنه. اگر دیوایس شما از ابتدا روی ورژن 5 بوده پس قطعا شما SHSH رو ندارید و هیچ راهی هم براتون وجود نداره، فقط باید منتظر جیلبریک ورژن 5 برای iPad 2 باشید.

نوشته اصلی توسط u2u4u نمایش پست ها
                        دوستان گرامی کسی به ما نمیگه از کجا باید این SHSH را گیر بیارم با توجه به اینکه سیستم عامل اورجینال آی پدم ios 5 بوده؟

نظر

نوشته اصلی توسط hmalekny نمایش پست ها
                          فک نکنم بک اپ ۵ رو بشه رو ۴.۳.۳ ریخت ،رو ایفون که اررور میداد!
                          ؛-)
                          يعني اون app هايي كه با گيفت كارت خريدم ميپره؟ فكر كنم راه حلش دانلود دوباره برنامه هايي خريده شده از app store باشه چون اطلاعات خريد من تو اكانت من هست درسته؟ يعني فقط كافيه برنامه ها رو تو app store پيدا كنم با با اكانت خودم دوباره دانلودشون كنم درست ميگم؟

نظر

ارور درهنگام دانگرید

با سلام
                            بنده با اخرین ورژن tiny و داشتن shsh و همچنین فریمور کاستوم اقدام به دانگرید ipad2 3g میکنم که با ویندوز 7 ارور 2005 میدهد و با xp 3194.
                            حالا چیکار کنم. ایا اصلا دانگرید میشود.
                            و ایا دانگرید کنم یا 5.01 بمونم ؟
                            با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط omid555555 نمایش پست ها
                              با سلام
                              بنده با اخرین ورژن tiny و داشتن shsh و همچنین فریمور کاستوم اقدام به دانگرید ipad2 3g میکنم که با ویندوز 7 ارور 2005 میدهد و با xp 3194.
                              حالا چیکار کنم. ایا اصلا دانگرید میشود.
                              و ایا دانگرید کنم یا 5.01 بمونم ؟
                              با تشکر
                              1-دانگرید که صد در صد میشه و تست هم شده !
                              2-با یک سیستم دیگه ازمایش کن

نظر

با 2 سیستم تست کردم

نظر

صبر کنید ..
                                X