اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک بکنم یا نه ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط F0X
    انتظار برای آمدن جیلبریک
    کندی دستگاه
    نقض کپی رایتز
    به ریستوور افتادن پیاپی و اجباری
    کرش کردن سیستم عامل و نرم افزار ها .........
    شماره ۲،۴،۵ من باهاشون برخوردی نداشتم.
    شماره ۳، شما ایران تشریف دارید دیگه؟ کپی رایت؟؟؟

Live your life as if it is real

نظر

نوشته اصلی توسط F0X

انتظار برای آمدن جیلبریک
      کندی دستگاه
      نقض کپی رایتز
      به ریستوور افتادن پیاپی و اجباری
      کرش کردن سیستم عامل و نرم افزار ها .........
      با نقض كپي رايت كاملا موافقم اما با باقي مثال هاتون خير

انتظار كه يك چيز كاملا عادي هست ، شما هم فكر نميكنم توقع داشته باشيد يك چيزي رو خيلي سريع و ساده در اختيارتون قرار بدن
      كند شدن هم اونقدر نا محسوس هست كه شما اصلا متوجه نميشي . حداقل بنده بعد از اين همه مدت تفاوتي احساس نكردم
      باقي مثال هاتون هم بر ميگرده به درست استفاده نكردن. كاملا طبيعي هست كه وقتي شما يك tweak رو روي دستگاه نصب ميكنيد كه اون ورژن رو ساپورت نميكنه ، دستگاه ممكنه ديگه بالا نياد ...

منظورم شما نيستيد اما هر فردي بسته به مهارت و علايقش يك كاري رو انجام ميده ، به عنوان مثال اگر يه فرد مبتدي بخواد سريع با cydia كار كنه و جيلبريك كنه به طور حتم به مشكل بر ميخوره و بعد مشكلات به وجود اومده رو از مضرات جيلبريك ميدونه
      Rest in peace Steve
      Do What You Love
      Steve Jobs

نظر

جـــیـــــلــــبـــــــــریـــــک = نـــــــــــــــــــــه!

نظر

کلا ما ایرانیا دوست داریم همش سازه مخالف بزنیم ببینیم از کدوم راه میشه یه چیزیو دور زد همون کارو انجام بدیم!!! ولی دوست عزیز اورجینال کار کنی بهتره جیلبریک مصرف باتریتم زیاد می کنه ولی یه سری فوایدم داره! واسه کسایی خوبه که دسترسی به ابنترنت پر سرعت ندارن نمیتونن از آیتونز دانلود کنن یا اصلا وسعشون نمیرسه گیفت کارت بخرن چیز پی ان بخرن ! میرن پکه کامل برنامه هارو می خرن میریزن رو گوشیشون ولی idevice بدونه جیل یه چیز دیگست!!!

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
            دوست گلم حالا شما چهارتا دليل منطقى بيار كه من جيل كنم ولى نه اين دلايلى كه همش به پول دادن مربوط ميشه كل چيزهايى كه بيان شد اكثرا ميشه مشابهش رو بدون جيل از اپ استور گرفت من قبول دارم خيلى چيزا بدون جيلبريك امكان پذير نيست ولى ايا چيزه واجبى هست كه شمارو لنگ بزاره؟؟
            اينكه تم اضافه كنم و كيبرد فارسى دارم و فلان كه نشد دليل!!!!
            شما ميگين خوبيش اينه برنامه هارو مجانى ميگيرم هر كدوم كه خوب بود نگه ميدارم.
            منم ميگم رو خريد برنامه هام تحقيق مى كنم اونى رو كه برام استفاده داره ميگيرم.
            پس چرا من كه كلى برنامه كاربردى دارم و جيلبريك هم نيستم كمبود حس نميكنم؟؟؟
            دليلش اينه عزيزم كه همه آدم ها بسته به نيازى كه دارن اين مسير رو انتخاب ميكنن قابل توجه اين دوستمون كه سوال پرسيده ميشه گفت چقدر از گوشيت انتظار دارى؟؟
            آيا اطلاعات كامل در مورد برنامه هاى اپ استور دارى؟مطمينى نيازهات رو برآورده نميكنه؟؟
            اگه جواب مثبت هست جيلبريك هروقت واسه 4s اومد جيلبريك كن.
            توهين يا بى احترامى نشه به دوستان اما من خيلى هارو ديدم كه بدون اطلاعات كافى از رو حرف ديگران جيلبريك ميكنن و بعدها پشيمون شدن.
            روز به روز به تاپيك عريزانى كه به مشكل خوردن داره بيشتر ميشه يكى گوشيش ميره تو سيف مد يكى لنگه shsh و برنامه جيلبريك و فلان هست.
            من دارم نظر شخصى خودم رو ميگم در جواب دوست خوبم جناب نجاتيان كه توضيح خواستن.. نظر همه دوستان محترم هست و دلايل شخصى هر كسى براى خود اون شخص قانع كننده هست.
            به شخصه كمبودى از اپ استور تا به امروز احساس نكردم و از اينكه هميشه آپديت بودم راضيم هيچ مشكليم واسه گوشيم پيش نيومده و وقتتم صرف برنامه هاى جيلبريك و غيره نكردم.
            در آخر اينم بگم كه همه چى بسته به نيازه استفاده كننده داره...موفق باشيد.

Life is short...be happy and grateful
            پویا جان
            جواب من رو اگه مجددا بخونی متوجه می شی از 4 تا دلیل 3 تا "بحث شخصی بود " و یکی " بحث انتخاب درست " . هیچ کدوم به پول ندادن که شما اشاره کردی برنمیگرده. حالا:
            بحث شخصی : اینکه من تنوع طلب هستم و کلا انحصار گساری رو به انحصار گرایی ترجیح می دم چیزی هست که قابل انتقاد نیست ، سلیقه و شخصیته و فرد به فرد متغیر در عین حال قابل احترام.
            بحث انتخاب درست: شما هر چیزی که میخری دو حالت داره ، یا حق برگشت پول به معنای Refund رو باید داشته باشی یا اینکه دوره تست به معنای Trail . تحقیق در مورد یه نرم افزار "لازم هست ولی جامع و کافی نیست ". من تا نتونم داده های واقعی بریزم و برای خواسته هام دو سه روز باهاشون دسته و پنجه نرم نکنم براش هزینه ایی نمیکنم. برداشت ساده شده ی من از سیاست فروش اپل اینه :
            " باید از من اپ پ بخرید ، دوره تست هم ندارید ، اگه خوشتون نیومد ، پولتون رو بهتون بر نمیگردونیم ولی " شاید " اجازه بدیم به جاش یه چیزه دیگه از ما بخرید ". واقعا این منطقی هست ؟ با منطقه من جور در نمیاد .
            من با جیلبرک این دوره تست رو برای خودم فراهم میکنم.
            جیلبریک به معنی فرار از پول دادن نیست. ضمن اینکه واقعا باید از خودمون بپرسیم اگه بحث کپی رایت و غیره مطرح هست آیا پول خواننده سی دی توی ماشینمون ، ویندوزه کامپیوترمون ، کتابهای خارجی که کپی شده اش رو می خریم و می خونیم ... همه و همه رو رعایت کردیم که حالا برای اپل اینقدر با حساسیت برخورد میکنیم؟

نظر

نوشته اصلی توسط Nejatian نمایش پست ها
              پویا جان
              جواب من رو اگه مجددا بخونی متوجه می شی از 4 تا دلیل 3 تا "بحث شخصی بود " و یکی " بحث انتخاب درست " . هیچ کدوم به پول ندادن که شما اشاره کردی برنمیگرده. حالا:
              بحث شخصی : اینکه من تنوع طلب هستم و کلا انحصار گساری رو به انحصار گرایی ترجیح می دم چیزی هست که قابل انتقاد نیست ، سلیقه و شخصیته و فرد به فرد متغیر در عین حال قابل احترام.
              بحث انتخاب درست: شما هر چیزی که میخری دو حالت داره ، یا حق برگشت پول به معنای Refund رو باید داشته باشی یا اینکه دوره تست به معنای Trail . تحقیق در مورد یه نرم افزار "لازم هست ولی جامع و کافی نیست ". من تا نتونم داده های واقعی بریزم و برای خواسته هام دو سه روز باهاشون دسته و پنجه نرم نکنم براش هزینه ایی نمیکنم. برداشت ساده شده ی من از سیاست فروش اپل اینه :
              " باید از من اپ پ بخرید ، دوره تست هم ندارید ، اگه خوشتون نیومد ، پولتون رو بهتون بر نمیگردونیم ولی " شاید " اجازه بدیم به جاش یه چیزه دیگه از ما بخرید ". واقعا این منطقی هست ؟ با منطقه من جور در نمیاد .
              من با جیلبرک این دوره تست رو برای خودم فراهم میکنم.
              جیلبریک به معنی فرار از پول دادن نیست. ضمن اینکه واقعا باید از خودمون بپرسیم اگه بحث کپی رایت و غیره مطرح هست آیا پول خواننده سی دی توی ماشینمون ، ویندوزه کامپیوترمون ، کتابهای خارجی که کپی شده اش رو می خریم و می خونیم ... همه و همه رو رعایت کردیم که حالا برای اپل اینقدر با حساسیت برخورد میکنیم؟
              کاملا مخالفم.
              با تمام احترامی که واستون قایلم دلیلتون کاملا شخصی و غیر منطقی هست.
              اپل همچین حرفی نزده که باید بخرید..میتونید نخرید و جیلبریک کنید..بعدشم خیلی از برنامه ها نسخه مجانی کنار پولی هست که شما اگه تحقیقاتت به نتیجه نرسید اول نسخه lite رو بگیری.
              پس حالا دیدین باز این وسط حرفه پول شد؟؟؟؟!!!
              همین سایت خودمون روزی هزار جور برنامه توش معرفی میشه من مثلا وقتی برنامه statics رو 2 دلار خریدم 10 تا دیگه برنامه رو هم چک کردم خوندم تحقیق کردم و الانم دارمش و فوق العادست بحث مجانی هم که دیگه جداست.
              ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 18-12-2011, 10:34 PM

نظر

باسلام
                من مبتدی هستم وقراره ایفون 4 اس بگیرم سوالی داشتم
                ایا اگه دستگاهم جیلبریک نشه به هیچ وجه نمیتونم فارسی تایپ کنم؟؟

نظر

نه عزیزم کی گفته؟
                  بعدشم 4s که فعلا جیلبریک نمیشه.
                  جیلبریک واسه شکستن قفل نرم افزاری هست که اولین دلیلشم ندادن پول واسه خرید برنامه هست.

نظر

حالا کو جیلبرک که دودلی ؟

نظر

جیلبرک = زندگی.

کسانی که جیلبرک نمیکنن بدون شک بزرگترین اشتباه رو میکنند.
                      مثلا افرادی هستن که جیلبرک میکنن ولی اپ اورجینال میریزن..

چون دغدغه اصلیشون Delivery و iFile و... این چیزاس
                      کنگره امریکا هم جیلبرک رو قانونی اعلام کرده پس دیگه حرف چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط solemani نمایش پست ها
                        باسلام
                        من مبتدی هستم وقراره ایفون 4 اس بگیرم سوالی داشتم
                        ایا اگه دستگاهم جیلبریک نشه به هیچ وجه نمیتونم فارسی تایپ کنم؟؟
                        بله می تونید فارسی تایپ کنید

نظر

در پایان نظر نهایی رو اعلام میکنم :

چندوقت پیش یه کارتحقیقاتی آماری انجام شده بود ثابت شده بود ضریب هوشی افرادی که از فایرفاکس استفاده میکنن به گونه قابل ملاحظه ای بالاتر از کسانیه که از اینترنت اکسپلورر استفاده میکنن !
                          به نظر من این موضوع درباره جیلبریک کردن هم صدق میکنه و قاعدتا کسانی که دنبال جیلبریک کردن هستند احتمالا هوش بالاتری دارند چون از گوشی خود کارایی بیشتری می طلبند!!!

نظر

نوشته اصلی توسط tidus007 نمایش پست ها
                            در پایان نظر نهایی رو اعلام میکنم :

چندوقت پیش یه کارتحقیقاتی آماری انجام شده بود ثابت شده بود ضریب هوشی افرادی که از فایرفاکس استفاده میکنن به گونه قابل ملاحظه ای بالاتر از کسانیه که از اینترنت اکسپلورر استفاده میکنن !
                            به نظر من این موضوع درباره جیلبریک کردن هم صدق میکنه و قاعدتا کسانی که دنبال جیلبریک کردن هستند احتمالا هوش بالاتری دارند چون از گوشی خود کارایی بیشتری می طلبند!!!
                            خبرش جعلي از كار در اومد! لول

نظر

درود بر شما و نظر نهاییتون که کاملا غلط هست.

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                                جیلبرک = زندگی.

کسانی که جیلبرک نمیکنن بدون شک بزرگترین اشتباه رو میکنند.
                                مثلا افرادی هستن که جیلبرک میکنن ولی اپ اورجینال میریزن..

چون دغدغه اصلیشون Delivery و iFile و... این چیزاس
                                کنگره امریکا هم جیلبرک رو قانونی اعلام کرده پس دیگه حرف چیه؟
                                با احترام به عقيده شخصي شما دوست عزيز
                                جيلبريك نكردن اشتباه نيست يه جورايي انسانيته يا آينده نگري .
                                براي تك تك برنامه هايي كه شما بصورت مفتي حالشو ميبري وپُزشو به ديگران ميدي كلي سرمايه ، وقت ، علم ، نيروي كار و nتاي ديگه بكار گرفته شدن ،
                                فكرشو بكن همه ديوايسها جيلبريك شن اونوقت مثلا شركتي به اسم گيم لافت بايد بره تو كوچه گل كوچيك بزنه ، يا برنامه نويساي ديگه ، حتي خيلي از دوستاي خوبمون تو همين فروم دارن اپ مينويسن و ميزارن رو استور ، تو رو خدا از برنامه هاي خوب حمايت كنين بزارين آپديت اي جديد بياد بزاريد ماهم لااقل تو اين پيشرفت يه سهم كوچيكي داشته باشيم ،
                                در مورد كنگره امريكا هم ❕❕❕❔❔❔ لطفا با منبع بگيد

---
                                I am here: http://maps.google.com/maps?ll=36.897890,50.661184
                                Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X