اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش حل مشکل No Service در IOS 5.0.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من دادم با ١٥ تومن درستش كرد شمابا اخرين رداسنو كاستوم بساز بعدرستوركن به ٥.٠.١ بعد موقع جيلبرك تيك ايپد روهم بزن بعد يولترااسنونصب كن اخرين ورژنش رو بعدخبرش بده لطفا
    ویرایش توسط iAhmaD : https://i-phone.ir/forums/member/9339-iahmad در ساعت 13-01-2012, 11:18 PM

نظر

با reddsnow ساختم و باهاش ریستور کردم وقتی خواستم باهاش جیلبریک کنم این ارور رو داد

http://myup.ir/images/27801490515010222658.jpg

وقتی هم رو select ipsw زدم دوباره ارور داد و نشد مجبور شدم ببرم dfu و با فریمور اصلی ریستور کنم

نظر

اومد آنتنم :048
        وهوووووووووو
        اول کاستوم ساختم بعد با رداسنو select ipsw رو فریم اصلی 9A505 انتخاب کردم بعد جلبریک اول بیسبند آپدیت بعد دوباره یه جیلبریک خالی و نصب cydia بعد هم اولترا سانو و تممام :011:

نظر

هميشه خوش خبرباشي

نظر

سلام عزیز لینک مرحله 2 خرابه...
            اگه میشه لینک جدید بدین لطفآ

نظر

عزیز اگه میشه شمارتوبده یا به من زنگ بزن 09366776608 تا بیارم خدت درستش کنی هزینشم کامل میدم.
              سرویس شدم بس بی گوشی بودم...

نظر

من یک 3gs آنلاک دارم و ومشکل آنتن دارم و آی فان باکس گوشی رو نمیخونه
                چیکار کنم؟

نظر

قا 3gs unlock factory یه چیز قانونیه!
                  یعنی هیچکدام از دوستان 3gs unlock factory با آنتن ندارند؟!
                  با هیچ روشی نمیشه ؟! redsn0w , sn0wbreeze , ifunbox , cydia , ...
                  خود اپل چیزی نگفته واسه آنتن 3gs Unlock factory در ios 5.0.1 ؟
                  با توجه به مهم بودن موضوع و فراگیر بودن آن لطفا یکی از کارشناسان سایت یه mail به support اپل بزنه.
                  با تشکر
                  ویرایش توسط arash6990 : https://i-phone.ir/forums/member/54806-arash6990 در ساعت 05-02-2012, 01:55 PM

نظر

با سلام اگر امکان هست فایلی را که قرار هست در گوشی بریذم رو دوباره آپلود کنید

نظر

مشکل ما هنوز حل نشده همه اون مراحل را پله به پله رفتیم ولی هنوز تو سرچه

نظر

یا سلام من یک گوشی ایفون 3g ورژن 4.1 به دستم رسیده که انتن نمی داد وقتی با سیم کارت روشن می کردم یک خط انتن میداد و بعد no service l می شود
                        من ریستور کردن با ایتونز و بعد ارور 1015 داد هر چه کردم این ارور باز هم میامد. من برنامه Redsn0w 0.9.6rc7b بالا اوردم گوشی رو و انلاک کردم و دیدم که انتن بازی می کنه میره وبعد میاد
                        دوباره ultrasn0w رو نصب کردم نشود.با برنامه sn0wbreeze-v2.9 فایل کاستوم رو ساخنم و گوشی رو ورژن 4.2.1 اپدیت کردم و بعد ultrasn0w رو نصب کردم انتن امد و هیچ مشکلی هم نداشت
                        تا به ابتونز که وصل شد دویاره شروع کرد انتن به رفتن و امدن .من دوباره این پروسه رو انجام دادم واین بار انلاین می خواستم برنامه با گوشی دانلود کنم وبعد هم باز انتن شروع کرد به کم وزیاد شدن و no service no شدن .بیس باند گوشی من 6.15.0 هست
                        واقعا ممنون میشم که من رو راهنمای کنید

نظر

نوشته اصلی توسط SUp0rTOPNET_GSM نمایش پست ها
                          مشکل ما هنوز حل نشده همه اون مراحل را پله به پله رفتیم ولی هنوز تو سرچه
                          فایل رو آپلود کردم .
                          به خاطر این که https هست یکم اذیت میکنه تا باز بشه.
                          شما هم دیگه با آپدیت ultras0w نباید مشکلی برای آنلاک داشته باشین.
                          با کاستوم ریستور کنید و با ultrasn0w به راحتی آنلاک کنید.

نظر

دوستان کسی نتیجه ی قطعی گرفته؟ بابا مردیمو لطفا یه راه قطعی بدن دوستان...
                            ممنون

نظر

سلام

اقا هنوز خبری نیست از این مشکل انتن ما دهنمون سرویس شد بخدا....
                              ~

نظر

انگاری باید بسوزیم و بسازیم.....

نظر

صبر کنید ..
                                X