اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک بکنم یا نه ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بستگی به خودت داره : اگه دنبال کارایی بیشتر تو گوشی هستی جیل کن اگه دنبال امنیت بیشتر هستی نه اگه وقت اضافی داری میخوای همش دنبال اخبار جیلبریک شدن دستگاها و ور رفتن با گوشی و هی ری استور کردن هستی باز پیشنهاد میکنم جیلبریک کن ولی من به شخصه نمیتونم از آیفون بدون دلیوری و sbsetting و تقویم فارسی و کیبورد فارسی و قابلیت دانلود تو سفری و یوتیوب و xgps و ... از گوشیم لدت ببرم واسه همین حتما جیلبریک میکنم

نظر

تشکر از راهنمایی هاتون ...
      من خودم اینجوری فکر میکنم که اگه میخوام بدون دردسر و باکلاس و با امنیت و باسرعت و با ........ بشه از آیفون استفاده کرد ...
      بهتر اینه که جیل نکنی ... فقط به نظرم اینه که باید قید چند تا مزیت رو بزنی ...
      در عوض مزیت های بیشتر و بهتری رو انتخاب کنی ... البته در این صورت باید متقبل هزینه های بالا هم برای خرید های اورجینال شد ...
      در کل میشه اینجوری عنوان کرد که بین بد (اورجینال) و بدتر (جیلبریک) باید بد رو انتخاب کرد که این هم باز سلیقه ای هستش ...

نظر

مناسفانه بعضی از دوستان چنان از خطر افتادن امنیت گوشی و اطلاعاتش در صورت جلبریک شدن صحبت می کنند که هر روز دارن خبر هک شدن یا الوده شدن گوشی در خبرها می خونند. دوست عزیز در صورت امدن جلبریک گوشی ۴s فکر نمی کنم با جلبریک کردن گوشیت این افت سرعت اینقدر محسوس باشه که اصلا متوجه بشی. چون تو ایفون ۴ هم این اختلاف اصلا قابل حس نیست

نظر

نوشته اصلی توسط mehradcreative نمایش پست ها
          تشکر از راهنمایی هاتون ...
          من خودم اینجوری فکر میکنم که اگه میخوام بدون دردسر و باکلاس و با امنیت و باسرعت و با ........ بشه از آیفون استفاده کرد ...
          بهتر اینه که جیل نکنی ... فقط به نظرم اینه که باید قید چند تا مزیت رو بزنی ...
          در عوض مزیت های بیشتر و بهتری رو انتخاب کنی ... البته در این صورت باید متقبل هزینه های بالا هم برای خرید های اورجینال شد ...
          در کل میشه اینجوری عنوان کرد که بین بد (اورجینال) و بدتر (جیلبریک) باید بد رو انتخاب کرد که این هم باز سلیقه ای هستش ...
          دوست خوبم، به عنوان یه جیلریکر حرفه ای بهتون میگم که جمع بندیتون درست نیست. انتخاب جیلبریک و به قول شما اوریجینال، انتخاب بین بدتر و بد نیست، انتخاب بین بهتر و خوبه.
          تنها تغییر محسوسی که بعد از جیلبریک دستگاهتون متوجه میشید، طولانی تر شدن زمان بوت دستگاه، یعنی زمانیه که از روشن شدن دستگاه تا بالا اومدن صفحه ی لاک اسکرین طول می کشه. غیر از اون یا سرعت مطلقا تغییری نمی کنه، یا کاملا نامحسوسه.
          اما امکاناتی که جیلبریک در اختیار شما میذاره نامحدوده. امکان نصب نرم افزارهای کرک شده، برخلاف تصور بعضی از دوستان، فقط جزء کوچیکی از امکانات جیلبریکه. شما با جیلبریک دیگه یه یوزر عادی نیستید، بلکه به اصطلاح سوپریوزر میشید و امکان دسترسی به کلیه فایلهای داخلی دستگاهتون رو دارید. میتونید برنامه های متنوع سیدیا رو نصب کنید، جلوه ی دستگاهتون رو با تمها و فونتهای متفاوت عوض کنید، بسیار بسیار راحتتر تماس بگیرید (با اسمارت دایال)، دلیوری ریپورت داشته باشید، کیبورد فارسی نصب کنید، فایلها رو به راحتی از دستگاهتون به دستگاههای دیگه منتقل کنید، بلوتوث نصب کنید، با اکتیویتور نیاز به دگمه ی هوم رو به حداقل برسونید، و صدها امکان دیگه.
          کسی که با آیفون جیلبریک شده کار کرده باشه، صرفنظر از هزینه ی اپلیکیشنها (که واقعا کم اهمیت ترین فایده ی جیلبریکه)، دیگه نمیتونه با دستگاه جیلبریک نشده و محدودیتهاش کار کنه. این مزیتها در مورد آیپد کمتره، ولی در آیفون نمیشه ازشون صرفنظر کرد.

نظر

بنظر من هم نكن
            تم و دليوري و دانلود از سفري و ... چه اهميتي داره ؟
            حسش بهتره
            اين جوري بيشتر مشتاقم كه اپل تند تند اپديت بده

نظر

مرسی از راهنماییاتون ...

نظر

نوشته اصلی توسط rmshandi نمایش پست ها
                دوست خوبم، به عنوان یه جیلریکر حرفه ای بهتون میگم که جمع بندیتون درست نیست. انتخاب جیلبریک و به قول شما اوریجینال، انتخاب بین بدتر و بد نیست، انتخاب بین بهتر و خوبه.
                تنها تغییر محسوسی که بعد از جیلبریک دستگاهتون متوجه میشید، طولانی تر شدن زمان بوت دستگاه، یعنی زمانیه که از روشن شدن دستگاه تا بالا اومدن صفحه ی لاک اسکرین طول می کشه. غیر از اون یا سرعت مطلقا تغییری نمی کنه، یا کاملا نامحسوسه.
                اما امکاناتی که جیلبریک در اختیار شما میذاره نامحدوده. امکان نصب نرم افزارهای کرک شده، برخلاف تصور بعضی از دوستان، فقط جزء کوچیکی از امکانات جیلبریکه. شما با جیلبریک دیگه یه یوزر عادی نیستید، بلکه به اصطلاح سوپریوزر میشید و امکان دسترسی به کلیه فایلهای داخلی دستگاهتون رو دارید. میتونید برنامه های متنوع سیدیا رو نصب کنید، جلوه ی دستگاهتون رو با تمها و فونتهای متفاوت عوض کنید، بسیار بسیار راحتتر تماس بگیرید (با اسمارت دایال)، دلیوری ریپورت داشته باشید، کیبورد فارسی نصب کنید، فایلها رو به راحتی از دستگاهتون به دستگاههای دیگه منتقل کنید، بلوتوث نصب کنید، با اکتیویتور نیاز به دگمه ی هوم رو به حداقل برسونید، و صدها امکان دیگه.
                کسی که با آیفون جیلبریک شده کار کرده باشه، صرفنظر از هزینه ی اپلیکیشنها (که واقعا کم اهمیت ترین فایده ی جیلبریکه)، دیگه نمیتونه با دستگاه جیلبریک نشده و محدودیتهاش کار کنه. این مزیتها در مورد آیپد کمتره، ولی در آیفون نمیشه ازشون صرفنظر کرد.
                من کاملا با ایشون موافقم

نظر

دوسته عزیز
                  همونطور که بالا دوستان دیگه گفتند این یه تصمیمه شخصی هست ولی من اینجا براتون دلایل خودم رو میارم شاید به تصمیمگیریتون کمک کنه:
                  الف- من خودم از " در انحصار بودن " خیلی بدم میاد ، اینکه حتی محصولی رو از یه شرکت بخرم که لزوما مجبور باشم از محصولات جانبی اون هم فقط استفاده کنم برام قابل تحمل نیست. با جیلبریک به تنوع بیشتری دسترسی دارید و می تونید خودتون بر حسب نیازهاتون نرم افزارها رو حتی بخرید و نصب کنید.
                  مثل این میمونه که شما یه ماشین گرون بخرید ولی کارخونه سازنده بگه فقط باید در جاده های آسفالت شده ساخته من رانندگی کنید، خوب من شاید دلم بخواد با ماشینم برم دریا و صحرا ولی کارخونه این اجازه رو بهم نده...
                  ب- جیلبریک کردن قانونی هست و هیچ منافاتی با قانون و اخلاق حتی نداره . یه نوع آزادی رو هم برای دستگاه و هم برای صاحبه دستگاه به ارمغان میاره.
                  ج- استفاده از یه آیفون جیلبرک شده برای من تجربه خوبی بود . بدونه اینکه لازم باشه هزینه گزافی بکنم تونستم نرم افزار های مختلف رو تست کنم و اونهایی که واقعا لازم دارم رو برای ایپدم بخرم. ضمن اینکه جیلبرک کردن " راه بی برگشت نیست " هر لحظه احساس کنید لازم هست می تونید به آخرین فرمویر آپدیت کنید.
                  د- بالا اشاره کردید که اوریجینال با کلاسی هست . خوب به نظر من اگه ملاکه شما کلاس هست همون آیفون خودش نشان دهنده کلاس و مرتبه هم محسوب میشه. گوشی موبایل هر کسی ، زنگی که روش هست و تزییناتی که براش استفاده کرده، برای یه محک اولیه برای شخصیت و مرتبه اجتماعیش میشه استفاده کرد.
                  ه- نهایتا اینکه " صلاح ملک خویش خسروان دانند " ، تصمیگیری نهایی با شماست. به نظرم این ضرب المثل رو باید به انگلیسی ترجمه کرد و به اپل هم گفت .

نظر

من به شدت مخالف جیلبریکم...همه این چیزا که گفته شد به نظر من ارزش انچنانی نداشت.

نظر

با در نظر گرفتن همه ی این جوانب ...
                      باز هم فکر میکنم که جیلبریک کردن ... هیچ لطفی برام نداره ...
                      اما در عوض اورجینال بودن ... حداقل خیالم از این بابت راحته که طبق استاندارد های قانونی اپل میرم جلو ...

نظر

نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
                        من به شدت مخالف جیلبریکم...همه این چیزا که گفته شد به نظر من ارزش انچنانی نداشت.
                        دوسته خوب ، ما که موافقه جیلبرکیم با ادله علتش رو گفتیم ، شما هم دو تا دلیل بیار که چرا مخالفید ؟ شاید ما هم به جرگه شما بپیوندیم.

نظر

نوشته اصلی توسط mehradcreative نمایش پست ها
                          سلام دوستان خوبم ...
                          میخواستم یه سوال مهم ازتون بکنم ...
                          ممنون میشم راهنماییم کنید ...
                          من یه آیفون 4اس آنلاک فکتوری 32 گیگ مشکی خریدم ...
                          تو توانم هست ... یعنی وسع مالیشو دارم که بخوام از آیتونز بازی و برنامه هاش رو بخرم و اورجینال کار کنم کلا ...
                          به نظر شما اورجینال خوبه کار کنم یا نه ... گوشی رو جیلبریک بکنم ...
                          اگه آره یا نه چرا ؟
                          ممنونتون میشم راهنماییم کنید ...
                          چوکس ...
                          کلا وقتی بزرگترها میگن نکن بهتره گوش کنی و نکنی.کلا کار درستی نیست.

نظر

جیلبرک = دردسر

نظر

نوشته اصلی توسط Nejatian نمایش پست ها
                              دوسته خوب ، ما که موافقه جیلبرکیم با ادله علتش رو گفتیم ، شما هم دو تا دلیل بیار که چرا مخالفید ؟ شاید ما هم به جرگه شما بپیوندیم.
                              دوست گلم حالا شما چهارتا دليل منطقى بيار كه من جيل كنم ولى نه اين دلايلى كه همش به پول دادن مربوط ميشه كل چيزهايى كه بيان شد اكثرا ميشه مشابهش رو بدون جيل از اپ استور گرفت من قبول دارم خيلى چيزا بدون جيلبريك امكان پذير نيست ولى ايا چيزه واجبى هست كه شمارو لنگ بزاره؟؟
                              اينكه تم اضافه كنم و كيبرد فارسى دارم و فلان كه نشد دليل!!!!
                              شما ميگين خوبيش اينه برنامه هارو مجانى ميگيرم هر كدوم كه خوب بود نگه ميدارم.
                              منم ميگم رو خريد برنامه هام تحقيق مى كنم اونى رو كه برام استفاده داره ميگيرم.
                              پس چرا من كه كلى برنامه كاربردى دارم و جيلبريك هم نيستم كمبود حس نميكنم؟؟؟
                              دليلش اينه عزيزم كه همه آدم ها بسته به نيازى كه دارن اين مسير رو انتخاب ميكنن قابل توجه اين دوستمون كه سوال پرسيده ميشه گفت چقدر از گوشيت انتظار دارى؟؟
                              آيا اطلاعات كامل در مورد برنامه هاى اپ استور دارى؟مطمينى نيازهات رو برآورده نميكنه؟؟
                              اگه جواب مثبت هست جيلبريك هروقت واسه 4s اومد جيلبريك كن.
                              توهين يا بى احترامى نشه به دوستان اما من خيلى هارو ديدم كه بدون اطلاعات كافى از رو حرف ديگران جيلبريك ميكنن و بعدها پشيمون شدن.
                              روز به روز به تاپيك عريزانى كه به مشكل خوردن داره بيشتر ميشه يكى گوشيش ميره تو سيف مد يكى لنگه shsh و برنامه جيلبريك و فلان هست.
                              من دارم نظر شخصى خودم رو ميگم در جواب دوست خوبم جناب نجاتيان كه توضيح خواستن.. نظر همه دوستان محترم هست و دلايل شخصى هر كسى براى خود اون شخص قانع كننده هست.
                              به شخصه كمبودى از اپ استور تا به امروز احساس نكردم و از اينكه هميشه آپديت بودم راضيم هيچ مشكليم واسه گوشيم پيش نيومده و وقتتم صرف برنامه هاى جيلبريك و غيره نكردم.
                              در آخر اينم بگم كه همه چى بسته به نيازه استفاده كننده داره...موفق باشيد.

Life is short...be happy and grateful

نظر

اگر حوصله ی دردسر هاش رو دارید چرا که نه!اگر هم ندارید خوب جیل بریک نکنید...

نظر

صبر کنید ..
                                X