اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دزدیه شدن ایفون ...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دزدیه شدن ایفون ...

سلام .
    من قبلا یک جایی خونده بودم (یادم نمیاد کجا ) که اگه گوشی ایفون دزدیه بشه از طریق اینترنت میشه گوشی رو خاموش کرد و یا موقیعت گوشی رو پیدا کرد !!!
    بنظر شما این راسته ؟
    و اگر راسته باید تو چه سایتی بریم ؟
    با تشکر

این عین داقعیته و شما میتونید با برنامه find my iphone گوشیتون رو کنترل کنید و از موقعیت ان مطلع بشید

نظر

برید به اپ استور و find my iphone رو سرچ و نصب کنید

نظر

دوستان فاید مای ایفون باید اول رو گوشی روشن باشه بعد حتما گوشی باید به اینترنت وصل باشه اونوقت شما میتونید به سایت me.com برید اکانتتون رو وارد کنید و بعد یا قفل کنید یا موقعیتش رو پیدا کنید یا پیغام بدین
        اون برنامه تو اپ استور کنترل گوشی از خود گوشی هست بجای رفتن به سایت با اون برنامه دیوایس های دیکه رو میشه کنترل کرد.
        ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 18-12-2011, 11:15 PM

نظر

نوشته اصلی توسط hamedzm نمایش پست ها
          این عین داقعیته و شما میتونید با برنامه find my iphone گوشیتون رو کنترل کنید و از موقعیت ان مطلع بشید
          چقدر عالییییییییییییییییییی ...
          میشه بگید این نرم افزار و باید از کجا بگیرم ؟ و تو ویندوز اجرا میشه ؟؟؟ میشه توضیح بدید ؟ آخه من امروز صبح تازه ایفون خریدم ، زیاد وارد نیستم .
          ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
            دوستان فاید مای ایفون باید اول رو گوشی روشن باشه بعد حتما گوشی باید به اینترنت وصل باشه اونوقت شما میتونید به سایت me.com برید اکانتتون رو وارد کنید و بعد یا قفل کنید یا موقعیتش رو پیدا کنید یا پیغام بدین
            اون برنامه تو اپ استور کنترل گوشی از خود گوشی هست بجای رفتن به سایت با اون برنامه دیوایس های دیکه رو میشه کنترل کرد.
            یعنی دزده باید حتما برنامه فایند مای ایفون رو اجرا کنه و به اینترنت وصل باشه تا ما بتونیم پیداش کنیم ؟؟؟
            در غیر اینصورت نمیشه ؟

نظر

نه عزیز لازم نی دزده برنامه رو اجرا کنه فقط باید اینترنت گوشیتون فعال باشه

نظر

اگه از ایرانسل استفاده میکنید سرویس نمای سیم کارتتون رو هم فعال کنید با این سرویس میشه هر موقعی سیم کارتتون رو موقعیتیابی کنید.برنامه iprotect رو هم نصب کنید تو تنظیماتش میشه ست کرد اگه سیم کارت گوشی عوض شد به شماره ای که بهش دادید اس بده.اگه خدا نکرده گوشی دزدیده شد شاید با این کارا فرجی بشه

نظر

ولی اینو هم بگم سرعت اینترنت گوشی هم باید زیاد باشه مثلا با اینترنت سیم کارت همراه اول من گوشیم رو پیش خودم بود تو adsl نشون نمیداد
                  can,not load میداد

نظر

بچه ها این اکانت find my iPhone رو حتما رو گوشیتون ست کنید.راستی اگه گوشی ریستور بشه بازم کار میکنه یا نه؟

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                      ولی اینو هم بگم سرعت اینترنت گوشی هم باید زیاد باشه مثلا با اینترنت سیم کارت همراه اول من گوشیم رو پیش خودم بود تو adsl نشون نمیداد
                      can,not load میداد
                      چه بد

نظر

ربطی به سرعت اینترنت نداره اصلا.
                        اون پیغام بخاطر متصل نشدن به سرور هست.
                        دوست عزیز شما ورژن گوشیت چنده؟

نظر

دوستان میشه آموزش فعال کردن find iphone رو توضیح بدین؟ منم از آیتونز دانلود کردم که البته مجانی بود ولی نمیتونم راش بندازم.. ممنون میشم کمکم کنید یا اگه آموزشش تو سایت هست لطف کنید لینک بدین.. ممنون

نظر

اگه ورژن گوشیتون 5 به بالاست خودش هستش دانلود نمی خواد.

نظر

نوشته اصلی توسط se_htc نمایش پست ها
                              دوستان میشه آموزش فعال کردن find iphone رو توضیح بدین؟ منم از آیتونز دانلود کردم که البته مجانی بود ولی نمیتونم راش بندازم.. ممنون میشم کمکم کنید یا اگه آموزشش تو سایت هست لطف کنید لینک بدین.. ممنون
                              سوال منم همینه الان ، لطفا کمک کنید

نظر

صبر کنید ..
                              X