اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ضد اثر انگشت بودن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ضد اثر انگشت بودن

سلام دوستان من تو یه سایت خوندم که ایپد ۲ پشتش ضد اثر انگشته من هنوز کاور پلاستیکیشو در نیوردم میخواستم ببینم شما که بدون کاور پلاستیکی استفاده کردین اثر انگشت میمونه یا این خاصیت الکیه ؟

نه اما دست عرق ميكنه سريع پشتش پر لك ها ي زشت ميشه
    درضمن پشت ايپد دو زود خش ميفته يك برچسب واسه پشت ايپد بگيري ( مثل برچسب ال سي دي) بهتره

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadh نمایش پست ها
      نه اما دست عرق ميكنه سريع پشتش پر لك ها ي زشت ميشه
      درضمن پشت ايپد دو زود خش ميفته يك برچسب واسه پشت ايپد بگيري ( مثل برچسب ال سي دي) بهتره
      تا عرق نکنه مشکلی براش پیش نمیاد ؟

نظر

نه اما زود خط و خش ميفته

نظر

نه من که تست کردم جاش میمونه البته یه کم کمتر از ایپد 1

نظر

خوب دوست عزيز اون يكمش ماله رطوبت دسته( همراه با كمي كثيفي بد تر هم ميشه)

نظر

توي مجله t3 نوشته بود كانسپتي كه از اي پد ٣ ارايه كردن قراره ضد اثر انگشت باشه ولي اي پد ٢ فقط ضد خشه ٠در ضمن من هم ايپد يك داشتم و الان هم حدود يكساله ايپد ٢دارم و اصلا هم از كاور استفاده نكردم و هر وقت با اسپري و دستمال مخصوص ال سي دي تميزش ميكنم انگار همين الان از توي كارتون بيرون آورد مش

نظر

نوشته اصلی توسط saeidta نمایش پست ها
                توي مجله t3 نوشته بود كانسپتي كه از اي پد ٣ ارايه كردن قراره ضد اثر انگشت باشه ولي اي پد ٢ فقط ضد خشه ٠در ضمن من هم ايپد يك داشتم و الان هم حدود يكساله ايپد ٢دارم و اصلا هم از كاور استفاده نكردم و هر وقت با اسپري و دستمال مخصوص ال سي دي تميزش ميكنم انگار همين الان از توي كارتون بيرون آورد مش
                اسپری چی هست دوست عزیز ؟

نظر

برادر اسپری رو هم به ما هم بگو!!!ط

نظر

این اسپری که میخوای بگی واسه ایپاد هم جواب میده؟

نظر

اسپري lcd ماركش mercy هستش و anti liquid و مخصوص السي دي هم هست البته بايد با دستمال نرم هم استفاده بشه . البته جنس چينيش ٥٠٠٠ تومنه و لي من اينو واسه lcdخريدم با دستمالهاش كه همراهش توي جعبه هست 30000 تومن

نظر

جنسش کجایی؟ چین؟

نظر

فرانسويه

نظر

نوشته اصلی توسط saeidta نمایش پست ها
                            اسپري lcd ماركش mercy هستش و anti liquid و مخصوص السي دي هم هست البته بايد با دستمال نرم هم استفاده بشه . البته جنس چينيش ٥٠٠٠ تومنه و لي من اينو واسه lcdخريدم با دستمالهاش كه همراهش توي جعبه هست 30000 تومن
                            بابا این همه خرج اضافی واسه چیه با یه دستمال کاغذی 1 تومنی و یه خورده ههههها کردن میشه مثل آینه برقش انداخت!!! من واقعا نمی دونم چرا بعضیا اینقدر الکی چیزای بیخودی می خرن و جیب چین رو پر می کنن!!!

نظر

نوشته اصلی توسط MacWorld نمایش پست ها
                              بابا این همه خرج اضافی واسه چیه با یه دستمال کاغذی 1 تومنی و یه خورده ههههها کردن میشه مثل آینه برقش انداخت!!! من واقعا نمی دونم چرا بعضیا اینقدر الکی چیزای بیخودی می خرن و جیب چین رو پر می کنن!!!
                              والا به خدا

نظر

صبر کنید ..
                              X